Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykre to. Ale cóz taka prawda jesli pomocnicy sie nie wezma za kreowanie gry to Messi , Ney i Luis nie bedą miec więcej okazji na gole , jedynie te które sobie sami sytuacje wypracuja..
0
Mam nadzieję ze Mats niedługo przejmie role 1 bramkarza , jest młody i z wielkim talentem.
0
I niech wraca , Laporta dobrze pełnił swoja kadencję i zasluguje na to aby drugi raz zasiąść za sterami Barcy.
2
Ten transfer dałby wiele dobrego Barcelonie. Ale przy takich klubach jak Real, Bayern , City i MU będzie piekielnie cięzko.. raz to kasa kto da więcej a dwa to gdzie sam Reus będzie chciał bardziej grać.. osobiscie chciałbym bardzo aby przyszedł do Barcy, tym bardziej ze 25 mln za niego to czysta promocja tranferowa..
1
Skoro tak uwazasz razem z Busquets to najlepiej bedzie jak przykleicie sie do ławki, bo po co macie być na boisku jak sie macie nie starać i tracicie wiarę.
5
Zebyś sie jeszcze Busi nie zdziwił.. nie zapominaj że Barca ma teraz najlepszy atak na świecie , tylko musi sie dobrze zgrac a trener dobrze poustawiac druzyne. Nigdy nie mów nigdy...
0
I bardzo dobrze , czekam z niecierpliwoscia i oby ich trener wystawił do składu. Zobaczymy co pokażą :)
5
A dla mnie Diego Simeone tez jest : Wspaniały, niesamowity trener który odwala konkretną robotę.
3
Po tym co Ramos mówił jeszcze jak Pep trenował Barce , a teraz to widac progresje i zmienia sie na lepsze , trudno go poznać. Ale tak powinno być a nie jakies napinki.
0
No no czekamy Luis na Twojego pierwszego gola w barwach Blaugrany :)
1
Ten sezon będzie należał do Neymara. To co robi tez w Brazylii jest niesamowite a ma 22 lata...
0
Szkoda że Tata juz nie jest trenerm Barcy.. mysle ze w drugim sezonie pokazał by swoje umiejętności trenerskie.
0
Bardzo fajny wywiad z Luisem az miło się czytało ! :)
1
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s720x720/10658922_10152998558854305_7664555526058384921_o.jpg
hehe dobre dobre , ależ Bartra ma kopa aż iskry ida :D
1
Na ostatni mecz sezonu moze sie wyrobi. A Zubi to juz przechodzi samego siebie.
4
Niezle Neymar , trzyma formę :) Willian co zwód OoO masakra :D
4
Nadal nię moge sie pogodzic z tym że Alexis odszedł a został Crack Pedro.. ehh dużoo goli Alexis i pucharów Ci życze !
4
Bardzo dobry transfer ze strony Barcy , ten chłopak to mega talent , oby tylko rozwijał sie tak dobrze jak do tej pory a beda z niego ludzie i to na klasę światową :)
2
Alez on ma pecha w tym sezonie...
0
Ładnie Ney 2 bramki :)
1
I dobrze Gerard ! walcz o swoje . Zasługujesz na pierwszy skład.
0
Ale mi kurna szkoda Martina , ten chłopak to ma pecha , Lucho widocznie ma coś do niego bo rotacje sa częsta i kazdy praktycznie gra a on ciągle ława albo trybuny...
0
Laporta wróc i zrób tu porządek z tym syfem jakiego narobił obecny zarząd !
0
To sie przekonamy czy aby zagra. Gorzej bedzie jak sie dowiemy 2 grudnia że nadal nie może grac bo cos mu dolega...
0
Szukaja media napinki , żałosne podejście .
0
Haha oczywiscie że Suarez :D
1
Powiem Wam coś , on nie tak że zagra , ba , on juz nawet lata jak widac na zdjęciu !
0
Fajnie gdyby Valdes zawitał do bramki Diabłów . Fajny gest z ich strony że dają mu trenowac z nimi :)
0
Luis zasłużona ocena ;)
1
To co sie dzieje w klubie to tragedia. Jak nie problemy na boisku to i na dodatek w zarządzie.