Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No,właśnie gdyby..
0
Nigdy nie mow nigdy , żebyś tych słow swoich nie wspomniał za pare lat i nie ugryzł sie w język.
0
A mógł na tym mundialu zdobyc swoje upragnione MŚ.. no właśnie mógł ale zabrakło szczęscia .. oby wygrał kolejne !
1
Kto wie może kiedyś Generał zasiądzie na ławce trenerskiej ;) zna Barce od podstaw więc pewnie by sobie poradził :)
0
Brawo Panowie :)
1
" oraz o Montoi, który chce odejść z Barcelony. Jak pisze dziennik, klub nie będzie mu robił problemów. " - bo kurna zarząd klubowy razem z trenerem jest głupi że tak z nim postepuje. Jeszcze beda za nim płakać jak trzeba bedzie za niego potem wybulic z 40 mln.
0
Zapamiętaj sobie że drewno to jest w lesie i jest na opał i nie tylko a nie piłkarzy od takich wyzywać. Kibic mi wielki.
0
Chodziło mi tylko i wyłacznie o Montoya .
0
Potrzebne sa zmiany taktyczne i składu bo to widac gołym okiem. Pomoc jest bardzo słaba w tym sezonie to najbardziej daje sie we znaki.
10
Adama to jest koks... co wyprawia na boisku to palce lizac . Ma przed soba kapitalną przyszłosc. A co do meczu to 3,4-1 powinno być na luzie po tym jakie sety marnowali na pustą i wgl..
0
Niech sie pakuje i moze odchodzić. Czas na kogos innego. Niech on w zimie odejdzie a Martin na prawa za niego. Ja bede bardzo zadowolony , moze ktos inny jeszcze też.
0
No ciekawe jak by sobie poradził w 1 meczu po takiej przerwie.
0
Chyba troszke za pozno na takie marzenia.. ale spoko kazdy je moze miec :D
0
Jak ja bardzo dobrze znam ten usmiech :D
0
I tak ma byc , Gerard ma zostac ! ;) Barca to jego miejsce a nie MU .
1
No Koke to byłaby miła niespodzianka ;)
0
Mieli pecha. Jak widac Messi wolał Barce i trzeba sie cieszyć ze nadal tu jest ;)
0
Ale Barca B zawaliła sprawe .... :/
0
o ja prdd kolejna seta zmarnowana !!!
0
Munir o matko..... przeciez juz 3-1 dla Barcy byc powinno..
0
Jak on tego nie trafil !!!!!!!!!!!!!
7
Adama jaki rajd skubany :D
1
tak zgadza sie ;)
0
Sandro piekny goolll !! :)
0
Wiem wiem pomyliłem sie ;)
0
Ale seta dla naszych...
1
Ale obronił !!
0
Jest szansa ze nasi wygraja ? o na live chce zagrac ;)
0
daj ktos linka do Barcy B bo ten na dole nie działa
1
To chyba nie byłes kibicem Barcy za kadencji Laporty skoro uwazasz ze jeszcze gorszy burdel. Bzdury mówisz.