2

@BaroPodertos Najważniejsze jest nie stracić kolejnych piłkarzy na Inter. W lidze możesz odwrócić sytuację - brak zwycięstwa z Interem to natomiast katastrofa pod kątem projektu sportowego i finansów klubu.

2

@MESSIah16 Czemu? Tematyczny dzień. Pasuje jak ulał.

0

Ciekawe czy dziś Xavi pokaże jakie ma jajca i wystawi mocno rezerwowy skład, czy zaryzykuje grając podstawą przed ultra ważnym meczem z Interem? Jak sądzicie. Ja obstawiam, że wystawi mocną jedenastkę.

1

@snoop Jak wrzucasz link z tt, to usuń wszystkie znaki począwszy od ? :)

0

@krzysiobyczek Widziałem mecz i śledziłem oceny po meczu. Z Interem na boisku zdecydowanie najsłabszy był Raphinha. Z Bayernem z resztą też był słabiutki, a nie zauważyłem aż takiej krytyki w jego kierunku porównując np do wiecznie wyśmiewanego Ferrana.

0

Haha coś w tym jest :D

0

@Pitinho Przecież Alves w defensywie był gorszy niż Roberto. Kondycyjnie do dojeżdżał. Wiek robi swoje.

0

@goldmetaxa Lepiej mają się Haalandowcy.

1

@Ojciec5tkidzieci Zajebista fryzura.

0

Odbudowalismy mentalnie Mediolańczyków.

0

@krzysiobyczek Alonso daje popisy? Co masz.na myśli? Jeden z lepszych zawodników w meczu wyjazdowym z Bayernem. Z Interem słaby jak cała drużyna za wyjątkiem Pedriego.

0

@kuz Chwalisz się, że w południe jesteś pijany? ;)

0

@Greenalley Antoine guzik u nas grał. W Atletico też nie wrócił do formy sprzed transferu.

0

@Rust_Cohle Konkretnie. Warto dodać, że gol po rzucie różnym.

0

@takisobiektos ona jest po prostu świadoma

2

@DLFCB Skupiał się mocno, żeby być zrozumianym. No nie wyszło w ogóle xD

0

@Kondziubarca 40% osób,.które udaje się na wybory. To jednak spora różnica ;) Idzie koło 50 % uprawnionych, a nie wszyscy mają prawa wyborcze.

0

@Rust_Cohle Jaki wynik czujesz?

1

@tomek8756 Powinni jeszcze w ramach kary opublikować jego wizerunek;)

3

@macio_944 Karmienie się negatywnymi informacjami i apokaliptycznymi wizjami przyszłości też na pewno nie pomaga. Odkąd nie śledzę polityki w takim stopniu jak kiedyś, świat od razu jest bardziej optymistyczny.

2

@Medium Jakie kary skoro będzie miał załatwione w poniedziałek. Do tego dnia jest jeszcze polisa.

1

@papryk13 Tak, nie może być okresu bez ubezpieczenia.

3

@Janas11224 Jakby tak było, to pewnie nie oglądalibysmy karier wielkich zawodników bo taki Messi czy Ronaldo pochodzili z biednych rodzin. Mówisz, że dzieci z biednych rodzin ma słabe dzieciństwo - ale często dzięki temu mają motywację i jako dorośli osiągają wielkie rzeczy. Nie wspominasz o bananowych dzieciakach - nastolatkowie, których rodziców stać na wszystko. Tylko nie mają czasu dla swoich pociech, a te robią mnóstwo głupot żeby zwrócić na siebie uwagę. Każdy przypadek jest inny.

4

@Lionel_Messi10 Siadło. W ogóle ładna akcja.

2

@Medium Dobrze wygląda w Arsenalu.

2

@analitykTaktyki Zależy gdzie cichutko. Tutaj do porzygu jest wałkowane, jaki leszcz. Zmienianie skywek na mental, Krosztino itp. Jak poczytasz na Bambe to znajdziesz sporo.

0

@Atencjuszek Kto co lubi. Mi nawet podeszło. Za to Pacześ jedzie na tym samym - ciągle gadki o żulach, modulacja głosu itp. Na ten moment najbardziej siada mi Lotek i Syrek. Lotek chyba przez sam styl mówienia i ten śmiech. Socha też mnie bawi. Jednak też zauważyłem, że stand upy bawią mnie dużo mniej niż kiedyś. Może też się zestarzałem :) Wszystko wydaje mi się troszkę wtórne.

1

@dge21 Fernando Torres też sporo stracił po transferze. A prpblemow ze zdrowiem nie miał.

3

Trzeba bylo zwrócić uwagę przed meczem z Interem. Teraz to zagrywa pod publiczkę.

0

@Borry Najlepszy wynik w historii całego klubu. No i jak się to przekłada na trofea? Póki co nawet w LM nie grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?