0

I tak ten gol nie usprawiedliwia Barcy a Tym bardziej Enrique.

0

GooOOooolllll !

0

Idę po taczki . Kto wywozi Lucho jakis chętny ?

2

Lucho tworzy nowa historię Barcy .

1

Bo w rep. jest najwazniejszy a tutaj jest Messi.

0

Mam nadzieje ze Lucho długo nie pogości na Camp Nou.

1

Plan Enrique był taki : pobyć przez parę kolejek na fotelu lidera a potem czas ją staczać w dół.

0

Oho Messi cos nie taki...

0

Ney i Suarez się pojawiają , w nich nadzieja.

0

Suarez i Neymar ostatnia nadzieja w tym meczu .

8

Tu nie chodzi o to ze sie nie buduje druzyny w 3 misiące , tylko to ze LE ma gdzies błedy po porazkach i dalej robi to samo !

0

Helena mam zawał.

0

A niech przegrają i to jeszcze z 2-0 moze sie ograną w tym zarządzie .

0

Trzeba byc idiota zeby od poczatku posadzić Neymara i Suarez wiedząc ze trzeba odrabiac do lidera , co za jełop z Lucho to brak słów !

1

I tak Zubi powie ze wierzą w trenera !!!!

3

Lucho wypier*** z Barcelony !!!!!!!!!

2

hahahahahahahah o ja prd !!!!!!!!!!!!!!

0

Co za pech .....

1

Neymar ława , Suarez ława , Messi na boisku . Czemu ? bo ma misje pobić rekord Zarry to najwazniejsze od kilku dni tylko to pisza gazety... Nie jestem trenerem , ale Ty Lucho nie masz pojęcia o trenowaniu takiego klubu jak Barca.

0

Przeciez my nie mamy czego szukać w dalszej fazie LM z mocniejszymi przeciwnikami z taką gra , o lidze już nie wspomnę , stracilimsy 1 miejsce i teraz odsyzkac je to bedzie bardzo cięzko.

1

A niech kurde Almeria wcisnie moze sie obudza bo to co graja to porazka !!!

0

Przeciez to są jaja...

0

Barca się broni , Almeria atakuje , 21 wiek.

0

No tak Lucho przemysl co Ty wyprawiasz !

1

Przeciez z taką gra to my mozemy pomarzyć o lidze , Real , Atletico , Sevilla , Valencia łatwo nie odpuszczą.

1

Jak widać zmiany Lucho wystrzałowe , na obiecankach się za kazdym razem konczy.

0

hahah Busquets juz zaczyna

2

A potem bedzie po meczu tak jak z Realem : Lucho : " gdybym mołg cofnać czas to bym posłał do gry innych piłkarzy ale nie ma co teraz juz się zastanawiać nad tym "

0

Ciągle te rekordy w ostatnich dniach tylko to juz robi sie nie fajne,.. cieszy fakt ze Leo je pobija ale kurde trzeba sie skupic na zdobywaniu trofeów a nie tylko rekordy, one same przyjdą za czasem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?