0

No,właśnie gdyby..

0

Nigdy nie mow nigdy , żebyś tych słow swoich nie wspomniał za pare lat i nie ugryzł sie w język.

0

A mógł na tym mundialu zdobyc swoje upragnione MŚ.. no właśnie mógł ale zabrakło szczęscia .. oby wygrał kolejne !

1

Kto wie może kiedyś Generał zasiądzie na ławce trenerskiej ;) zna Barce od podstaw więc pewnie by sobie poradził :)

0

Brawo Panowie :)

1

" oraz o Montoi, który chce odejść z Barcelony. Jak pisze dziennik, klub nie będzie mu robił problemów. " - bo kurna zarząd klubowy razem z trenerem jest głupi że tak z nim postepuje. Jeszcze beda za nim płakać jak trzeba bedzie za niego potem wybulic z 40 mln.

0

Zapamiętaj sobie że drewno to jest w lesie i jest na opał i nie tylko a nie piłkarzy od takich wyzywać. Kibic mi wielki.

0

Chodziło mi tylko i wyłacznie o Montoya .

0

Potrzebne sa zmiany taktyczne i składu bo to widac gołym okiem. Pomoc jest bardzo słaba w tym sezonie to najbardziej daje sie we znaki.

10

Adama to jest koks... co wyprawia na boisku to palce lizac . Ma przed soba kapitalną przyszłosc. A co do meczu to 3,4-1 powinno być na luzie po tym jakie sety marnowali na pustą i wgl..

0

Niech sie pakuje i moze odchodzić. Czas na kogos innego. Niech on w zimie odejdzie a Martin na prawa za niego. Ja bede bardzo zadowolony , moze ktos inny jeszcze też.

0

No ciekawe jak by sobie poradził w 1 meczu po takiej przerwie.

0

Chyba troszke za pozno na takie marzenia.. ale spoko kazdy je moze miec :D

0

Jak ja bardzo dobrze znam ten usmiech :D

0

I tak ma byc , Gerard ma zostac ! ;) Barca to jego miejsce a nie MU .

1

No Koke to byłaby miła niespodzianka ;)

0

Mieli pecha. Jak widac Messi wolał Barce i trzeba sie cieszyć ze nadal tu jest ;)

0

Ale Barca B zawaliła sprawe .... :/

0

o ja prdd kolejna seta zmarnowana !!!

0

Munir o matko..... przeciez juz 3-1 dla Barcy byc powinno..

0

Jak on tego nie trafil !!!!!!!!!!!!!

7

Adama jaki rajd skubany :D

1

tak zgadza sie ;)

0

Sandro piekny goolll !! :)

0

Wiem wiem pomyliłem sie ;)

0

Ale seta dla naszych...

1

Ale obronił !!

0

Jest szansa ze nasi wygraja ? o na live chce zagrac ;)

0

daj ktos linka do Barcy B bo ten na dole nie działa

1

To chyba nie byłes kibicem Barcy za kadencji Laporty skoro uwazasz ze jeszcze gorszy burdel. Bzdury mówisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?