Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy Nie zgodzę się. Jak był w formie to był w top3 stoperów na świecie.. Z Puyolem stworzył super duet.
0
@AllBundy Zobacz sobie na finały LM. Z Juve to chyba wszystkie górne piłki on wybijał.
0
@Rastafarnianin Jak to jest, że od kilku lat wygrywają zespoły, które nie mają w składzie Leo? Odszedł niestety i pogodzmy się z tym. Trzeba zbudować drużynę, a nie dalej ślinić sie przy wspominkach o Argentyczyku.
3
@DaPidejpi Akurat na biznesie to on się chyba zna ;)
0
@Tusa Pamiętam, że jak Mascherano grał za Busquetsa to nie mieliśmy takiej kontroli w środku boiska. Ja lubiłem Yaya Tourne, ale Busquets lata temu notował mnóstwo przechwytów i grał fenomenalnie. Na stoperze żaden nie był rewelacyjny - Buzi najsłabszy. Chcesz to się wysmiewaj z Busquetsa. W swoim primie nikt nie miał do niego podjazdu i podneciali się nim wszyscy z Guardiolą i Del Bosque na czele. Pozwolisz, że postawie ich zdanie wyżej od jamuszowych kibiców jak my ;)
1
@Mazi No, posiadanie to najważniejszy element mitycznego DNA Barcelony:)
1
@VamosVamos Zajebiste, w luźnej formie. Posmialem się :) Taka terapia po wczoraj.
0
@Messibestplayerintheworld Przed Leo jakoś graliśmy w LM i wychodzilismy z grupy. Kiedyś to nawet były dwie grupy przed faza pucharowa xD
1
@ElTomas Pewnie, nie jego wina. Liga mistrzów jest okrutna xD
0
@DaPidejpi Frankie nie od dziś jest słabiutki w obronie. Asekuracja i powroty to jego słaba strona. Dlatego nie gra na DMie u nas.
0
@Zbyszard a 1:4 z PSG i hat trick Mbappe? ;)
0
@tbas Byliśmy lepsi? W czym? Nawet jakby był karny na San Siro to remis. Wczoraj dzięki ter Stegenowi nie straciliśmy więcej niż 3 bramek. Co wybronił Onana?
3
@Explode Nie próbował grać na dwóch pivotow. Nie potrzebował Nico. Kessiego sadza głównie na ławce. Pique odstawił akurat i Albę też. Gerard gra tylko przez kontuzje innych.
1
@danio1899 Jakaś dobra duszyczka. znów easy money.
9
@Beztroskii Xavi jest już drugi sezon. Przegrał w lidze Europy z Eintrachtem. W LM pokonał tylko Pilzno ma Camp Nou.
0
@Tusa Sugerujesz, że Yaya to był mistrz zwinności? xD Busquets grając z Xavim i Iniesta był najlepszym DM na świecie. Wygrał wszystko co się dało włącznie z Mistrzostwem Świata i Europy.
0
@AxelF A kto tego Busquetsa dał do składu? Nie trener wystawia?
1
@macio_944 Wierzę w zwycięstwo, ale niestety nie Barcelony. Postawiłem na Real :P Przynajmniej się troszkę wzbogace tak jak na Interze.
0
@kuz No do przodu świetnie, w grze obronnej to już tak średnio z asekuracja ;)
0
@Derean Przy 1:0 nie było już konieczności grania na takim ryzyku. Dodajmy, że 1:0 to było duże szczęście bo Inter miał swoje szanse.
0
@Cochise Zacząłbym przede wszystkim od zatrudnienia trenera z pomysłem na grę. Xavi ustala skład i pomysłu to tam za dużo nie widać. Piłkarze nie wiedzą jak mają grać. Możesz wymieniać klocki i liczyć na indywidualności, ale i tak lepszy trener z zespołem a nie zlepkiem indywidualności będzie nas ogrywał. Większość pilakrzy ma zjazd przy Xavim.
0
@Cochise To sobie przypomnij bramy Dembele z Tottenhamem czy Chelsea :D
0
@Survier Wybitne? Ja takich nie pamiętam w jego wykonaniu, choć go lubię. Życzę mu jak najlepiej :)
3
@Survier On chyba nawet w Celcie nie daje rady.
0
Mimo, że porażka boli to tak na pocieszenie.. Barcelona wygrała 5 razy LM, to elitarne grono. Byłem świadkiem zwycięstw 4 razy. Wiele radości dał mi ten klub, mimo że kibicowanie zacząłem od dzielnej walki o top 4 Katalończyków w lidze. Wiem,.że każdy chce się porównywać do Realu, ale obecnie są ciężkie czasy. Nawet jak już nigdy nie będę świadkiem sukcesów w Europie to i tak zobaczyłem tyle europejskich sukcesów, że mało który kibic tego doświadczy za życia. Kibice Juve, City czy PSG też trofeów w Europie nie świętują za często ;)
1
@Survier To wyzywany ostatnie dwa sezony od ręczników Ter Stegen nam dupsko ratuje ostatnio.
1
@mientusek1407 Ja bym zaczął od trenera z osiągami i od przygotowania fizycznego. Plaga kontuzji to nie zwykły pech na zdeupowaniu reprezentacji. Kupisz kogoś i dalej drużyna nie będzie wiedziała co ma grać bo Xavi zmienia tylko pionki na planszy i totalnie niczym nie zaskakuje rywali.
0
@Jakchcesz Wina Xaviego jest brak pomysłu na wygrywanie meczów. W zeszłym sezonie pokonywał Atletico, Real itp. później się posypało. Nie widać żadnego rozwoju - a w Europie mizeria totalna.. Enitrachty nas biją mając mizerny skład, bo wiedzą co mają grać.
0
@kuz Pierwsze 6 spotkań.
5
@Vaven Hipokryzja? W Europie każdy wie jak grać na Barcelonę. Nawet Enitracht. Nawet z Galatasarayem się męczyliśmy. Gość nie ma pomysłu na konkretnego rywala. Zawsze gramy to samo.