Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak ten gol nie usprawiedliwia Barcy a Tym bardziej Enrique.
0
GooOOooolllll !
0
Idę po taczki . Kto wywozi Lucho jakis chętny ?
2
Lucho tworzy nowa historię Barcy .
1
Bo w rep. jest najwazniejszy a tutaj jest Messi.
0
Mam nadzieje ze Lucho długo nie pogości na Camp Nou.
1
Plan Enrique był taki : pobyć przez parę kolejek na fotelu lidera a potem czas ją staczać w dół.
0
Oho Messi cos nie taki...
0
Ney i Suarez się pojawiają , w nich nadzieja.
0
http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos/t/287455/liga-mistrzow-memy_19846659.jpg
0
Suarez i Neymar ostatnia nadzieja w tym meczu .
8
Tu nie chodzi o to ze sie nie buduje druzyny w 3 misiące , tylko to ze LE ma gdzies błedy po porazkach i dalej robi to samo !
0
Helena mam zawał.
0
A niech przegrają i to jeszcze z 2-0 moze sie ograną w tym zarządzie .
0
Trzeba byc idiota zeby od poczatku posadzić Neymara i Suarez wiedząc ze trzeba odrabiac do lidera , co za jełop z Lucho to brak słów !
1
I tak Zubi powie ze wierzą w trenera !!!!
3
Lucho wypier*** z Barcelony !!!!!!!!!
2
hahahahahahahah o ja prd !!!!!!!!!!!!!!
0
Co za pech .....
1
Neymar ława , Suarez ława , Messi na boisku . Czemu ? bo ma misje pobić rekord Zarry to najwazniejsze od kilku dni tylko to pisza gazety... Nie jestem trenerem , ale Ty Lucho nie masz pojęcia o trenowaniu takiego klubu jak Barca.
0
Przeciez my nie mamy czego szukać w dalszej fazie LM z mocniejszymi przeciwnikami z taką gra , o lidze już nie wspomnę , stracilimsy 1 miejsce i teraz odsyzkac je to bedzie bardzo cięzko.
1
A niech kurde Almeria wcisnie moze sie obudza bo to co graja to porazka !!!
0
Przeciez to są jaja...
0
Barca się broni , Almeria atakuje , 21 wiek.
0
No tak Lucho przemysl co Ty wyprawiasz !
1
Przeciez z taką gra to my mozemy pomarzyć o lidze , Real , Atletico , Sevilla , Valencia łatwo nie odpuszczą.
1
Jak widać zmiany Lucho wystrzałowe , na obiecankach się za kazdym razem konczy.
0
hahah Busquets juz zaczyna
2
A potem bedzie po meczu tak jak z Realem : Lucho : " gdybym mołg cofnać czas to bym posłał do gry innych piłkarzy ale nie ma co teraz juz się zastanawiać nad tym "
0
Ciągle te rekordy w ostatnich dniach tylko to juz robi sie nie fajne,.. cieszy fakt ze Leo je pobija ale kurde trzeba sie skupic na zdobywaniu trofeów a nie tylko rekordy, one same przyjdą za czasem..