20



"I am very wesoły, że mister tu do nas, herzlich wilkomen, oczy nie haraszo, amigo kaba"

Genialna scena, genialny odcinek i serial :D

1

Są jacyś znawcy NBA?
Boston-Indiana, poniżej 101 pkt gości ma sens? :D

0

2 minuty temu dodane, przecież widzę

25

Dobrze, że Guardiola nie ma już czego wyrywać, bo by wyrwał.

0

D Silva już dawno na ławce xDDD

0

Ta edycja LM to jakiś kosmos jeśli chodzi o emocje, ciężko cokolwiek przewidzieć, serio.

0

To Pep już awansował?

0

Łajnama, Erikson, Alderweld
Over bramek to i over wpadek musi być.

4

Aldelweld dobra morda

2

4 bramki w 10 minut, ja pier... w hokeja grają

0

Hahahaha, poskładani, adioooos City :D

0

Hahaha, tak to może być prawda w sumie.

@Kapitan_hawk
połowa wygranej xD

0

Wziąłem 2 typy od Socjopaty i siadły, jak tu już takie rzeczy się dzieją to w LM może być dzień niespodzianek :D

1

Jakieś pewniaczki na dziś?
Kurs ok. 1.4 xD Tylko błagam, nie City.

0

Jaki de "light", ludzie święci... to nazwisko ma 4 litery, ciężko się nauczyć? XDDD

62

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - mówią ci, którzy nie mają ochoty zajmować się czymś, czym już kiedyś się zajmowali. Problem w tym, że używają sentencji, której nie rozumieją i używają jej w złym znaczeniu.

Autorem powiedzenia jest grecki filozof Heraklit z Efezu. Mędrzec uważał, że na świecie nie ma nic stałego. Wszystko przemija, zmienia się, płynie (panta rhei). „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki" - pisał Heraklit myśląc o tym, że woda w rzece, do której weszliśmy po raz pierwszy dawno odpłynęła, a woda do której wejdziemy po raz drugi, jest już inną wodą. W polszczyźnie sentencja Heraklita została uproszczona do wersji "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki." Gdyby używano jej w pierwotnej formie, pewnie błędne zastosowanie nie zdarzałoby się tak często.

Podsumujmy, do tej samej rzeki można wejść tyle razy, na ile ma się ochotę, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będzie inna."



0

Jakieś typy na noc?
NBA, NHL? Tylko w miarę sensowne xd

1

teach me master

15

Ten kraj to gotowy scenariusz na niezły komediodramat, oscary gwarantowane.

0

Dawno tak dobrego meczu nie widziałem, co za tempo, wow.

0

Maneeee!

0

Skąd Ty masz takie informacje? xD Wiem, że wiele rzeczy nie wychodzi na światło dzienne, ale żeby aż tak?

0

Pechowa kontuzja Rudigera, potknął się o własne nogi...

23

Sława, pieniądze to i dziewczyny się pojawiają, nic odkrywczego xD

0

City ma jeszcze 5 meczów i z tego co pamiętam derby z United, tam nikt nie wątpi, że ktoś może punkty stracić, tak myślę.
e: No i za tydzień mecz z Tottenhamem.

0

Sernik co wykończył, mogło być 1:0 dla City xd
e: a z dużo trudniejszej oczywiście trafił, 1:0

0

Brawo Pogoń!!! :D

0

Dałem Barca/remis na podbicie, obym tego nie żałował. Spodziewałem się rezerwowego składu, ale nie aż tak xD Oby dali radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?