0

Tym razem to już nie udało im się dobrze przewidziec , kompletne zaskoczenie.

0

hahaha ja prd co Lucho robi to sie w pale nie miesci ! taki skład dawac, na dodatek Mascherano obrona , Busquets DP a Montoya nadał ława . Obyśmy wyszli z tego z wygraną...

1

Cel głowny na dzis to 3 pkt. Tylko żeby to Almeria nie przełamała Barcy bo to juz by była tragedia...

0

Jak wygramy pewne 1-0 to bede zadowolony .

0

czyli co 26 lat to stary ? prosze Cie ...

0

No trzeciego meczu to my przegrać nie mozemy bo to juz byłaby masakra..

3

Pirlo szacun ;)

1

Na ten moment najlepsza , wiele emocji teraz jest bo nie liczy się tylko Real i Barca lecz inne zespoły dorównuja czoła.

3

Dmytro Chyhrynski, Keirrison, Henrique czy Martín Cáceres

Te transfery przejda do historii Barcy , strzały w 10.... :D

0

Atomowa pchła jest wręcz niemożliwa :) ile to juz tych rekordów pobił ...

0

Rakitic da Barcelonie wiele dobrego , jestem tego pewien , jest młody i wiele lat gry przed nim .

0

Montoya na prawej , Mascherano na DP a Bartra na srodku , Lucho tak ma być !!!

0

Przeczytałem , ale powiem Wam ze jakos mało z tego wiem . Nie klei sie ten tekst wgl.

0

Ciągle od wielu lat jeden i ten sam skład i te same powołania...

0

I niech pobija kolejne wyzwania.

1

Bartra na prawej obronie ? bno to by były jakies jaja chyba !

1

Czas najwyzszy !! to sie powinno stac juz od poczatku sezonu a nie teraz dopiero , młody to przyszłosc Barcy na długie lata !

0

Nawet spoko artykuł :D

2

Ja tam osobiscie wolałbym jego w bramce , wiadome Brawo doswiadczenie , ale Mats to młody i bardzo dobry bramkarz , warto by było na niego juz postawić.

3

Lucho wystaw Montoye !!!!

0

Dokladnie obaj maja jeszcze przed soba długa droge i wiele sie moze zmienić.

2

Czekam tylko az Ter Stegen wskoczy do pierwszego składu na dobre :)

0

Pozazdrościc takiej kariery.. szacun Messi !

0

Chodzi mi ogolnie o strzały oddawane głowa przez niego a nie ile bramek zdobył. Czytaj ze zrozumieniem.

0

Xavi i Ivan jacyś tacy wkurzeni :P

0

Wszyscy stoją i sie im niechce nic bo sie najarali :D chodzi mi oczywisce o zdjecie na filmiku głowne przed odtworzeniem :P

3

Barca nie powinna go sprzedawac. Na zmiennika Alby jest idealny .

0

Byle wrócił bez kontuzji .

0

Oby Generał miał tych występów jak najwięcej :)

1

Co zrobisz.. nic nie zrobisz , takiego mamy trenera..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?