0

Przykre to. Ale cóz taka prawda jesli pomocnicy sie nie wezma za kreowanie gry to Messi , Ney i Luis nie bedą miec więcej okazji na gole , jedynie te które sobie sami sytuacje wypracuja..

0

Mam nadzieję ze Mats niedługo przejmie role 1 bramkarza , jest młody i z wielkim talentem.

0

I niech wraca , Laporta dobrze pełnił swoja kadencję i zasluguje na to aby drugi raz zasiąść za sterami Barcy.

2

Ten transfer dałby wiele dobrego Barcelonie. Ale przy takich klubach jak Real, Bayern , City i MU będzie piekielnie cięzko.. raz to kasa kto da więcej a dwa to gdzie sam Reus będzie chciał bardziej grać.. osobiscie chciałbym bardzo aby przyszedł do Barcy, tym bardziej ze 25 mln za niego to czysta promocja tranferowa..

1

Skoro tak uwazasz razem z Busquets to najlepiej bedzie jak przykleicie sie do ławki, bo po co macie być na boisku jak sie macie nie starać i tracicie wiarę.

5

Zebyś sie jeszcze Busi nie zdziwił.. nie zapominaj że Barca ma teraz najlepszy atak na świecie , tylko musi sie dobrze zgrac a trener dobrze poustawiac druzyne. Nigdy nie mów nigdy...

0

I bardzo dobrze , czekam z niecierpliwoscia i oby ich trener wystawił do składu. Zobaczymy co pokażą :)

5

A dla mnie Diego Simeone tez jest : Wspaniały, niesamowity trener który odwala konkretną robotę.

3

Po tym co Ramos mówił jeszcze jak Pep trenował Barce , a teraz to widac progresje i zmienia sie na lepsze , trudno go poznać. Ale tak powinno być a nie jakies napinki.

0

No no czekamy Luis na Twojego pierwszego gola w barwach Blaugrany :)

1

Ten sezon będzie należał do Neymara. To co robi tez w Brazylii jest niesamowite a ma 22 lata...

0

Szkoda że Tata juz nie jest trenerm Barcy.. mysle ze w drugim sezonie pokazał by swoje umiejętności trenerskie.

0

Bardzo fajny wywiad z Luisem az miło się czytało ! :)

1

1

Na ostatni mecz sezonu moze sie wyrobi. A Zubi to juz przechodzi samego siebie.

4

Niezle Neymar , trzyma formę :) Willian co zwód OoO masakra :D

4

Nadal nię moge sie pogodzic z tym że Alexis odszedł a został Crack Pedro.. ehh dużoo goli Alexis i pucharów Ci życze !

4

Bardzo dobry transfer ze strony Barcy , ten chłopak to mega talent , oby tylko rozwijał sie tak dobrze jak do tej pory a beda z niego ludzie i to na klasę światową :)

2

Alez on ma pecha w tym sezonie...

0

Ładnie Ney 2 bramki :)

1

I dobrze Gerard ! walcz o swoje . Zasługujesz na pierwszy skład.

0

Ale mi kurna szkoda Martina , ten chłopak to ma pecha , Lucho widocznie ma coś do niego bo rotacje sa częsta i kazdy praktycznie gra a on ciągle ława albo trybuny...

0

Laporta wróc i zrób tu porządek z tym syfem jakiego narobił obecny zarząd !

0

To sie przekonamy czy aby zagra. Gorzej bedzie jak sie dowiemy 2 grudnia że nadal nie może grac bo cos mu dolega...

0

Szukaja media napinki , żałosne podejście .

0

Haha oczywiscie że Suarez :D

1

Powiem Wam coś , on nie tak że zagra , ba , on juz nawet lata jak widac na zdjęciu !

0

Fajnie gdyby Valdes zawitał do bramki Diabłów . Fajny gest z ich strony że dają mu trenowac z nimi :)

0

Luis zasłużona ocena ;)

1

To co sie dzieje w klubie to tragedia. Jak nie problemy na boisku to i na dodatek w zarządzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?