Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha że co tu niby zgłaszac ? :D smieszny jestes :) co innego gdybym cos reklamował czy cos :)
2
0
Tak uwazam ze na tym polega. To wiekszosc sukcesu wyniku koncowego.
9
Ciekawe jaki "plan " na ten mecz i taktykę wymyslił Enqirue. Ale pewnie to co zawsze , Mascherano obrona , Busquets DP , Alves prawa .
0
No z Sevilli to sporo graczy się u nas przewija . Zobaczymy w tym meczu co tak naprawde sie zmienilo czy tez dalej to samo bedzie..
1
To byłoby najlepsze rozwiązanie , Messi na prawym skrzydle by sie sprawdził a Suarez miałby środek ataku do dyspozycji . Leo i Ney by szarpali skrzydałami aż miło.
0
Nie tylko Ty Bartra sobie tego nie wyobrażasz , ja rózniez nie , Messi to ikona Barcy tak jak i Xavi, Iniesta , Puyol.
1
Aby to szl** trafił z takim zarządem i trenerem.. pożałują tego jeszcze .
0
Zdjęcie Messiego obejmującego herb Barcy coś fajnego :)
4
Czyli Messi zostaje uff ale ulga :)
0
Wiadomosc najlepsza dnia !! Adama to jest mega talent z mega wspaniałą przyszłoscia .Brawo za decyzje o przedłuzeniu z nim kontraktu , to sie opłaci :)
0
No zobaczymy czy zagra . Fajnie by ich było zobaczyć w akcji przeciwko Barcelonie , ciekawe z jakiej strony by sie pokazali.
1
Dupa blada że tak powiem. Gdy sie popełnia błędy przy ustalaniu składu i zawodników i sa przez to problemy a trener dalej tego nie widzi i w 3-4 kolejnych spotkaniach robi to samo to jest dupa a nie trener. Taka moja opinia , nie kazdy sie musi z nia zgadzać.
1
Czyli Zubi nadal na stanowisku , żadna miła wiadomośc z tego newsa...
7
Wcale sie nie dziwie Messiemu że nie może grac tak jak za dawnych lat skoro taki bur*** robi zarząd w klubie.. i cała Barca i jej zawodnicy tez na tym cierpią..I niech ktos nie mówi ze to nie prawda.. Nie wyobrażam sobie Barcy bez Leo , to traci sens jak sie o tym mysli nawet a co dopiero gdyby weszło w zycie...
0
Cięzko będzie miał , ale musi się starac by osiągnac to czego oczekuje.
5
Szacunek Gererale ! Całe życie sportowe poświęcił Barcelonie. Takich zawodników sie najbardziej ceni i wspomina po zakonczeniu przez nich karier.
3
Pakujcie sie i wynocha precz z takim zarządem !
2
Mascharano to walczak jakich mało , Busquets to przy nim słabiak na ta chwile.
1
Jak tak dalej będzie w klubie to wszystkiego sie mozna spodziewac ... :/
3
Haha żeby Martin był za Douglas to juz jajca totalne w tym klubie.
2
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/1375718_10153011851134305_6411866186565004183_n.jpg?oh=f5fc1cbb5b2d195ad57489f63cb4f93a&oe=5518D93E&__gda__=1427711471_52b38ae625be681c23e8f554aa5ed4c1
ehh szkoda że juz jego nie zobaczę w koszulce Barcy :(
1
Noo cieszy fakt że chociaż oni się dobrze w obronie spisuja ;)
2
No to teraz zaczną sie newsy o tym który klub chce i ile da za Messiego, w roli głownej bedzie , City ,PSG , MU itp...
17
To by była katastrofa gdyby Leo zdecydował sie odejść.. mam nadzieję ze te wszystkie rzeczy które sie dzieją w klubie nie zmusza go do tego..
7
I dobrze . To tylko mecz towarzyski i nie ma co ryzykowac bo sezon jest długi i teraz czekaja nas ważne mecze.
3
Nie, w tej chwili żyję tym, co przyniesie chwila. Chcę rozegrać wielki sezon i wygrać wszelkie trofea, które pragnie wygrać Barça. Nic ponadto. Potem zobaczymy. Futbol jest zmienny... Choć wielokrotnie powtarzałem, że chciałbym tam zostać na zawsze, czasami nie wszystko dzieje się tak, jakbyśmy tego chcieli.
Troszke sie zaniepokoiłem tymi słowami..
Oby został na zawsze bo bez niego Barca to bedzie zupełnie cos innego , Crack !!
0
Hiszpania coraz to gorzej leci w dół... wiadome to byli Niemcy ale mimo wszystko..
0
Messi jest i bedzie tylko jeden z takim talentem jak on. Neymar może zdobyc ZP i napewno to zrobi , ale lepszy niz Leo nie bedzie.
0
Ha ha nie wierze na 4 miejscu dopiero. On powinien byc na pierwszym bo na to zasługuje . A skoro ma u nas nie pograc to dla jego doba bedzie jak odejdzie bo szkoda jego talentu a przy obecnych rządach Barcy sobie jak widac nie pogra chłopak.