Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wybaczcie, nie przeglądam już La Rambli praktycznie, więc sporo w tyle jestem :D W każdym razie jak ktoś nie widział to ma jeszcze raz.
5
https://www.facebook.com/246918492410333/videos/369498343485680/
Karma wraca :) Nie wiem czy było.
0
Sampdoria 1:0, Karol Linetty!
0
4-2, tam sie wszystko może zdarzyć jeszcze
0
A rozważałem czy dać na RSSS czy PSV. Chyba dobrze wybrałem XDDD
10
Kluczowe mecze jeśli chodzi o mistrzostwo. San Mames odhaczone, brawo.
0
10 sekund zaoszczędzone - to cena za żółtą kartę, brawo XD
0
Nie wiem czy amatorzy. Z tego co wiem to Ćwiąkała mówi biegle w 3 językach, nie sądzę, żeby lekceważył takie kwestie.
0
On z Błaszczykowskiego potrafił zrobić Jakubowskiego, więc nie wiem czy to wypali xD
0
To zadzwoń do klubu, żeby nie grali, przecież bez sensu skoro nic nie wygramy :P
0
Mówili wielokrotnie na antenie, że konsultowali to z specjalistami jeśli chodzi o j. niemiecki, czemu mieliby kłamać?
13
Tak się prawidłowo wymawia.
3
Gomesowi brak decyzji. Dobrze pokazuje się na pozycje, ale potem wszystko robi za wolno ;/
0
Póki są wyniki i to przy w miarę sensownym systemie rotacyjnym to sobie można krzyczeć :P
1
Jaki pech? Wystarczyło kopnąć xD
0
https://iv.pl/images/09043710402636222961.png
jazda, jazda
0
Ależ popsute widowisko, można przełączyć na inny mecz ;/
22
Haha, Suso powiedział że jak wygrają z Juve to wróci do domu piechotą
tylko, że on mieszka 50 metrów od stadionu
0
Sterling!! A jednak, 1-3! :D
0
Ja dziś z nożnej gol West Hamu (siedzi) + 2 bramki Chelsea, raczej wejdzie. W nocy pogram jeszcze hokeja, bo ostatnio wszystko mi siada :D
3
No ja miałem Kane na kapitanie i zobaczyłem że nie zagra to wykorzystałem Free Hit i wpuściłem Aguero, który siedzi xDD Dodatkowo Strerlinga kupiłem i on też nie gra. Frajer kolejki xD
4
Over 2.5 w 15 minut xD
4
Nie było tematu :D
0
Lingard pokraka, co on robi na tym poziomie rozgrywek to się do dziś zastanawiam xD
0
Ten znowu z ławki :D
0
Ale zauważ, że oni dostosowują się w ten sposób, że z każdym "lepszym" rywalem się cofają pod swoje pole karne. W Anglii trochę tych dobrych ekip jest i jak z każdym oni chcą tak grać, zarówno na wyjeździe, jak i u siebie to bardzo dużo punktów pogubią.
0
Mourinho to mistrzostwo zobaczy jak świnia niebo. Jak oni z każdym silniejszym rywalem murują i liczą na kontrę to powodzenia :D
0
Raczej Laskowski, chociaż ręki sobie uciąć nie dam :P
1
Na TVP Sport za 25 minut mecz hokeja na lodzie Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche (NHL). Polecam, bo to całkiem niezła odskocznia od piłki nożnej :D
10
"Nie sądzę, żeby Ulreich coś obronił"
Jak komentator może coś takiego powiedzieć przed karnym....
tak btw. to obronił to.