Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym razem to już nie udało im się dobrze przewidziec , kompletne zaskoczenie.
0
hahaha ja prd co Lucho robi to sie w pale nie miesci ! taki skład dawac, na dodatek Mascherano obrona , Busquets DP a Montoya nadał ława . Obyśmy wyszli z tego z wygraną...
1
Cel głowny na dzis to 3 pkt. Tylko żeby to Almeria nie przełamała Barcy bo to juz by była tragedia...
0
Jak wygramy pewne 1-0 to bede zadowolony .
0
czyli co 26 lat to stary ? prosze Cie ...
0
No trzeciego meczu to my przegrać nie mozemy bo to juz byłaby masakra..
3
Pirlo szacun ;)
1
Na ten moment najlepsza , wiele emocji teraz jest bo nie liczy się tylko Real i Barca lecz inne zespoły dorównuja czoła.
3
Dmytro Chyhrynski, Keirrison, Henrique czy Martín Cáceres
Te transfery przejda do historii Barcy , strzały w 10.... :D
0
Atomowa pchła jest wręcz niemożliwa :) ile to juz tych rekordów pobił ...
0
Rakitic da Barcelonie wiele dobrego , jestem tego pewien , jest młody i wiele lat gry przed nim .
0
Montoya na prawej , Mascherano na DP a Bartra na srodku , Lucho tak ma być !!!
0
Przeczytałem , ale powiem Wam ze jakos mało z tego wiem . Nie klei sie ten tekst wgl.
0
Ciągle od wielu lat jeden i ten sam skład i te same powołania...
0
I niech pobija kolejne wyzwania.
1
Bartra na prawej obronie ? bno to by były jakies jaja chyba !
1
Czas najwyzszy !! to sie powinno stac juz od poczatku sezonu a nie teraz dopiero , młody to przyszłosc Barcy na długie lata !
0
Nawet spoko artykuł :D
2
Ja tam osobiscie wolałbym jego w bramce , wiadome Brawo doswiadczenie , ale Mats to młody i bardzo dobry bramkarz , warto by było na niego juz postawić.
3
Lucho wystaw Montoye !!!!
0
Dokladnie obaj maja jeszcze przed soba długa droge i wiele sie moze zmienić.
2
Czekam tylko az Ter Stegen wskoczy do pierwszego składu na dobre :)
0
Pozazdrościc takiej kariery.. szacun Messi !
0
Chodzi mi ogolnie o strzały oddawane głowa przez niego a nie ile bramek zdobył. Czytaj ze zrozumieniem.
0
Xavi i Ivan jacyś tacy wkurzeni :P
0
Wszyscy stoją i sie im niechce nic bo sie najarali :D chodzi mi oczywisce o zdjecie na filmiku głowne przed odtworzeniem :P
3
Barca nie powinna go sprzedawac. Na zmiennika Alby jest idealny .
0
Byle wrócił bez kontuzji .
0
Oby Generał miał tych występów jak najwięcej :)
1
Co zrobisz.. nic nie zrobisz , takiego mamy trenera..