Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla początkujących niezła, potem trzeba zrobić krok do przodu. Polecam w każdym razie :D
0
Zacząłem pić, wpierw te słabe, potem poszukałem tych najbardziej pobudzających. Czułem się strasznie zamulony, zero pobudzenia, więc odstawiłem. Na każdego może zadziałać inaczej.
1
Picie herbaty daje efekty, tyle że opóźnione. Teina działa wolniej niż kofeina, dlatego po kawie pobudzenie czujemy od razu. :D
1
Niezły obrazek. Rose chcę piłkę, żeby zacząć a cała trybuna z fuckami do niego
0
Teraz ma 22 lata, żadnego świetnego przeglądu pola, przyśpieszenia, gry na jeden kontakt. On miał jeden dobry sezon.
2
Dele Alli jest cienki, nie wiem czym on się wyróżnia, że określono go wielkim talentem.
6
Jak Liverpool tego nie wygra to City już nie wypuści mistrza.
0
No ma być podobno
0
Dobra, spalony czy nie, kupon wraca do gry xD
0
No Stevie Wonder xD
16
https://iv.pl/images/60784378423300360769.png
Niezła liga angielska.
26
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55575677_2630191730388938_5739596498245517312_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=668c35752bbb2201422136c498e03a7d&oe=5D04FC41
Tak to mniej więcej wygląda xD
0
Ktoś losował kody z Heinekena z kapsli na stronie?
13
Po bramce z Łotwą u siebie w końcówce meczu? xD
Mi dalej chcę się śmiać.
0
Jaka gra Łotwy w destrukcji? My nawet akcji nie potrafimy skleić, więc jak można mówić, że to Łotwa dobrze gra w obronie.
1
Nie mogę się doczekać, oni po meczu z Austrią jechali po kadrze a co dopiero teraz xD
2
Gra to za dużo powiedziane.
1
Co ty, Zielu za 100 mln do Liverpoolu xD
1
Przereklamowany, chłop 19 lat, gra w reprze i LM. xDD
0
Gramy z reprą, która przegrała z Gibraltarem a zremisowała z Wyspami Owczymi. Wypadałoby ze 3 bramki strzelić a już na pewno wygrać.
4
https://iv.pl/images/07647717261050285583.jpg
te jest kozackie, nawet jeśli to photoshop :D
2
Bardziej niewypał xD
0
Za tyle to de Ligta z Ajaxu wyciągniemy, więc nie wiem gdzie tu sens, ale ok.
1
Zszedł Lisandro Martinez a nie Lautaro.
16
https://iv.pl/images/76161315235832993678.png
0
PSG karny w 93 minucie przy wyniku 3-1.
Kto tam miał -4.5 na kuponie, bo widziałem że tylko tego brakowało.
Pech nieprawdopodobny xD
edit: karny nietrafiony, niezły Bangladesz :D
5
Nie wiem kto to powiedział, ale Mateusza Świecickiego szanuję i to jeden z najlepszych dziennikarzy w tym kraju a wiedzę ma przeogromną, co sam zobaczyłem w niejednym programie z nim.
7
To będzie katastrofa jak Luis wypadnie na dłużej. Kluczowa faza sezonu, Dembele kontuzje, Coutinho bez formy, o Boatengu nawet nie wspominam.
39
Co tydzień po ogłoszeniu składu:
https://media1.tenor.com/images/49373a73b405cd975ce17b47fa1d61a2/tenor.gif
0
Ospina zdrówka, z urazami głowy nigdy nie wiadomo, może być ok a po paru minutach dzieje się coś takiego :(