1

@Ojciec5tkidzieci Pracujący jej nienawidzą. Znalazła sposób, jak zarabiać nie wychodząc z domu :D

3

@Barca_Big_Moment Serio, TVN to niezależna telewizja? xD

1

@Kgorecki2500 Mi wygląda na niewydarzonego lisa.

0

@Kessie To jest timelapse? Wygląda jak nagranie w czasie rzeczywistym. Ludzie na nim wydają się poruszać bez żadnego przyspieszenia.

7

@Colon Człowiek się zakochał wtedy w Barcelonie. Mimo braku trofeów. Walka o 4 miejsce, ale Rivaldo czy Kkuivert przyciągali.

6

@szkutnik91 Nie no, bramka ładna. Może nie od razu gol.sezonu, ale.siadlo tu wszystko.

0

@Kamiloza91 Mnie to nawet 1:0 po farfoclu wystarczy. Byle 3 pkt :)

21

Lepiej, żeby nawet rok wracał do formy niż znowu powielać błędy z przeszłości. Nie ma pośpiechu - ma.19 lat, pozycje w ataku są dobrze obsadzone. Nikt nie nakłada wielkiej presji. Oby z czasem wracał do siebie bo talent ogromny.

0

@Muevertigo Trzeba mieć przede wszystkim dobrą bazę i system szkoleniowy. Bez tego możesz mieć i bilion ludzi - na nic się to nie przyda.

2

@Adi123456789 Tak, w kwestii wygrywania nie gwarantuje. Kompromitowalismy się w Europie nawet z Leo w składzie, bo reszta odstawała.

0

@Forza_Juve Rozumiem:)

0

@syngoku1 Ajax jak zachwycał w LM grał z dwoma i nikt im nie zarzucał defensywnej gry.

0

@arasz1819 Dest grał u nas bardzo dobre mecze? Z Sociedad i raz na lewej stronie zagrał.barsso dobre. Reszta była średnia/słaba.

5

@Muevertigo Jakby o jakości decydowała liczebność, to gromilyby nas Indie czy Chiny.

0

@tbas Bajerant siwego bajeranta

3

@Adi123456789 Sam Messi bez zespołu nie pomoże na Bayern. Mieliśmy Messiego i Suareza i było 2:8. Nie wina Argentyńczyka, ale jego posiadanie niczego nie gwarantuje.

1

@Uukasz_93 Dopiero co tam grał Jacek Bąk :)

0

@Forza_Juve Czemu najlepiej przegrać z kimś, kto nie wygrał w najwyższej klasie rozgrywkowej ani jednego meczu w swojej historii?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dodajmy, że najlepsi zawodnicy polskich klubów to piłkarze zagraniczni:)

0

@pitri1223 Pytanie czy jest sens szukać takiego produktu, czy zmienic jakiś ustawianie. Pomoże dwóch DMow i do tego jeden ofensywny pomocnik?

10

@krzysiobyczek Gdyby nie kontuzje, to nie byłoby czego porównywać. Ansu jak miał 16 lat to już strzelił bramkę dla pierwszego zespołu. Robił wiatr na skrzydle. Do tego miał całkiem nieźle liczby. Teraz mimo powolnego wchodzenia na najwyższy poziom potrafi wejść z takim Sociedad, strzelić i zanotować dwie asysty w krotki czasie (jedna asysta pięta). Jak wracał po kontuzjach - strzelał. Jak nie szło w LM i trzeba było wymęczyć zwycięstwo z Dynamem - Ansu nie zawodzil. Gość ma ogromny talent, pytanie czy kontuzje już nie przekreśliły jego możliwości.

3

@FC1899Barca Zrobić komuś dzień brzmi tak beznadziejnie, że szok xD A gest Lewego na plus :)

5

@Cule1234 Media donoszą już o czym myślą piłkarze :) Grubo

0

@gaucho104 Myślę, że to nie jest kwestia braku motywacji u Fatiego. potrzebny jest czas i Lucho to rozumie.

0

@kinioo Uważam, że to bardzo dobry grajek i do nas pasuje. Jest młody, więc skuteczność powinna przyjąć. Wcale nie jest wolny, minąć rywala tez potrafi. Raphinha niby umie miewać, wielu go tu chwali a przychodzi mecz z Bayernem i wygląda wręcz komicznie na tle dobrych rywali.

1

@Litman Wszyscy trenerzy go chwała, tylko La bamba go nie lubi. Lepszy szybki Raphinha z dryblingiem, który na tle Bayernu wyglądał słabiutko.

1

@Emhyr Zależy o jaki aspekt chodzi. Alonso pokazał w meczu z Bayernem, że w obronie jest dobry. Alba już bardziej lubi gonić do przodu.

7

@Veysel Ważne, że odpuszcza przy dolegliwościach. We wcześniejszych sezonach kilku zawodników gralo z różnymi dolegliwościami. Jedni łapali przez to kontuzje - jak Araujo czy mieli niższa formę jak Ter Stegen czy Pique.

0

@Bobo25 Wyczytany z ruchu karteczki na filmiku.

1

Fajnie ogarniał w meczy z Bayernem. Tak samo jak Kounde. Tym trudniejsze mieli zadanie, że Raphinha w obronie był słabiutki, a Dembele też niewiele lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?