Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JimMorrisonFCB Selekcjoner reprezentacji Urugwaju powiedział, że jego występ jest praktycznie wykluczony.
1
@Ronin47 Chyba nie ma za bardzo wyboru.
3
@AdiKingu96 Najgorsze, że zamiast się skupiać na Leo to zawsze muszą być porównania do Ronaldo. Tylko po co? Portugalczyk jest po 2 stronie rzeki piłkarskiej. Niektórzy się muszą chyba dowartościować.
2
@Survier Najważniejsze u napastników i skrzydłowych to gole i asysty. Joga bonito to miły dodatek. 3 lata temu Vini w 29 spotkaniach uzbierał 3 gole i 2 asysty w lidze. Ferran po przyjściu do Barcy w przebudowie w zeszłym sezonie 4 bramki i 4 asysty w 18 spotkaniach. Chyba nie tak źle, na to jaką krytykę się mu tutaj serwuje. Teraz jest graczem rezerwowym, Xavi nie pcha go w każdym meczu do pierwszej 11.
1
@maniak33333 Czas pokaże. To moja opinia, ja go nie skreślam. Tyle. Oglądam go i nie uważam za przeciętniaka. Jak można oceniać bez oglądania?
2
@Survier Czy Ty oczekujesz, że 22 latek będzie z marszu gwiazda zespołu? Ja pamiętam, jak się ludzie śmiali z Viniciusa. Wg części La bamby to byl leszcz i dobrze, że go nie kupiliśmy. Tymczasem Vini bardzo się rozwinął - stopniowo budował swoją pozycję. Dryblingi stały się coraz bardziej skuteczne, a w zeszłym roku doszła skuteczność w wykańczaniu akcji. Też był pośmiewiskiem pod kątem nieskuteczności. Teraz nikt go nie kwestionuje. Skoro Brazylijczyk potrzebował czasu to czemu Ferran ma od razu grać jak gotowy piłkarz? Torres dopiero się szlifuje. Trzeba podkreślić, że Vini też ma 22 lata, ale od sezonu 18/19 był już w Realu. Zanim wszedł na ten super poziom budował się 3 sezony. Nie od razu Rzym zbudowano. Ja kibicuję Ferranowi i mam nadzieję, że zamknie usta wszystkim krytykom.
0
@tbas Dokładnie, jak widzisz takiego Modrica to ciężko uwierzyć ile gość ma lat. Co innego być napastnikiem, a co innego tak biegać jak Luka.
1
@Comfortable_ Nawet w takiej sytuacji trzeba zrobić beczkę z Ronaldo. Po co?
0
@tbas Mam wrażenie, że zapłacili tyle bo widzą w nim ogromny potencjał. Nie za gotowego piłkarza bo on się musi rozwinąć.
6
Ucieszyłbym się, gdyby Laporta zamiast kolejnych zawodników ściągnął do klubu kogoś takiego jak Antonio Pintus. Real miał ogromne problemy z kontuzjami w sezonie 20/21. Po przyjściu tego Pana - problem zniknął. Także przy zwycięstwie 3 LM z rzędu - on był odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zawodników. Szczególnie w końcowej fazie sezonu Real dominował rywali. Końcówki meczów stały się ich domeną.
Ponadto W latach 19-21 o efektywności Pintusa przekonał się Inter. Pierwszy sezon to wicemistrzostwo z punktem straty, kolejny to zwycięstwo ligi ze sporą przewagą. Przydałby się taki specjalista.
2
@tbas A ja bym go nie skreślał. W zeszłym sezonie wielokrotnie pokazywał, że idealnie rozumie grę Barcelony. Z łatwością dochodził do sytuacji strzeleckich. Jak się odblokuje ( a wierzę, że tak będzie) będziemy mieć z niego radoche. W meczu z Bayernem wszedł i gdyby dostał piłkę od Pedriego to zapewne strzeliłby gola. Tamta sytuacja pokazuje, że gosc rozumie tą grę, wie kiedy i gdzie się pokazywać. Reszta jest do wytrenowania. Ja pozostaję spokojny, wierzę w niego mimo, że większość użytkowników już go skreśla. Dla porównania dynamiczny Raphinha z Bayernem wyglądał jak kurczak bez głowy. W obronie praktycznie nic nie wnosił, a w ataku łatwo tracił piłkę. Strzały z dystansu jedynie stanowiły z jego strony zagrożenie.
0
@kokos_xd Spoko, każdy popełnia błędy. Teraz będziesz pamiętał i o to chodzi :)
0
@Czyzu1994 Tym bardziej, że kilka sezonów wstecz Real też miał plagę kontuzji. Zajęli się tematem i widać efekty.
0
@tomczkin Pytanie czy wirus FIFA,.czy wirus złego przygotowania. Pewnie nigdy się nie dowiemy.
0
@pluszek mnie trafia, czasem sobie przeklnę dla rozładowania atmosfery
0
@kokos_xd Nóż to masz w kuchni :P Nuż załapiesz subtelną różnicę.
2
@wojopancer Nie można wykluczyć. Początek sezonu, a tu Araujo, Kounde, Memphis, De Jong, Dembele i Bellerin. Coś chyba poszło nie tak. Plus telefony do Brazylii i Lucho, żeby nie forsowali pozostałych. Marzy mi się najwyższej jakości sztab medyczny. Taki, dzięki któremu piłkarze są w formie w kluczowych momentach sezonu i nie łapią seryjnie kontuzji. Wolałbym taka inwestycję niż np Bernardo Silvę.
0
@Danny Gaucho Nieźle golazo.
1
@LloretDeMar Zgadzam się. Nie dość, że z ciężko zarabionych pieniędzy sporą część zabiera państwo, to jeszcze tego co pozostało nie można bez zgody przekazać jako prezent. Tragedia.
0
@Nope Real Madryt? PSG? Manchester City?
0
@LloretDeMar Jakby osoby dające na konto wpłaciły top chyba by nie było problemów. Każdy ma tam kwotę wolną. Choć jest to dla mnie nie do pomyślenia. Prześwietlanie na całego.
0
@DejMian111 Matko, strasznie drogo. Zatrzymałem się wczasach gdzie kosztowało ze 150 na płycie.
0
@dAvi_2 Przypadek, że akurat z Barcelony taki wysyp dolegliwości? Araujo, Konude, Memphis i De Jong kontuzje plus dyskomfort u Debmele. Teraz już klub wydzwania po reprezentacji Brazylii i Hiszpanii. Słabo to wygląda. Pokaż mi drugi klub z taką sytuacją.
2
@Ojciec5tkidzieci Średnio wierzę w prawdziwość tego zdarzenia;)
0
Z jednej strony trzymają rękę na pulsie. Z drugiej trochę słabe, że proszą reprezentacje narodowe o specjalna troskę dla zawodników Barcy. Czyzby klub był świadomy słabego przygotowania fizycznego? Tak sobie tylko gdybam.
1
@Pinokio W zeszłym sezonie było już dużo lepiej.
1
Cieszy mnie ta wiadomość. Oby zabieg przebiegł prawidłowo i zakończył problem.
6
@macio_944 Oddałem głos na Trzaskowskiego w drugiej turze (dałem się wkręcić w mniejsze zło) i z perspektywy czasu żałuję. Stracilem czas w ogóle idąc na te wybory. W Polsce nie ma na kogo głosować - są same karykaturalne opcje. Teraz mam wywalone na polityków i lepiej mi się żyje. Czas poświęcamy wcześniej na śledzenie polityki pożytkuje na inne rzeczy. Każdemu polecam :)
0
@ptrx Oby coś wykombinował.
0
@LloretDeMar Nie mierzył się jeszcze z topowymi skrzydłowymi - a tutaj może mieć problemy przez to, że jest wolny. Nie ma takiej dynamiki jak prawdziwy PO. Ze słabszymi i średnimi zespołami daje radę.