Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ja póki co nikogo nie skreślam. Obawiam się jednak, że Xavi to jeszcze nie jest gotowy na posadę trenera Barcelony. Mam jednak ogromną nadzieję, że się mylę.
0
@Aragorn33 I wyszedł w podstawowie na Bayern? Z faktami będziesz dyskutował? Wtedy wszyscy byli dostępni i siedział na ławie.
0
@Runej No ja w ogóle się nie wpisuje w te przemyślenia to nie uogolniaj:)
0
@Aragorn33 Z ciekawości. Ja nie śledzę, a czytałem że wielki talent.
0
@Aragorn33 Z Bayernem gdy wszyscy byli dostępni Xavi posadził Garcię. Jednak wyżej ceni Christesena. Z resztą Duńczyk jest lepszym obrońca na ten moment. Choć Eric w tym sezonie wygląda nawet nieźle.
0
@Mario96w Chiesa to nie ten klub.
1
@Rewolucja123 Dobra, ale co do ligi hiszpańskiej to pierwsze wnioski będzie można wyciągać dopiero po pierwszej rundzie. W lidze mistrzów polegliśmy i takie są fakty. Skoro odpadanie fazie grupowej jest ok go po co te transfery? Czas pokaże czy zespół idzie w prawidłowym kierunku.
0
@Aragorn33 Ile meczy Riada widziałeś?
1
@Aragorn33 Słabiutko to wygląda niestety. Nie ma podjazdu do takiego Kounde Araujo Christensen Balde
1
@Runej Jednak opinia. Na jakiej podstawie piszesz, co myśli większość? Instytut danych z 4 liter?
1
@Veysel Pomoc równie dobra jak nasza? Mamy Pedriego, dopiero raczkującego Gaviego i długo długo nic. Później De Jong,.który do teraz nic nadzwyczajnego nie pokazał, Kessie,.który jeszcze nie odpalił, Busiego po drugiej stronie rzeki. Roberto nawet nie liczę. Jak to się ma do pomocy Realu?
0
@AxelF Nie wiem czy lepsza. Po prostu Xavi nie ma następcy ani pomysłu na zastąpienie Sergio. A ten odchodzi po sezonie.
0
@Rewolucja123 Na szczęście nic z moich przewidywań się nie sprawdziło.
0
@tomek8756 Nie wiem czy piwo, ale ja lubię. Szczególnie zatecky i biały Żywiec. Smakuje mi i mogę prowadzić samochód. Dla mnie bomba.. Ma też mniej kalorii:) Na piwach się nie znam więc nie twierdzę że to jakiś prima sort.
1
W sumie bardzo spokojny wywiad. Nie podpalił się, same ogólniki bez dużych zagrywek pod publiczkę jak zazwyczaj.
0
@Michal1975 Liverpool w lidze za dobrze nie punktuje. Delikatnie mówiąc. 10/24 pkt zdobyte
0
@AxelF To może zamiast prosić o Ferranow czy Raphinhie mógł pomyśleć o tej pozycji. Nie próbuje też grać dwoma DMami - np Kessiem i De Jongiem. Pjanica i Nico skrelsil..
0
@Michalekek Z całym szacunkiem guzik mnie interesuje kogo ci żal a.kogo nie ;)
0
@Rewolucja123 Dokładnie, pocisk zawodników zawsze w cenie. Poklask gawiedzi i snucie wizji o tryumfach.
0
@dAvi_2 Ja obstawiam obronę Częstochowy
0
@Rewolucja123 W sumie to jest to ciężka sprawa. Ja mu się trochę nie dziwię.
0
@Janiama Skąd info o wypożyczeniu? My październik, zobaczymy czy z czasem coś się zmieni.
1
@Emhyr Prędzej opowiadanie bajeczek i zaklinanie rzeczywiści. Laporta jest dobry w te klocki.
0
@Rewolucja123 Serio czy bait? ;)
1
@MaFCB Oczywiście. Dostał zawodników o ktorych prosił za wyjątkiem Silvy. Na ten moment nikogo nie rozwinął, zespół dostaje becki w Europie. Ja jestem za zwolnieniem jeśli gra nie ulegnie zdecydowanej poprawie a zawodnicy będą prezentować się indywidualnie i zespołowo jak obecnie.
0
@Azrik Nie no do loga unicefu nikt nie protestował. My płaciliśmy Unicefowi i dodatkowo robilsimy reklamę na koszulkach.
2
@Pitinho Na taką grę żaden Messi nie pomoże. Tak jak z Bayernem 2-8 - on sam nie da rady bo to sport drużynowy. Wyglądamy słabo jako drużyna i Messi może to przypudrować. Z nim czy bez niego - i tak dobre drużyny nas zjedzą jak nic nie się zmieni.
0
@pacior95 Raphinha ma 25 lat. Nie będzie raczej miał czego rozwijać. Ansu to inna sprawa.
1
@Michal1975 Real > Liverpool
0
@Gallaret Sugeruję zejść na ziemię.