Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Vebrol Posłuchają się bo są więcej niż klubem. Czyli troszkę w stylu - dostosujemy się bo dzięki temu zyskamy pijarowo. Nie odpowiedział w stylu - tak to poważny problem i powinniśmy się nim zająć ;) taka troszkę odpwoedz pod publikę moim zadaniem.
0
@AlexDark00 Ja doceniam i pewnie był najlepszą 9 w Barcy (choc ja wolałem np Eto'o), ale zupełnie nie tęsknię. Ciężko się na niego patrzylo na końcu przygody. Szkoda mi jedynie, że.odszedl w taki sposób.
1
@Jakchcesz Szkoda, że nie uznali Robertowi asysty do Fatiego. Piękna wizja gry.
0
@Survier W tym sezonie Liverpool póki co średnio.
6
@NaFazieHitman Gość grał w Bundeslidze i nie kryje się z tym, że jest jej fanem. Obiektywizm u tego człowieka to obce słowo.
2
Mi się podoba jak walczy po stracie. Ten wślizg przy bramce na 3-1 - miazga.
4
@Mathew86 Suarez miał coś podobnego. Potrafił mieć czas problem z przyjęciem piłki czy odegraniem, po czym strzelał taka bramę że wszyscy szczęki zbierali z podłogi.
0
@DonMatteo901 Boli Cie wielki Roberto?
2
@P33ck Może jest chorym Poje..m na punkcie bramek
0
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007 Jeśli rezerwowi tutaj zawiodą to do czego się będą nadawać? To sportowo jest zespół półkę niżej. Dadzą radę.
1
@Firestone Oczywiacie że zmienia. Gdyby nie Arthur to nie byłoby w ogóle Pjanica. Realnie to była.wymiana Pjanic plus ok 10 mln za Arthura. Z tą różnicą, że oba kluby dla swoich celów księgowych zawyżyły sztucznie kwotę obu panów. Także nie można pisać, że kosztował 60 mln i nie dodać całej otoczki. To zupełnie co innego jakby go kupili za 60 tak po prostu. Jedynie pensja z kosmosu - jak wszyscy u Bartomeu.
8
@Firestone Kosztował tyle,.bo wycena Arthura była wysoka. To myk księgowy. Bez Arthura nie byłoby szans na taką kwotę. Keirisson kosztował tyle lat wcześniej 14 mln mimo, że nikt go nie znał.. Nie zagrał nawet minuty w barwach Barcelony.
0
@AlexDark00 https://natemat.pl/412027,erlig-haaland-zostanie-pilkarzem-manchesteru-city tutaj takie podsumowanie. Oczywiście są to kwoty pojawiające się w doniesieniach medialnych. Pini Zahavi dostał chyba 5 mln lub mniej premii.
1
@messi564 Dużo zdrowia dla całej rodziny. Resztę się wypracuje:) Wielkie gratulacje. Cieszę się choć Cię nie znam, ale znam to cudowne uczucie jakie Ci towarzyszy. Z każdym dniem Twoja miłość będzie rosła - obstawiam że będziesz zaskoczony ile pokładów miłości się uwalnia do swojego dziecka :)
0
@Firestone Mógłby rywalizować z Keirissonem, Matheu Fernandesem czy Douglasem.
0
@Alberto1031 Arthur też niczego nie pokazał w Juve. Piękna wymiana.
0
Fenk ju end gud baj.
0
@St0bierrrr Jak nie odstaje poziomem w tym wieku to i tak już wielkie osiągnięcie.
0
@BartArt No obawiam się, że Davies to wyjątek od reguły. Mierny Puig od razu wali tam bramy i pewnie będzie gwiazdą ligi. Oczywiście, czas pokaże.
0
Jak zagrał Lamine Yamal? Ktoś coś?
1
@HighestInTheRoom Co to za rymy pisane na kolanie? :D
5
@hayek On dalej widzi Maradonę więc wiesz..
5
@Kgorecki2500 Ciekaw czy miałbym problemy ze zdaniem. Kiedyś teoroa to była latwizna. Jak już człowiek widział obrazek to pamiętam odpowiedź xD
1
@Kidd Shevchenko odchodził jako gwiazda Milanu i też zniknął w Chelsea.
0
@Emhyr Zjazdu nie da się ukryć. Zgadzam się. Chciałem tylko podkreślić, że więcej składowych niż trener miało na to wpływ.
0
"Wszystko wskazuje, że już jutro zadebiutuje w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, zostając tym samym najmłodszym debiutantem Barcelony w tych rozgrywkach i realną szansę będzie miał również na zostanie najmłodszym strzelcem.". Mecz jest dzisiaj. Póki co nie ma go w wyjściowej 11.
0
@Emhyr Laptopkolegi gwarantował Sevilli top 4. W lidze hiszpańskiej mając taki skład nie jest to tak oczywiście. Zobacz, jakim zespołem on dysponuje obecnie. Oczywiście, jest regres, ale to nie tylko wina trenera. Tuchel mógł liczyć na zupełnie inna półkę kosztową transferów. W Andaluzji odeszli Kounde czy Diego Carlos, a zastępców nie widać. Ich liderem ma być wypalony Isco.
1
@anxted Zależy od punktu widzenia. Wg mnie cześć dzieci może być chciała się urodzić a część nie. Więc ta chętna do życia miałaby być poświęcona? Poza tym często nieplanowane dzieci są kochane nad życie :) Do tego dziecko może być szczęśliwe w adopcji. Przy czym to jest moja opinia, nie pragnę tutaj nikomu nic narzucać tylko wyrazić swój punkt widzenia.
1
@Zoker Kobieta nie zabiegała o to dziecko. Oni nie jest winne, uważam że takie dzieci powinny również się rodzić. Jednak w tym przypadku nie mi sądzić czy kobiety powinny być zmuszane do porodu. Zgadzam się, że dziecko jest niewinne.