Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo gdy była okazja by kupic Cuadrado to nie , nasz kochany zarząd z trenerem wolał jakiegoś Douglasa...
0
No no brama kapitalne wykonanie :)
0
Trenowac trenowac i brać sie za poprawe wyników.
1
Beznadzieja jeśli to wejdzie z życie.. najgorsza pora do oglądania.
0
I oby się im udało go pokonać :) żeby czasem do nas to dziadostwo nie dotarło.. :)
0
Się mu na żarty zebrało :)
4
No cóz .. musimy sie dalej denerwować przy Zubim..
0
O ten sam news co wczoraj :P
3
Szkoda ze Tata juz nie jest trenerem Barcy, wieka szkoda.
1
Odezwał sie ten który zdobywa co rok z Arsenalem Lige , LM i inne puchary.
1
Sorry Ney jest kapitalnym zawodnikiem , ale nie kapitanem . On sie do tej funkcji nie nadaje . Thaigo Silva ma rację że jest zły.
0
To bardziej Sandro zasluguje na występy w 1 składzie niz Munir. No ale i tak skorzystaja z tego i pierwsza druzyna i druga. Bo w 1 ma kto juz grac w ataku a w Barcelonie B przyda sie wieksza siła ognia.
1
Tu mówi prawde o Leo. A co do niego samego to jako trener chyba sie nie nadaje skoro nawet takiego Lecha nie potrafił dobrze prowadzić.
0
Hmm fajnie by było zobaczyc Victora w takim pojedynku , no ale cóz skoro nie może jeszcze to nie może.
0
Co moje oczy widzą .. :D trzeba to oblac ! :D
0
Z roku na rok coraz to gorsze sprawy się dzieja w piłce.. rządzi jedynie $$$.
0
To trzeba było kurna nie kontraktowac Douglasa tylko kupić Cuadrado.
7
Pozyjemy , zobaczymy czy aby Vermaelen zagra tego 3 grudnia czy tez " wyjdzie " nowa kontuzja ..
0
No napewno , wara szejki.
0
Cuadrado bardziej pasuje koszulka Barcy ;)
0
Oby to nie było nic poważnego.
0
Spotkanie z Sevilla duzo pokaże jakie to znowu wielkie zmiany wprowadzi Lucho...
1
edytowałem raptem 28 i musialem co nieco zmienic :P
1
Tak sie kończa brudne interesy.
0
Jak to prawda niech przychodzi , Zubi wyjazd wrac z całym zarządem.
0
Wierze w to że Gerard wróci do swojej dawnej dobrej formy jaka miał za Pepa. Musi tylko no nowo ja odnalezc i sie postarać na boisku.
1
Ale ten czas leci .. 16 lat debiut a juz 27 ma.. oby grał jak najdłużej jeszcze w Barcelonie , mistrz ! :)
0
Jak widac Laporta nie patyczkuje sie z nimi i mówi to co myśli , bardzo dobrze to sama prawda :) wracaj Joan do Barcy.
0
Byle te wyniki nie przyszły za pozno jak będzie pozamiatane...
1
To tym lepiej , wiecej czasu na przygotowania do jakże ważnych spotkan które czekaja Barcę .