Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG tak samo ;)
0
@Rewolucja123 Oby tak było.
1
@cules100pro TVP bez dźwięku
1
@PiotrR Będzie pewnie - podaj do Dembele. Czyli taktyka na Messiego w wersji ultra beta.
0
@FC1899Barca Widzę, że kolega jest niepoprawnym optymistą. Życzę, aby się spełniło.
2
Jeśli Xavi nie zmieni nic w taktyce i dziś wyjdzie podobny skład i będzie bicie głową w mur bez pomysłu to troszkę obnaży Xaviego. Liczę, że coś pozmienia i mimo wszystko zaskoczymy Inter.
0
@Dojt Mógłby go też dać na lewe skrzydło - Dembele na prawym. Raphinha nic nie pokazuje to może wejść z ławki. Ciekawe jak to poustawia.
0
@Kinginiesta Inter nie będzie w ogóle wychodzić z.ustawienia defensywnego, więc nie będzie czego odbudowywać xD
0
@Romario87 A jak przychodził to były płacze, że wypalony, gwiazdor i pijus xD
0
@FioletoweOczy Nie ma w przepisach lżejszego traktowania pierwszego faulu.
0
@Uukasz_93 Co się tam wydarzyło?
2
@kuz Finał, będziemy cierpieć. To słowa klucze.
0
@Messibestplayerintheworld *Kontrowersje
0
@Herato Ja bym zwolnił i brał jakiegoś nie związanego z DNA Barcelony. Jeśli z Xavim nie wypali to trzeba przyjąć nową drogę. Widziałbym Tuchela, taki przykład z brzegu.
1
@HighestInTheRoom Taka sama taktykę planuję z Realem i Bayernem.
0
@HighestInTheRoom No postawiłem 125 zł :D tak ładnie wygląda.
0
@Survier Rodrygo miał prawie dwa sezony w plecy?
0
Nie widzę jakoś jutrzejszej wygranej, więc postanowiłem zwiększyć szanse Barcelony. Postawiłem na x lub 2. W razie czego powycieram sobie łzy drobniakami.
1
@DonMatteo901 A gówno to Kowalczyka powinno interesować, czy chłop z racji płci chce oddawać życie za jakikolwiek kraj.
0
@Messibestplayerintheworld To jakiś fake.. ludzie pisali, że to ręcznik i każdy inny będzie lepszy:)
0
@Borow34 A nad czym to płaczą niby?
0
@GeneralXavi Roleski jalapeno keto
1
@cules100pro Co konkretnie sugeruje, że jest odklejony? Meczow Realu nie oglądam to się nie wypowiem, ale z oceną Barcelony się zgadzam. Graliśmy słabiutko, Celtą nas cisnęła na Camp Nou. Gramy bez pomysłu. W zeszłym sezonie Xavi wychodził zwycięsko z rywalizacji z mocnymi ekipami, a teraz kolejna bolesna weryfikacja może być w środę. Brak zwycięstwa z Interem możemy traktować jako wielka katastrofę klubową w Europejskiej piłce. Oby zespół się podniósł. Na ten moment wygląda to słabiutko.
1
@K4tsuuu Jak dla mnie to wczoraj nic nie pokazał. Ferran to samo. Raphinha się podoba bo jest szybki, ale nic z tego nie wynika. Ferran gra tragicznie, ale co ciekawe do sytuacji dalej dochodzi. Brazylijczyk nawet do sytuacji nie dochodzi.
1
@333tricampeones333 Taki tragiczny, że stanowił wiele lat o sile Chelsea, czy był podstawowym graczem reprezentacji Hiszpanii. Amatorek
0
@ViScAAA Raphinha ostatnio był podobnie produktywny, a nie widzę płaczu nad jego obecnością.
2
@BaroPodertos Najważniejsze jest nie stracić kolejnych piłkarzy na Inter. W lidze możesz odwrócić sytuację - brak zwycięstwa z Interem to natomiast katastrofa pod kątem projektu sportowego i finansów klubu.
2
@MESSIah16 Czemu? Tematyczny dzień. Pasuje jak ulał.
0
Ciekawe czy dziś Xavi pokaże jakie ma jajca i wystawi mocno rezerwowy skład, czy zaryzykuje grając podstawą przed ultra ważnym meczem z Interem? Jak sądzicie. Ja obstawiam, że wystawi mocną jedenastkę.
1
@snoop Jak wrzucasz link z tt, to usuń wszystkie znaki począwszy od ? :)