Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
- Halo, Villareal? Ty już wiesz co...
Zawsze śmieszy :D
7
Szpaku "ruch ręką Lewandowskiego. Jakby zasugerował Boatengowi gdzie ma grać"
Boże...
1
Emil Forsberg strzela bramkę dla Lipska, które gra w osłabieniu. Teraz będzie ciekawie :D
70
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22730091_1963290490551439_2532447571673027818_n.jpg?oh=156f880a14c585247804309bcfdf60d0&oe=5A64AB52
xDDDDD
15
"Strzela jak Ronaldo w wieku 6 lat i ma przyjęcie jak Zidane po ciemku"
Jeden z komentarzy na FB do tego cytatu.
1
Pjanic i 6:2, jakie dymańsko xD
1
Khedira hattrick, Juve wygrywa z Udine 5-2 grając w 10 xD
0
Brawo Mandzukic, już po kuponie pewnie :)))) Typowy Jugol.
2
nienawiść do stolic tak zostałem wychowany
0
Liverpool to średniaki jednak :D
0
2-0, ale z nimi jadą
Jeszcze Kane u mnie na kapitanie w FPL xD
5
Brawo Kane! :D Jechać z nimi
0
"Everton ukarze kibica dożywotnim zakazem transferowym"
Oj Nahorny, przez te marsze KODU coś Ci się zaczyna w kopule przestawiać xD
9
On to specjalnie robi, bo to niemozliwe
0
Lech frajerzy xDDDDDD
0
Wejdzie łatwo.
0
Dzieje się coś jeszcze w tym meczu Valencii? Mam over 2.5 i tylko to zostało :D
7
Sampdoria prowadzi z Crotone już 4:0, gola zdobył Karol Linetty.
0
No właśnie to ta kwestia złego podejścia koncepcji tworzenia tej formacji. Przeznaczyć kasę można, ale na kompletny i rzeczowy projekt, ja uważam że WOT są bardzo potrzebne, ale niech przy jej tworzeniu biorą udział fachowcy z dziedziny wojskowości/strategii z doświadczeniem, wtedy to będą dobrze wydane pieniądze.
1
Nie można tak tego rozpatrywać, bo to jak powiedzieć, że lepiej nie przeznaczać kasy na wojska powietrzne, bo lepiej na lądowe, sprzęt dla żołnierzy itd.
To ma być komponent stworzony do zupełnie innych zadań niż reszta wojsk.
5
Jednostka niezbędna w armii, konieczna. Problem polega na tym jak jest ona tworzona, złe struktury i może nawet zła koncepcja.
1
"Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym nie jak zaczynają, ale jak kończą"
0
Jak za kogoś wpuścić Denisa to już prędzej za Rakiete, gra podobnie co Portugalczyk a ma żółtą kartkę. :D
4
Denis za Gomesa i 4-3-3, bo to nie ma kompletnego sensu :d
0
Co ty, do głódówki lekarzy się dołączył xD
2
Nie wiem, ale zarobiłem na frajerach.
1 drużyna strzeli gola - ponad 1.4 xD
0
Nie wiem, nie grał praktycznie od początku sezonu a tu na głęboką wodę go rzucają, dziwne.
5
Rakitić+Gomes. Kreatywny wieczór się zapowiada ;P
0
Dybala pierw z Atalantą teraz z Lazio. Psychiki to najmocniejszej nie ma :D
0
Nie było nawet powtórki z dobrej kamery, ja bym się wstrzymał, mogło nie być spalonego.