1

@Survier To wyzywany ostatnie dwa sezony od ręczników Ter Stegen nam dupsko ratuje ostatnio.

1

@mientusek1407 Ja bym zaczął od trenera z osiągami i od przygotowania fizycznego. Plaga kontuzji to nie zwykły pech na zdeupowaniu reprezentacji. Kupisz kogoś i dalej drużyna nie będzie wiedziała co ma grać bo Xavi zmienia tylko pionki na planszy i totalnie niczym nie zaskakuje rywali.

0

@Jakchcesz Wina Xaviego jest brak pomysłu na wygrywanie meczów. W zeszłym sezonie pokonywał Atletico, Real itp. później się posypało. Nie widać żadnego rozwoju - a w Europie mizeria totalna.. Enitrachty nas biją mając mizerny skład, bo wiedzą co mają grać.

0

@kuz Pierwsze 6 spotkań.

5

@Vaven Hipokryzja? W Europie każdy wie jak grać na Barcelonę. Nawet Enitracht. Nawet z Galatasarayem się męczyliśmy. Gość nie ma pomysłu na konkretnego rywala. Zawsze gramy to samo.

1

@Gaz Xavi nie potrafi wygrywać z teoretycznie słabszymi w europejskich pucharach. Ogrywał nas nawet Eintracht. Gość nie ma pomysłu, kontuzje to też wynik przygotowania za który odpowiada jego zaufany sztab. Można odpaść, ale mamy szeroką kadrę i mocne drużyny mają na nas doskonały plan.. Xavi nie ma planu na poszczególnych rywali. Ma jeden schemat,.którego się trzyma i tyle. Piłkarze nie mieli pomysłu jak zagrozić Interowi bez takiego odsłaniania się. Słabo to wygląda. Piłkarze zawiedli, ale trener również.

0

@Criss18Barca De Jonga będą błagać o odejście xD

0

@Culer_1906 Pilna sytuacja? Piłka będzie jak wypadnie na dłużej ze względu na nawrót kontuzji.

1

@ToWinaSedziego Boras z nich bekę cisnal. Z okularów będąc precyzyjnym.

0

@Radzio_94 Zespół gra źle, więc jakie rozwiązanie? Jeden magik co przysłoni resztę... Może nie tędy droga? Inter nas zjadł bez magików. Barcelona musi popracować nad obrona, mieć trenera z pomysłem na konkretnych rywali. Xavi gra w kółko to samo. Wymienia tylko pionki na planszy.

0

@QuaReL W City ma idealnie. Później pewnie reprezentacja Hiszpanii.

2

@LS Ja miałem wrażenie, że graliśmy na 3 stoperów. Roberto raczej wchodził w dalsze strefy. Mało go było na PO.

0

@FCBwojtek Musieliby wygrać żeby wyjść finansowo na równoważność ćwierćfinału LM. Wątpliwe. Tym bardziej, że kilka dobrych marek spadnie z LM do ligi Europy. Pewnie Juventus czy Atletico.

1

@CZAJUN_119 Pewnie daltego, że krytykuje Barcelone. Wczorajszy mecz pokazał, że się mylił. A nie czekaj - miał rację ;) Tak samo w zeszłym sezonie ludzie się z niego śmiali jak obstawiał Real jako zwycięzcę LM gdzie każdy wskazywał PSG i City. Chłop sam nie analizuje tych meczy tylko ma swoje źródła, zbiera info i przekazuje informacje. Ma dobry research. Poza prywatnymi opiniami na temat piłkarzy ciężko się z czymś nie zgodzić. Chyba, że ktoś chce zagłuszyć fakty. Niektórych chyba boli to, że Real potrafi wygrać nie grając na 100% i że Ćwiakała ich chwali.

0

@tbas Zgoda, ale bez drużyny Messi nas do półfinału nie doprowadzi. W PSG ma lepszy skład i jakoś Europy nie zwojował w zeszłym roku.

0

@Cvzx można podpisać kontrakt na rok, a potem się zobaczy

1

@Salchent Jak my mamy wygrać z Bayernem, jak się kompromitujemy z Interem?

1

@Kondziubarca A mogło być więcej.

0

@Marcelinho99 Z nim w składzie było historyczne 2:8. Jeden geniusz nam nie pomoże. Piłka się zmieniła, cały zespół musi coś pokazywać. Indywidualności już nie robią takiej różnicy jak kiedyś. Bez solidnej obrony jesteśmy w daleko w tyle za Europą.

0

@Rewolucja123 Ty nie pisałeś wczoraj, że będzie 2:0 dla Barcy? Narracja się zmieniła? ;)

0

@Heratojesmtesmy slabi jako zespół. Trecimy frajerakie bramki. Obecność Leo zwiększyłaby szansę na bramki, ale nie poprawi tego że z mocnymi rywalkami bardzo dużo ich tracimy.

3

@ToreTToOO Tuchel potrafi poukładać zespół. Wygrał LM z Chelsea, która sezon wczesnej się kompromitowala za Lamparda podobnym składem. W PSG doszedł do finału LM i póki co to jest najlepszy rezultat paryżan w ostatnich latach. Na pewno jest lepszym i bardziej doświadczonym trenerem niż Xavi. Takie są fakty.

8

No i niestety. Wczorajszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że Xavi jest za słabym trenerem na ławkę Barcy. Bilans w lidze mistrzów jest dla niego bardzo bolesna weryfikacja. Wszystkie ważne mecze poległ. Nie ma żadnego pomysłu jeśli mecz się nie układa - wymienia tylko zawodników i liczy na cud. Nasza obrona była wczoraj tragiczna. Mogliśmy nawet z 5 bramek stracić na własnym stadionie. Przy 1:0 nie musieliśmy już grać aż tak otwarcie - Xavi jednak ciągle grać to samo. Wiem, że wiele osób będzie go bronić - bo kontuzje zawodników. Proszę się jednak zastanowić, czy nie są one pokłosiem słabiutkiego przygotowania fizycznego. Taki wysyp miesniowek już w wrześniu? Inne drużyny tez były na zgrupowaniach. Pech? Bądźmy poważni - to nie przypadek. Xavi jest ostatnim przedstawicielem mitycznego DNA Barcelony. Jeśli taka legenda nie ogarnia i gramy takie coś w Europie, to warto w końcu postawić na doświadczonego trenera z topu. Wiem, że jesteśmy liderami logo, ale powiedzmy sobie otwarcie. Ancelotti pewnie zje Xaviego w weekend i liga też powoli będzie się komplikować. Mamy połowę października i już żegnamy się z LM. To jest katastrofa i nie widzę okoliczności łagodzących. Xavi nie ma żadnych pomysłów, nie rozwija piłkarzy - jaki piłkarz w jakim aspekcie się poprawił? Najgorsze jest to, że Laporta postawił wszystko na jedna kartę i już jest lipa. Ćwierćfinał logo mistrzów w budżecie. No i jak tu zmieniać swojego trenera? Słabo to widzę. Widziałbym jakiegoś Tuchela na ławce, ale wiem że do tego nie dojdzie. Wielki smutek i rozczarowanie, ale zdziwienia nie ma. Tak czy siak - Visca El Barca!

0

@scotti o kurde to lipa. Uderz na strumyk TV

5

@cules100pro Gdzie tu prowokacja? Na ten moment niestety tak to wygląda.

1

@Ojciec5tkidzieci On to jednym okiem by rzucił;)

0

@Rust_Cohle Poszedł becik x2 ;)

11

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów." Tak mi przyszło do głowy patrząc na skład. Obym się pomylił, ale Inter pewnie już zadowolony bo Xavi nic nie zmienił w pomocy i ataku. Będzie podobne męczenie buły.

1

@Pstryk Przecież Eric w tym sezonie wygląda dobrze.

1

@FCBparasiempre Nie widzę Ferrana w 1 składzie. Natomiast widzę Raphinhe który udane występy notował w.presezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?