0

To pewne przeciez ze jesli chce się trofea to trzeba wygrywac . Ale nie zawsze wychodzi.

0

Pozostaje tylko życzyć mu wygrania dużo pucharów ;)

3

Tez sobie tego nie wyobrażam, CR7 w Barcelonie z Messim , Ney i Suarezem . To by nie wyszło nawet ;)

2

Neymar ma narazie kontrakt na lata i nie widze powodu dla którego juz trzeba przedłuzac , teraz trzeba się skupic na lidze i LM a nie na takich sprawach, co innego gdyby mu został rok czy tam dwa.

0

Laporta jak wróci to zrobi porządek.

0

Dlaczego mam nie przesadzac ? przeciez to prawda , zapomniałes ile trofeów zdobyli za Pepa i przez ostatnie lata ?

1

Az sie smutno mi zrobiło jak to czytałem :( Ale ten czas leci szkoda że juz z nami nie ma Tito ...

2

Ja tam chce aby Pique z nami został.

1

I tak CR7 by do Barcy nie dołączył. A Mourinho to nawet niechcę oglądac w Barcelonie.

0

Dobra decyzja , bo jak juz wspomniano w rep. nie pogra a w klubie teraz są ważniejsze sprawy i trzeba się brac do roboty.

0

Jak dla mnie to bardziej widze Bartrę na srodku obrony jednak :) no ale jak bedzie to zobaczymy .
"Mister może tu być przez wiele lat, pomagając drużynie. " -- taa chyba ciągnąć ją po szczeblach w dół.. :/

1

Kurde ale mnie to wkurza .. czemu LE nie daje mu grać.. :/

0

Takim to kurna dobrze , promuja gre i przy tym maja zabawę , zwiedzaja świat , maja pełno kasy , zdobywaja trofea... ;) ehh szkoda że się nie mogło zostac takim piłkarzem :)

2

haha dobre ! :D ostatnie najepsze gdyby Drogba to zobaczył to chyba by wyskoczył z tego samolotu :D

0

W tej chwili to najlepsza opcja. W 1 składzie teraz gdy jest Suarez sobie i tak nie pogra.

0

Abi gdy juz zdecydujesz to wracaj do Barcy :)

0

Jak nie urok to ******* ....

0

SZacun Ney. Oby pobił Pele.

0

To jest normalne ,klub to klub , Messi jak i CR7 są ze swoimi kolegami codziennie na treningach jak i podczas meczu , wiadome ze zgranie jest inne to i sa bramki.

0

Laporta na prezydenta OK , ale zaskoczylo mnie ze interesuje sie CR7 i Mourinho...

0

Deszcz nie deszcz trzeba trenowac i tyle. Barca ma teraz cięzkie zadania przed sobą.

1

Biznes sie kręci , każda firma itp probuje zarobic na takich rzeczach.

1

A pożniej się okaze ze Martin wymiata na prawej obronie i jest wart 40 mln . Taka polityka Barcy i zarządu.

0

Ale nie zapominaj że gdyby nie gole napastników to skąd by się brały punkty i trofea ? wiem że inne formacje też są wazne , ale akurat atak dużo ma do rzeczy...

0

No ciekaw bardzo jestem co tym razem wymyśli Enrique , nagle go oświeciło i wie jak wykorzystac nasz trio ? o tym sie przekonamy w najblizszych spotkaniach..

2

Ale zapierd*** ! brawo Luis ! :)

0

I jeśli tak ma dalej być , to lepiej będzie dla Martina jak odejdzie bo nóż siem otwiera w kieszeni widząc go ciągle na ławie lub poza składem a taki Alves ktory gów** daje gra mecz za meczem . Martin jest za dobry aby sie marnować na ławce !

0

Jak dla mnie to bramka Cahilla. Cos pieknego.

0

Przykre to. Ale cóz taka prawda jesli pomocnicy sie nie wezma za kreowanie gry to Messi , Ney i Luis nie bedą miec więcej okazji na gole , jedynie te które sobie sami sytuacje wypracuja..

0

Mam nadzieję ze Mats niedługo przejmie role 1 bramkarza , jest młody i z wielkim talentem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?