0

@Rl9k1nG tak samo ;)

0

@Rewolucja123 Oby tak było.

1

@cules100pro TVP bez dźwięku

1

@PiotrR Będzie pewnie - podaj do Dembele. Czyli taktyka na Messiego w wersji ultra beta.

0

@FC1899Barca Widzę, że kolega jest niepoprawnym optymistą. Życzę, aby się spełniło.

2

Jeśli Xavi nie zmieni nic w taktyce i dziś wyjdzie podobny skład i będzie bicie głową w mur bez pomysłu to troszkę obnaży Xaviego. Liczę, że coś pozmienia i mimo wszystko zaskoczymy Inter.

0

@Dojt Mógłby go też dać na lewe skrzydło - Dembele na prawym. Raphinha nic nie pokazuje to może wejść z ławki. Ciekawe jak to poustawia.

0

@Kinginiesta Inter nie będzie w ogóle wychodzić z.ustawienia defensywnego, więc nie będzie czego odbudowywać xD

0

@Romario87 A jak przychodził to były płacze, że wypalony, gwiazdor i pijus xD

0

@FioletoweOczy Nie ma w przepisach lżejszego traktowania pierwszego faulu.

0

@Uukasz_93 Co się tam wydarzyło?

2

@kuz Finał, będziemy cierpieć. To słowa klucze.

0

0

@Herato Ja bym zwolnił i brał jakiegoś nie związanego z DNA Barcelony. Jeśli z Xavim nie wypali to trzeba przyjąć nową drogę. Widziałbym Tuchela, taki przykład z brzegu.

1

@HighestInTheRoom Taka sama taktykę planuję z Realem i Bayernem.

0

@HighestInTheRoom No postawiłem 125 zł :D tak ładnie wygląda.

0

@Survier Rodrygo miał prawie dwa sezony w plecy?

0

Nie widzę jakoś jutrzejszej wygranej, więc postanowiłem zwiększyć szanse Barcelony. Postawiłem na x lub 2. W razie czego powycieram sobie łzy drobniakami.

1

@DonMatteo901 A gówno to Kowalczyka powinno interesować, czy chłop z racji płci chce oddawać życie za jakikolwiek kraj.

0

@Messibestplayerintheworld To jakiś fake.. ludzie pisali, że to ręcznik i każdy inny będzie lepszy:)

0

@Borow34 A nad czym to płaczą niby?

0

@GeneralXavi Roleski jalapeno keto

1

@cules100pro Co konkretnie sugeruje, że jest odklejony? Meczow Realu nie oglądam to się nie wypowiem, ale z oceną Barcelony się zgadzam. Graliśmy słabiutko, Celtą nas cisnęła na Camp Nou. Gramy bez pomysłu. W zeszłym sezonie Xavi wychodził zwycięsko z rywalizacji z mocnymi ekipami, a teraz kolejna bolesna weryfikacja może być w środę. Brak zwycięstwa z Interem możemy traktować jako wielka katastrofę klubową w Europejskiej piłce. Oby zespół się podniósł. Na ten moment wygląda to słabiutko.

1

@K4tsuuu Jak dla mnie to wczoraj nic nie pokazał. Ferran to samo. Raphinha się podoba bo jest szybki, ale nic z tego nie wynika. Ferran gra tragicznie, ale co ciekawe do sytuacji dalej dochodzi. Brazylijczyk nawet do sytuacji nie dochodzi.

1

@333tricampeones333 Taki tragiczny, że stanowił wiele lat o sile Chelsea, czy był podstawowym graczem reprezentacji Hiszpanii. Amatorek

0

@ViScAAA Raphinha ostatnio był podobnie produktywny, a nie widzę płaczu nad jego obecnością.

2

@BaroPodertos Najważniejsze jest nie stracić kolejnych piłkarzy na Inter. W lidze możesz odwrócić sytuację - brak zwycięstwa z Interem to natomiast katastrofa pod kątem projektu sportowego i finansów klubu.

2

@MESSIah16 Czemu? Tematyczny dzień. Pasuje jak ulał.

0

Ciekawe czy dziś Xavi pokaże jakie ma jajca i wystawi mocno rezerwowy skład, czy zaryzykuje grając podstawą przed ultra ważnym meczem z Interem? Jak sądzicie. Ja obstawiam, że wystawi mocną jedenastkę.

1

@snoop Jak wrzucasz link z tt, to usuń wszystkie znaki począwszy od ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?