Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi Messi Messi... na niego juz brak słow.. Crack !!
0
Może to jest ten moment w którym właśnie Gerard wskoczy do składu na stałe znów. Choc dzis przy golu dla Sevilli odpuscił sobie ..
28
Jak widac Rakitić pamięta skąd przybył do Barcy i ile Sevilla dała mu dobrego. Szacunek dla takich piłkarzy.
0
Oby to była prawda , sprzedaż Martina to byłaby głupota. Trzeba czekac az Alves odejdzie wtedy może Montoya bedzie grał w 1 składzie .
1
Messi tworzy nową historie hiszpańskiej piłki ! Szacunek Leo mistrzu ! :)
0
Spróbujcie sprzedac Messiego tylko mowa o zarządzie !!!
0
Hatt-rick !! Manita !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szacunek Messi za rekord Zarry :) Crack !
0
Leo chyba dziecko w drodze :)
0
Messi !!!!!!! yea 4-1 !!!!!!
0
Ale fart Rakitic !! :)
0
hahahahah gollll
0
kurna samobój Alby....
0
Jak to nie wpadło..
0
Ooo kurde......
0
Leo ale zaje*** !!!!
0
No to jazda po 3 pkt musimy to wygrac !!
0
A to Ci niespodzianka. Doczekalismy sie tej chwili , teraz tylko kiedy zagra.
0
Tarzan całe zycie wierny Barcelonie :)
0
Roni i Eto'o piekne czasy...
0
Jeszcze tego brakowało..
1
Trzeba na nich dzis bardzo uwazac bo moga sprawić niespodziankę a my tego nie potrzebujemy , tylko 3 pkt dla nas.
5
Maldini to był gość...
9
" Moi rodzice są pracowitymi, skromnymi ludźmi, którym pomagam teraz jak mogę, by mieli lepsze życie. "
Te słowa mi się podobaja , tak być powinno w zyciu. Trzeba sie odpłacic tym samym czym oni dla nas .
0
Taa zanim Montoya doczeka sie na minuty i Alvesa odejsce sam szybciej to zrobi.. eh ..
0
Wszystko mi sie podoba tylko nie Alves na prawej i Busquets na DP.
0
Powiem Wam że fajnie gdyby tak Pep taki Arsenal po tylu latach wprowadził na szczyt bo z trofeami u nich słabo w oostatnich latach. Choc nie uwazam aby taki rozwój wydarzeń miał miejsce.
0
Oby Messi został , wierzę ze tak będzie i z Barcą rozegra jeszcze wiele pieknych sezonów.
0
Siema , nie ma to jak wrócic po 2 - dniowym banie...
0
Zawał czy sie obyło bez ? :D