8

@lucas/catalan Byle Barcelona coś z tego miała.

0

Polecicie jakieś buty na siłownię? Chodzę rekreacyjnie, staram się troszke więcej ruszać. Postawiłem na powrót do siłowni. Niestety moje stare buty są niezbyt wygodne. Szukam czegoś co nie będzie miało amortyzacji - w miarę sztywna podeszwę. Głównie korzystam z wolnych ciężarów - przysiady ze sztangą, martwe ciągi itp. Chciałbym, aby buty były do tego wygodne. Byłbym wdzięczny za podanie modeli, które komuś służą i są godne polecenia.

0

@Emhyr No i Real postanowił zatrudnić ponownie Pintusa. Efekt? Chyba każdy wiedział, jak Real grał w końcówce sezonu, szczególnie w ostatnich minutach spotkań. Kontuzji też bardzo mało. Chciałbym, żeby Barcelona też miała takiego speca.

0

@AmigoBlancos Skoro w wieku 14 lat ma już dziecko to nietrudno policzyć kiedy zaczęła się o nie starać ;) Patologia

0

@Chudini123 No taką formę ma chyba pierwszy raz od 3 lat. Do tego często łapie kontuzje, szczególnie w drugiej części sezonu.

0

@Pstryk Jak utrzyma ten poziom lub troszkę poprawi liczby to jest wystarczający. Wybitne są jednostki - nie trzeba ich mieć kilka w zespole.

0

@Nano22 Super, dzięki :)

1

@Nano22 W sensie karteczka numer seryjny rozmiar koszulki i pod nimi też taki numer? Ja pod tym mam jeszcze mniejszą z numerem i adresem strony Barcelony.

0

@Michael24 A nie jakiejs wersji demo czy beta do testów?

0

Ciekaw jestem jak potoczy się historia Rafy w rezerwach. Trzymam za niego kciuki.

0

@Emhyr Tell me why are we, so blind to see
That the ones we hurt, are you and me? :)

0

@Kidd Lubiłem Sheve :) Szkoda nieudanej przygody w Chelsea. W Mediolanie był legendą, w Anglii przepadł.

7

@Nano22 No na vinted można trafić na fajne rzeczy. Moja żona czasem fajne ciuchy za grosze wyczai a koszulki też tam są. Jak ktoś umie rozróżniać repliki od podróbek na podstawie zdjęć to super :) Koszulki z tamtego seoznu bardzo ładne:)

8

@Pstryk Iniescie też brakowało liczb. Nikt nie odmówi mu bycia wybitnym. Dembele jest w topie skrzydłowych na świecie i takie są fakty.

0

@MarioVeB! A jak to zmierzyles? Byli też inni jak Maradona czy Pele. Nie da się wybrać najlepszego w historii bo jak ich porównać? Prędzej w swojej generacji.

0

@Survier No ja po rekonstrukcji ACl nie wróciłem póki co do grania :)

0

Czy ubieracie koszulki Barcelony na jakieś inne okazje niż mecze? U mnie wyglądam to tak, że zakładam do meczu i tyle. Choć spotkałem się na wczasach, że ludzie noszą jako odzież sportową.

14

@Pilka_jest_okragla Byłoby miło, gdyby wygrali. Leo byłby piłkarzem spełnionym - życzę mu tego. Do tego te piękne koszulki :)

0

@paweldunajecfcb To jest dokument? Bo kojarzę to nazwisko z autentycznego seryjnego mordercy z USA.

0

@Gaz Sezon się już skończył? Choć zauważyłem, że Ferran jest teraz ulubionym obiektem drwin. Nowa moda na La rambli. Wyprzedził Roberto. Jak zacznie grać na wyższym poziomie to się znajdzie nowy do obsmiania.

1

@gryfiT. Lucho nigdy nie gryzł się w język. Szczerość to jego zaleta.

0

@Lionel_Messi10 Bez odstępnego, a nie kontrakt za darmo xD

0

@tgrzeb No czytałem, z tej trójki na prawą stronę to jedynie Alonso się nadaje. Tylko on ma doświadczenie w graniu na boku z dobrymi skrzydłowymi.

2

Niech lepiej się kuruje na dwumecz z Interem.

12

Ja mam nadzieję, że Ansu "straci" mundial i ten sezon na powolne budowanie formy, ale zaowocuje to w kolejnych.

3

@tristan87 Oby teraz na spokojnie wracał do zdrowia i formy.

2

@Kgorecki2500 To nie będzie nic poważnego jak pisali ;)

1

@Bobo25 Dokonaliby niemożliwego:)

0

@tristan87 Twaro przypomina mi troszkę Metyla z pitbulla.

4

@JimMorrisonFCB Selekcjoner reprezentacji Urugwaju powiedział, że jego występ jest praktycznie wykluczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?