Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To pewne przeciez ze jesli chce się trofea to trzeba wygrywac . Ale nie zawsze wychodzi.
0
Pozostaje tylko życzyć mu wygrania dużo pucharów ;)
3
Tez sobie tego nie wyobrażam, CR7 w Barcelonie z Messim , Ney i Suarezem . To by nie wyszło nawet ;)
2
Neymar ma narazie kontrakt na lata i nie widze powodu dla którego juz trzeba przedłuzac , teraz trzeba się skupic na lidze i LM a nie na takich sprawach, co innego gdyby mu został rok czy tam dwa.
0
Laporta jak wróci to zrobi porządek.
0
Dlaczego mam nie przesadzac ? przeciez to prawda , zapomniałes ile trofeów zdobyli za Pepa i przez ostatnie lata ?
1
Az sie smutno mi zrobiło jak to czytałem :( Ale ten czas leci szkoda że juz z nami nie ma Tito ...
2
Ja tam chce aby Pique z nami został.
1
I tak CR7 by do Barcy nie dołączył. A Mourinho to nawet niechcę oglądac w Barcelonie.
0
Dobra decyzja , bo jak juz wspomniano w rep. nie pogra a w klubie teraz są ważniejsze sprawy i trzeba się brac do roboty.
0
Jak dla mnie to bardziej widze Bartrę na srodku obrony jednak :) no ale jak bedzie to zobaczymy .
"Mister może tu być przez wiele lat, pomagając drużynie. " -- taa chyba ciągnąć ją po szczeblach w dół.. :/
1
Kurde ale mnie to wkurza .. czemu LE nie daje mu grać.. :/
0
Takim to kurna dobrze , promuja gre i przy tym maja zabawę , zwiedzaja świat , maja pełno kasy , zdobywaja trofea... ;) ehh szkoda że się nie mogło zostac takim piłkarzem :)
2
haha dobre ! :D ostatnie najepsze gdyby Drogba to zobaczył to chyba by wyskoczył z tego samolotu :D
0
W tej chwili to najlepsza opcja. W 1 składzie teraz gdy jest Suarez sobie i tak nie pogra.
0
Abi gdy juz zdecydujesz to wracaj do Barcy :)
0
Jak nie urok to ******* ....
0
SZacun Ney. Oby pobił Pele.
0
To jest normalne ,klub to klub , Messi jak i CR7 są ze swoimi kolegami codziennie na treningach jak i podczas meczu , wiadome ze zgranie jest inne to i sa bramki.
0
Laporta na prezydenta OK , ale zaskoczylo mnie ze interesuje sie CR7 i Mourinho...
0
Deszcz nie deszcz trzeba trenowac i tyle. Barca ma teraz cięzkie zadania przed sobą.
1
Biznes sie kręci , każda firma itp probuje zarobic na takich rzeczach.
1
A pożniej się okaze ze Martin wymiata na prawej obronie i jest wart 40 mln . Taka polityka Barcy i zarządu.
0
Ale nie zapominaj że gdyby nie gole napastników to skąd by się brały punkty i trofea ? wiem że inne formacje też są wazne , ale akurat atak dużo ma do rzeczy...
0
No ciekaw bardzo jestem co tym razem wymyśli Enrique , nagle go oświeciło i wie jak wykorzystac nasz trio ? o tym sie przekonamy w najblizszych spotkaniach..
2
Ale zapierd*** ! brawo Luis ! :)
0
I jeśli tak ma dalej być , to lepiej będzie dla Martina jak odejdzie bo nóż siem otwiera w kieszeni widząc go ciągle na ławie lub poza składem a taki Alves ktory gów** daje gra mecz za meczem . Martin jest za dobry aby sie marnować na ławce !
0
Jak dla mnie to bramka Cahilla. Cos pieknego.
0
Przykre to. Ale cóz taka prawda jesli pomocnicy sie nie wezma za kreowanie gry to Messi , Ney i Luis nie bedą miec więcej okazji na gole , jedynie te które sobie sami sytuacje wypracuja..
0
Mam nadzieję ze Mats niedługo przejmie role 1 bramkarza , jest młody i z wielkim talentem.