0

Wybaczcie, nie przeglądam już La Rambli praktycznie, więc sporo w tyle jestem :D W każdym razie jak ktoś nie widział to ma jeszcze raz.

5

0

Sampdoria 1:0, Karol Linetty!

0

4-2, tam sie wszystko może zdarzyć jeszcze

0

A rozważałem czy dać na RSSS czy PSV. Chyba dobrze wybrałem XDDD

10

Kluczowe mecze jeśli chodzi o mistrzostwo. San Mames odhaczone, brawo.

0

10 sekund zaoszczędzone - to cena za żółtą kartę, brawo XD

0

Nie wiem czy amatorzy. Z tego co wiem to Ćwiąkała mówi biegle w 3 językach, nie sądzę, żeby lekceważył takie kwestie.

0

On z Błaszczykowskiego potrafił zrobić Jakubowskiego, więc nie wiem czy to wypali xD

0

To zadzwoń do klubu, żeby nie grali, przecież bez sensu skoro nic nie wygramy :P

0

Mówili wielokrotnie na antenie, że konsultowali to z specjalistami jeśli chodzi o j. niemiecki, czemu mieliby kłamać?

13

Tak się prawidłowo wymawia.

3

Gomesowi brak decyzji. Dobrze pokazuje się na pozycje, ale potem wszystko robi za wolno ;/

0

Póki są wyniki i to przy w miarę sensownym systemie rotacyjnym to sobie można krzyczeć :P

1

Jaki pech? Wystarczyło kopnąć xD

0

0

Ależ popsute widowisko, można przełączyć na inny mecz ;/

22

Haha, Suso powiedział że jak wygrają z Juve to wróci do domu piechotą
tylko, że on mieszka 50 metrów od stadionu

0

Sterling!! A jednak, 1-3! :D

0

Ja dziś z nożnej gol West Hamu (siedzi) + 2 bramki Chelsea, raczej wejdzie. W nocy pogram jeszcze hokeja, bo ostatnio wszystko mi siada :D

3

No ja miałem Kane na kapitanie i zobaczyłem że nie zagra to wykorzystałem Free Hit i wpuściłem Aguero, który siedzi xDD Dodatkowo Strerlinga kupiłem i on też nie gra. Frajer kolejki xD

4

Over 2.5 w 15 minut xD

4

Nie było tematu :D

0

Lingard pokraka, co on robi na tym poziomie rozgrywek to się do dziś zastanawiam xD

0

Ten znowu z ławki :D

0

Ale zauważ, że oni dostosowują się w ten sposób, że z każdym "lepszym" rywalem się cofają pod swoje pole karne. W Anglii trochę tych dobrych ekip jest i jak z każdym oni chcą tak grać, zarówno na wyjeździe, jak i u siebie to bardzo dużo punktów pogubią.

0

Mourinho to mistrzostwo zobaczy jak świnia niebo. Jak oni z każdym silniejszym rywalem murują i liczą na kontrę to powodzenia :D

0

Raczej Laskowski, chociaż ręki sobie uciąć nie dam :P

1

Na TVP Sport za 25 minut mecz hokeja na lodzie Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche (NHL). Polecam, bo to całkiem niezła odskocznia od piłki nożnej :D

10

"Nie sądzę, żeby Ulreich coś obronił"

Jak komentator może coś takiego powiedzieć przed karnym....
tak btw. to obronił to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?