Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Top 3 na pewno obecnie.
0
W tyłkach im się poprzewracało od tego głodowania. Górnicy chcą więcej, lekarze więcej, jeśli tak by to działało to każdy by robił głodówkę i po dostaniu podwyżki wracał spokojnie do roboty xD
1
U mnie na dobrej drodze. Hokej w nocy wszedł, teraz tylko formalności xD
0
Crystal prowadzi z Chelsea :D
1
Kurde handicap na Real a oni takim składem xd
0
Mateusz Święcicki i Filip Kapica, sprawdzaj informacje a nie wrzucasz jakieś bzdury kompletne.
0
Haha, no to nieźle.
0
Przecież tego meczu Mirosławski nie komentował... Obejrzałem dobre 5 minut i dalej go nie słyszę.
0
Nie ryzykowałbym, nie wiem jak z YT, ale jak wklejasz streamy z innych stron to jest ban.
14
Ale ja tam Mirosławskiego nie słyszę xDD
0
Lahoz dziś sędziuje, myśle że 5.5+ wejdzie gładko :D Dla bardziej odważnych +3.5 dla Atletico
5
Fekir z wolnego w samej końcówce, co za mecz!
0
Adama Traore, piękna bramka dla Monaco.
0
https://iv.pl/images/76140322403797676084.png
co ten dżastin
0
Są tu jacyś fani tenisa? Czy mecz Zeballos H. - Gonzalez M. zostanie dziś dokończony, ktoś coś? :D
0
Strzały z 40 metrów- podsumowanie gry tej reprezentacji, przykro. ;/
2
Zobaczyłem ten skład i wiedziałem, że tylko cud może dać awans na MŚ. Dramat, Sampaoli mocno przyczynił się do sytuacji w której jest Argentyna.
1
Andrea Pirlo kończy karierę po sezonie, jeden z moich ulubionych piłkarzy. Szkoda;(
Polecam jego autobiografię. Jedna z najlepszych jakie w ogóle powstały.
"Cassano miał 700 kobiet, ale trener przestał powoływać go do reprezentacji. Czy więc faktycznie jest szczęśliwym człowiekiem?"
1
Takie jest życie XDD
0
Ja, po serii wielu upokorzeń przerzuciłem się na hokej na lodzie, football amerykański i baseball, stary to jest żyła złota xD
0
Nie, wystarczy im wygrana, liczą się bramki.
0
I Portugalia dopina swego, mogą bronić wynik :P
0
Mehmet Ozil usłyszałem, nie wiem czy ja już głuchy jestem
6
Silva kryminał, nawet żółtej nie dostał, dramat.
41
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22310510_1448034601975999_6338603437840116399_n.png?oh=9f975222fe67b98837fa27f32d6e43b2&oe=5A87E017
Coraz lepsze, hehe ;d
11
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22279553_1748144731894143_5115344676301178383_n.jpg?oh=64c797f4496f1b0f0de071d2af7ee4d8&oe=5A39C41A
XDDDDD
0
Pięknie to wygląda :D
0
Kurde, Makuszewski 200%
0
Klasa Robert, ufffffffff!
0
To niezłe szampany
XDDDDDDDDDDDDDDDD