1

Bo gdy była okazja by kupic Cuadrado to nie , nasz kochany zarząd z trenerem wolał jakiegoś Douglasa...

0

No no brama kapitalne wykonanie :)

0

Trenowac trenowac i brać sie za poprawe wyników.

1

Beznadzieja jeśli to wejdzie z życie.. najgorsza pora do oglądania.

0

I oby się im udało go pokonać :) żeby czasem do nas to dziadostwo nie dotarło.. :)

0

Się mu na żarty zebrało :)

4

No cóz .. musimy sie dalej denerwować przy Zubim..

0

O ten sam news co wczoraj :P

3

Szkoda ze Tata juz nie jest trenerem Barcy, wieka szkoda.

1

Odezwał sie ten który zdobywa co rok z Arsenalem Lige , LM i inne puchary.

1

Sorry Ney jest kapitalnym zawodnikiem , ale nie kapitanem . On sie do tej funkcji nie nadaje . Thaigo Silva ma rację że jest zły.

0

To bardziej Sandro zasluguje na występy w 1 składzie niz Munir. No ale i tak skorzystaja z tego i pierwsza druzyna i druga. Bo w 1 ma kto juz grac w ataku a w Barcelonie B przyda sie wieksza siła ognia.

1

Tu mówi prawde o Leo. A co do niego samego to jako trener chyba sie nie nadaje skoro nawet takiego Lecha nie potrafił dobrze prowadzić.

0

Hmm fajnie by było zobaczyc Victora w takim pojedynku , no ale cóz skoro nie może jeszcze to nie może.

0

Co moje oczy widzą .. :D trzeba to oblac ! :D

0

Z roku na rok coraz to gorsze sprawy się dzieja w piłce.. rządzi jedynie $$$.

0

To trzeba było kurna nie kontraktowac Douglasa tylko kupić Cuadrado.

7

Pozyjemy , zobaczymy czy aby Vermaelen zagra tego 3 grudnia czy tez " wyjdzie " nowa kontuzja ..

0

No napewno , wara szejki.

0

Cuadrado bardziej pasuje koszulka Barcy ;)

0

Oby to nie było nic poważnego.

0

Spotkanie z Sevilla duzo pokaże jakie to znowu wielkie zmiany wprowadzi Lucho...

1

edytowałem raptem 28 i musialem co nieco zmienic :P

1

Tak sie kończa brudne interesy.

0

Jak to prawda niech przychodzi , Zubi wyjazd wrac z całym zarządem.

0

Wierze w to że Gerard wróci do swojej dawnej dobrej formy jaka miał za Pepa. Musi tylko no nowo ja odnalezc i sie postarać na boisku.

1

Ale ten czas leci .. 16 lat debiut a juz 27 ma.. oby grał jak najdłużej jeszcze w Barcelonie , mistrz ! :)

0

Jak widac Laporta nie patyczkuje sie z nimi i mówi to co myśli , bardzo dobrze to sama prawda :) wracaj Joan do Barcy.

0

Byle te wyniki nie przyszły za pozno jak będzie pozamiatane...

1

To tym lepiej , wiecej czasu na przygotowania do jakże ważnych spotkan które czekaja Barcę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?