0

@LloretDeMar Problem z obroną jest taki, że wypadl Kounde i Araujo. Także, wygląda już to dużo gorzej, tym bardziej że na PO jest Roberto i Bellerin.

16

@Wossi61FCB Seedorf liczy karierę piłkarza do stażu trenerskiego? xD

0

@Krystian1588 Kto to?

0

@MesQueUnClub08 Było widac podczas presezonu jaki wysoki poziom prezentują zespoły z USA na tle Barcy.

0

@Krystian1588 To jest zaczynanie z wysokiego pułapu (sprzedający) lub niskiego (kupujący). Dzięki temu jest z czego "zejść" lub do czego "dopłacić". Stwarzanie pozorów. W w/w wypadku to głupota, po której skreslasz kogoś z listy potencjalnych kupców.

1

@Krystian1588 Plus Mariusz Lewandowski na defensywnego.

1

@don'T.R.I.P.e Zawsze jest rozwiązanie. Nie oglądać kadry. Ja tak robię i nie narzekam :D Chyba, że ktoś uznaje to za jakiś patriotyczny obowiązek ;) Ja takiego czegoś nie odczuwam.

2

@Messibestplayerintheworld Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami. Nam z włoskimi ekipami szło w kratkę. Mam nadzieję, że przynajmniej 4 pkt w dwumeczu będą, ale zobaczymy. Bayern też grał słabo w lidze, a z nami wygrał.

3

Masakryczny ten terminarz w październiku. Obawiam się, że może być ciężko bez Araujo i Kounde. Szczególnie spotkania z Interem mnie martwią. Oby Pique, Christensen i Garcia dali radę. Po wygląda bardzo słabo...

2

@karci0 Umtiti ma zupełnie inny problem - z kolanem. Araujo ma problemy mięśniowe.

0

@AbelKabel Kontuzjogenny, a podatny na kontuzje to dwie różne rzeczy.

1

@Zbyszard Ilu ludzi, tyle opinii. Powrót Leo to na pewno przypływ gotówki i otrzymanie piłkarza kompletnego jeśli chodzi o rogrywanie. Wszystko ma plusy i minusy, ja jednak jestem za nie otwieraniem już tego rozdziału.

0

@JarekS Ok, dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Mam nadzieję, że kiedyś Barcelona będzie miała specjalistów z najwyższej półki odpowiedzialnych za te aspekty.

1

@Zbyszard Jak dla mnie - nie. Uczymy się życia bez niego więc nie widzę sensu burzenia tego procesu na rok lub dwa.

4

@pt9 Boli to, że fajnie wyglądał na PO gdzie mamy lipę.

1

@Pstryk Mecze z Interem ważniejsze.

5

@BulaKG Miałem wrażenie, że od przyjscia Xaviego nie miał kontuzji mięśniowych.

0

@mateusz1989VeB Polska myśl szkoleniowa

11

@JarekS Zapytam serio. Czemu mecze reprezentacji świadczą o weryfikacji przygotowania? Klub nie ma żadnego wpływu na jednostki treningowe w reprezentacji i nie ma wpływu na przeciazenia poza klubem. Pytam okiem amatora.

0

@barcelonaLM Skąd ta pewność? Ja nie mam pojęcia jak to jest z tym przygotowaniem, ale widzę, że Ty masz?

0

@Image Przecież Kounde nie przeszedł jeszcze badań nawet.

1

@Firestone No, a co z tymi co nie grają w reprezentacji?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Zostanie nam Pique :D

0

Faul czy oraz bez udziału przeciwnika?

0

@Hasszz Perez jakoś na piłce znał się tylko jako fan. Wszedł z branży budowlanej i jest jednym z lepszych prezesów na świecie. Zna się na biznesie o zarządzaniu. Ma sztab doradców dotyczących piłki, a on zajmuje się częścią niż biznesową.

0

@Sulimo Wypadałoby, ale czy znajomość zbóż na zdjęciach pomoże w zarządzaniu to pewności nie mam. Ogólnie typ jest mega hipokrytą- pod publiczkę jeździł po Po. A stratował z ich list.

1

@Ojciec5tkidzieci Trip na Islandię chyba do tanich nie należy co? Chciałbym kiedyś zobaczyć:)

1

@DawidekFCB Ja spektakularnych jeszcze nie odwiedziłem. Wrażenie zrobiły na mnie widoki z Roque Nublo na krater wulkaniczny (Kanary), widok z Pantokratora na Korfu i z klifów na Majorce (szczególnie Es Pontas).

0

@tristan87 Trzymamy kciuki

0

@Rust_Cohle Zanczij oglądać nudny serial, na którym będziesz dużo ziewał. Jak ziewniesz dużo razy to może się odetka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?