Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LloretDeMar Problem z obroną jest taki, że wypadl Kounde i Araujo. Także, wygląda już to dużo gorzej, tym bardziej że na PO jest Roberto i Bellerin.
16
@Wossi61FCB Seedorf liczy karierę piłkarza do stażu trenerskiego? xD
0
@Krystian1588 Kto to?
0
@MesQueUnClub08 Było widac podczas presezonu jaki wysoki poziom prezentują zespoły z USA na tle Barcy.
0
@Krystian1588 To jest zaczynanie z wysokiego pułapu (sprzedający) lub niskiego (kupujący). Dzięki temu jest z czego "zejść" lub do czego "dopłacić". Stwarzanie pozorów. W w/w wypadku to głupota, po której skreslasz kogoś z listy potencjalnych kupców.
1
@Krystian1588 Plus Mariusz Lewandowski na defensywnego.
1
@don'T.R.I.P.e Zawsze jest rozwiązanie. Nie oglądać kadry. Ja tak robię i nie narzekam :D Chyba, że ktoś uznaje to za jakiś patriotyczny obowiązek ;) Ja takiego czegoś nie odczuwam.
2
@Messibestplayerintheworld Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami. Nam z włoskimi ekipami szło w kratkę. Mam nadzieję, że przynajmniej 4 pkt w dwumeczu będą, ale zobaczymy. Bayern też grał słabo w lidze, a z nami wygrał.
3
Masakryczny ten terminarz w październiku. Obawiam się, że może być ciężko bez Araujo i Kounde. Szczególnie spotkania z Interem mnie martwią. Oby Pique, Christensen i Garcia dali radę. Po wygląda bardzo słabo...
2
@karci0 Umtiti ma zupełnie inny problem - z kolanem. Araujo ma problemy mięśniowe.
0
@AbelKabel Kontuzjogenny, a podatny na kontuzje to dwie różne rzeczy.
1
@Zbyszard Ilu ludzi, tyle opinii. Powrót Leo to na pewno przypływ gotówki i otrzymanie piłkarza kompletnego jeśli chodzi o rogrywanie. Wszystko ma plusy i minusy, ja jednak jestem za nie otwieraniem już tego rozdziału.
0
@JarekS Ok, dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Mam nadzieję, że kiedyś Barcelona będzie miała specjalistów z najwyższej półki odpowiedzialnych za te aspekty.
1
@Zbyszard Jak dla mnie - nie. Uczymy się życia bez niego więc nie widzę sensu burzenia tego procesu na rok lub dwa.
4
@pt9 Boli to, że fajnie wyglądał na PO gdzie mamy lipę.
1
@Pstryk Mecze z Interem ważniejsze.
5
@BulaKG Miałem wrażenie, że od przyjscia Xaviego nie miał kontuzji mięśniowych.
0
@mateusz1989VeB Polska myśl szkoleniowa
11
@JarekS Zapytam serio. Czemu mecze reprezentacji świadczą o weryfikacji przygotowania? Klub nie ma żadnego wpływu na jednostki treningowe w reprezentacji i nie ma wpływu na przeciazenia poza klubem. Pytam okiem amatora.
0
@barcelonaLM Skąd ta pewność? Ja nie mam pojęcia jak to jest z tym przygotowaniem, ale widzę, że Ty masz?
0
@Image Przecież Kounde nie przeszedł jeszcze badań nawet.
1
@Firestone No, a co z tymi co nie grają w reprezentacji?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Zostanie nam Pique :D
0
Faul czy oraz bez udziału przeciwnika?
0
@Hasszz Perez jakoś na piłce znał się tylko jako fan. Wszedł z branży budowlanej i jest jednym z lepszych prezesów na świecie. Zna się na biznesie o zarządzaniu. Ma sztab doradców dotyczących piłki, a on zajmuje się częścią niż biznesową.
0
@Sulimo Wypadałoby, ale czy znajomość zbóż na zdjęciach pomoże w zarządzaniu to pewności nie mam. Ogólnie typ jest mega hipokrytą- pod publiczkę jeździł po Po. A stratował z ich list.
1
@Ojciec5tkidzieci Trip na Islandię chyba do tanich nie należy co? Chciałbym kiedyś zobaczyć:)
1
@DawidekFCB Ja spektakularnych jeszcze nie odwiedziłem. Wrażenie zrobiły na mnie widoki z Roque Nublo na krater wulkaniczny (Kanary), widok z Pantokratora na Korfu i z klifów na Majorce (szczególnie Es Pontas).
0
@tristan87 Trzymamy kciuki
0
@Rust_Cohle Zanczij oglądać nudny serial, na którym będziesz dużo ziewał. Jak ziewniesz dużo razy to może się odetka :D