0

Dla początkujących niezła, potem trzeba zrobić krok do przodu. Polecam w każdym razie :D

0

Zacząłem pić, wpierw te słabe, potem poszukałem tych najbardziej pobudzających. Czułem się strasznie zamulony, zero pobudzenia, więc odstawiłem. Na każdego może zadziałać inaczej.

1

Picie herbaty daje efekty, tyle że opóźnione. Teina działa wolniej niż kofeina, dlatego po kawie pobudzenie czujemy od razu. :D

1

Niezły obrazek. Rose chcę piłkę, żeby zacząć a cała trybuna z fuckami do niego

0

Teraz ma 22 lata, żadnego świetnego przeglądu pola, przyśpieszenia, gry na jeden kontakt. On miał jeden dobry sezon.

2

Dele Alli jest cienki, nie wiem czym on się wyróżnia, że określono go wielkim talentem.

6

Jak Liverpool tego nie wygra to City już nie wypuści mistrza.

0

No ma być podobno

0

Dobra, spalony czy nie, kupon wraca do gry xD

0

No Stevie Wonder xD

16

0

Ktoś losował kody z Heinekena z kapsli na stronie?

13

Po bramce z Łotwą u siebie w końcówce meczu? xD
Mi dalej chcę się śmiać.

0

Jaka gra Łotwy w destrukcji? My nawet akcji nie potrafimy skleić, więc jak można mówić, że to Łotwa dobrze gra w obronie.

1

Nie mogę się doczekać, oni po meczu z Austrią jechali po kadrze a co dopiero teraz xD

2

Gra to za dużo powiedziane.

1

Co ty, Zielu za 100 mln do Liverpoolu xD

1

Przereklamowany, chłop 19 lat, gra w reprze i LM. xDD

0

Gramy z reprą, która przegrała z Gibraltarem a zremisowała z Wyspami Owczymi. Wypadałoby ze 3 bramki strzelić a już na pewno wygrać.

4

https://iv.pl/images/07647717261050285583.jpg
te jest kozackie, nawet jeśli to photoshop :D

2

Bardziej niewypał xD

0

Za tyle to de Ligta z Ajaxu wyciągniemy, więc nie wiem gdzie tu sens, ale ok.

1

Zszedł Lisandro Martinez a nie Lautaro.

0

PSG karny w 93 minucie przy wyniku 3-1.

Kto tam miał -4.5 na kuponie, bo widziałem że tylko tego brakowało.
Pech nieprawdopodobny xD
edit: karny nietrafiony, niezły Bangladesz :D

5

Nie wiem kto to powiedział, ale Mateusza Świecickiego szanuję i to jeden z najlepszych dziennikarzy w tym kraju a wiedzę ma przeogromną, co sam zobaczyłem w niejednym programie z nim.

7

To będzie katastrofa jak Luis wypadnie na dłużej. Kluczowa faza sezonu, Dembele kontuzje, Coutinho bez formy, o Boatengu nawet nie wspominam.

39

0

Ospina zdrówka, z urazami głowy nigdy nie wiadomo, może być ok a po paru minutach dzieje się coś takiego :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?