Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukkobe Ansu raczej nie będzie zbyt szybko grał pełnych meczy. Ja liczę, że na lewej dobrze będą się rotować Ansu z Ferranem. Wiem, że tu jest spora krytyka Torresa, ale ja uważam, że się rozkręci. Raphinha jest szybki i umie dryblować (główny zarzut wobec Ferrana) i na tle Bayernu wyglądał jak kurczak bez głowy.
0
@Loku92 Ok, teraz wszystko ma sens :)
0
@PatrychoO To jest zdjęcie przy podpisywaniu gadżetów fanom? Kilka razy już to widziałem i nie wiem co w tym takiego.
1
@Ojciec5tkidzieci Arthur to brazylijski bajerant.
0
@agaFCB Z czym żenada?
12
Wygląda na młodego faceta, który emanuje pewnością siebie. Na murawie i poza nią.
0
@Messibestplayerintheworld Wspaniała. Prosta, herb na środku, bez udziwnień. Wszystko się zgadza.
0
@Kondziubarca Ma w klauzuli chyba możliwość odejścia za mniejszą kwotę po dwóch latach. On raczej nie będzie chciał się na stałe zadomowić w Manchesterze. Obstawiam, że docelowo pójdzie do Realu/Barcy.
0
@tomek8756 Żeby nie było niedomówień - nie zachecam, nie zniechęcam. Ja się zaszczepiłem ;) Tutaj są suche fakty i tyle. Jak ktoś się zastanawia jak wygląda liczby dotyczące powikłań i jak się mają do placebo to można poczytać. Nie ma tu opinii tylko analiza statystyk.
3
@Emhyr #teamFerranTorres
0
Jakby ktoś chciał poczytać o powikłaniach poszczepiennych (covid 19), jak to wygląda w porównaniu do osób z placebo to zarzucam linka do badania. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X22010283?via%3Dihub Wykonane zostało na podstawie analizy trzeciej fazy badań nad szepieniami preparatami Pfizera i Moderny. Praca była opublikowana w czasopiśmie naukowym Vaccine.
1
@Deviler Ja myślę, że Tupcaca.
8
@Medium Pamiętam, jak zrobił sombrero piłkarzom Athleticu Bilbao to wtedy była gadka o braku szacunku dla rywala xDdd Prawie się na niego rzucili za to.
1
@Messi1992 Takie gesty to szanuję:)
2
@Senior6 Jak Ci na nich zależy to szczerze z nimi porozmawiaj. Jeśli nie będą chcieli z Tobą rozmawiać i wyjaśnić - to znaczy, że nie było Twoimi przyjacielami. Różnie w życiu bywa. Wg mnie najlepiej postawić na szczerość.
0
@RosjaninBut Tak, ja też nie rozumiem fenomenu keto, ale kilku rzeczy się tam dowiedziałem. Patryka oglądam też regularnie już od kilku lat. Wydał nawet książkę - zastanawiam się nad zakupem. Jedyne co mnie u niego czasem drażni to tego mega suchary na końcu odcinka, ale to w sumie taki znak rozpoznawczy xD
0
Ta domówka piękna.
1
@RosjaninBut Oglądam, odnośnie żywienia słucham jeszcze Bartka Kulczyńskiego, Dr Skoczylasa czy Mateusza Ostregi. Choc Kulczyński wydaje mi się najbardziej miarodajny. Ostręga w sumie w swojej keto bańce trochę, a Skoczylas też potrafi odlecieć.
0
@bartas97 Nie ma to jak płacić takim patolusom za walki. Tłuszcza chce jednak igrzysk to zapłaci za takie widowisko..
0
@Dziki15 Co w tym śmiesznego?
0
@agaFCB Wczoraj poszło kilka kontr w 2 połowie które mógł przerwać.
0
@Azi To luźna uwaga nie jakieś wielką krytyka. Do tego okiem laika:)
0
@Emhyr To niedobrze. Po przerwach zawsze jesteśmy wybici z rytmu.
0
@krzysiobyczek Uważasz, że druga bramka to wina Christensena? Z tego co pamiętam, to Sane sobie wszedł w obronę jak w masło. Przyznam, że nie analizowałem powtórek tylko wrażenie na szybko w emocjach.
0
@Emhyr Nie no wyjście spod pressingu super ale miałem wrażenie, że w obronie troszkę za miękko w porównaniu do Gaviego no i setki zmarnowane. Choć niewiele brakło.
1
Oj ciekaw jestem tych domowych. Może być nieźłe sztosiwo. Jak będzie coś zbliżonego do tego co mam w avku to będzie zamawiane na 100%.
0
@Azi Moim skromnym zdaniem Pedri czasem powinien umieć sfaulować na poczatku akcji rywala. Jest mega elegancji, wygląda jak dżentelmen na boisku. Niestety mam wrażenie, że czasem chce odebrać piłkę zamiast popchnąć, wytrącić rywala w kontrze. Gavi szybko eliminuje zagrożenie, ale nie operuje tak piłką i nie wychodzi tak genialnie spod pressingu.
0
Kiedy będzie przerwa reprezentacyjna? Przed czy po meczach z Interem?
3
@krzysiobyczek Co wczoraj zawalił Christensen? Konkrety poproszę.
0
@KlonaZepan Czym się objawiło bycie drewnianym wg Ciebie? Miał problemy z przyjęciem piłki, niecelne podania czy co?