Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Czym się objawiło bycie drewnianym wg Ciebie? Miał problemy z przyjęciem piłki, niecelne podania czy co?
1
@Inko Czemu 50/50? Gość wywalił Dembele i piłki nie dotknął.
1
@Zawsze_Wierny No wczoraj Pedri nie błyszczał aż tak.
2
@Pustelnik Wczoraj przy 2:0 Pedri, Ansu czy Ferran dalej włączyli o bramkę. Szło jak szło, ale głów nie spuścili. Garcia też niczego nie zepsuł a wszedł w trudnym momencie.
0
@wudzitsu ok, dzięki za info
4
Moje subiektywne spojrzenie na wczorajszy mecz na chłodno - nie ma źle. Graliśmy na jednym z najtrudniejszych stadionów w Europie. Rywal, który wybitnie nam nie leży. Mamy z nimi hisotryczne blamaże na koncie. Wczoraj w pierwszej połowie graliśmy jak równy z równym i gdyby Robert lub Pedri skończyli choć jedną akcję - mecz mógłby się całkiem inaczej skończyć. Zabrakło szczęścia i chłodnej głowy. W drugiej połowie wyglądało to gorzej - błąd przy różnym i później druga bramka,.która wpadła zbyt łatwo. Na szczęście Bayern mimo chęci dalszego strzelania już nie dał rady. My natomiast mogliśmy strzelić kontaktową bramkę za sprawą Pedriego - znów brakło szczęścia. Ważne, że przy 2:0 widziałem zespół który dalej walczy, a nie czeka na kolejne bramki rywala. Na plus ogółem wg mnie Alonso. Jak na pierwszy występ w pełnym wymiarze w LM to chyba tylko przy różnym niestety zawalił. Średnio zagrał moim zdaniem Raphinha - mam wrażenie, że na siłę chce się pokazać. Czasem za dużo kiwa, ma za dużo strat i niewiele wczoraj dawał w obronie. Lewandowski średnie spotkanie - powinien strzelic, ale zdarza się. Oby w rewanżu przy swojej publiczności udało się wygrać nawet jedna bramką. Byle z Interem poszło lepiej - liczę na remis na wyjeździe i zwycięstwo na swoim obiecie. Mecz z Bayernem chyba pokazał, że w środku często tracimy inicjatywę. Xavi musi znaleźć rozwiązania. Wyjście z drugiego miejsca w grupie też nie będzie źle :) Oby teraz odbudować się w lidze i lecimy dalej. Visca El Barca i miłej kawusi Kochani!
0
@panczo Gavi był wszędzie. Fenomen. Choć w środku mimo wszystko była dziura.
5
@AlexDark00 Jak na moje to oprócz dwóch dobrych strzałów (choć minimalnie niecelnych) Raphinha wyglądał jak kurczak bez głowy. W obronie niewiele dawał, a tracił dużo piłek. Nie spodziewałem się, że Dembele będzie przy nim wyglądał na takiego pewnego swoich decyzji. Póki co wg mnie Brazylijczyk to chodzący chaos. Lewy niestety zawiódł pod kątem skuteczności. Pedri super do przodue, ale wydaje mi się że czasem powiniene sfaulować żeby nie było kontry, a on gra jak gentleman. Na plus Alonso mimo chyba błędu przy bramce. Gdyby Pedri czy Lewy strzelili w 1 połowie, to możliwe że mecz skończyłby się inaczej. Tragedii nie było - bałem sie przy 2:0 że wpqdna kolejne ale tak nie było.
0
@Szpenio Abidal szybki nie był, a grał u nas na lewej jak profesor.
0
@pacior95 Z drugiej strony Bayern jest półkę wyżej niż zespoły, z którymi mierzyliśmy się do tej pory. Balde ma czas - może szkoda byłoby go spalić w takim meczu. Może na Camp Nou zagra w podstawie? Ocenimy po czasie.
1
@sokot Alba niewiele daje w defensywie. Balde niedoświadczony - zobaczymy co pokaże Marcos. Trzymam kciuki.
0
@messi564 Ile ma lat? A nie wiesz czy grał Yamal?
5
@Sulimo Wartobka - mniam mniam. No i z umiarem - bardzo zdrowy element diety. W ogóle podroby są niedoceniane.
2
@MesQueUnClub08 Wejdź za więcej. Będzie na jakiś futerał do iPhona akurat.
0
@masq Stegen nie miał problemów z mentalem tylko zdrowiem. Odpoczął i wraca do dobrej formy. Jakby to była głową, to nawet na formę z początku sezonu by nie wskoczył.
4
Lepiej kilka spotkań przez 30 minut niż dwa pod rząd po 90. Powolutku,, minut starczy dla każdego.
0
@FCB24 On nie gra przypadkiem z kontuzją pleców?
4
@Firestone Ostatnio przegrali u siebie z Espanyolem. Może nie będzie tak źle.
1
@Kgorecki2500 Niezła lipa.
7
Słaba liga. Przepaść poziomów było widać w presezonie. W takich wyraunkach nawet Puig może błyszczeć.
1
@Lionel_Messi10 No i siatkarze w finale MŚ.
1
@Bocheno1 Nie napisałeś tam, że ich zabraknie, tylko jakby ich zabrakło to Real to odczuje xD
1
@Kgorecki2500 A to też funty będą jakieś gorsze? Czemu miałby nie być respektowane?
1
@LionelM95 Tak. Natomiast pytanie jak sobie odgrzejesz. Nie usmazysz drugi raz chyba że chcesz się faszerować tłuszczami trans. Można podgrzać na parze - nie będzie już smakował jak z patelni. Polecam w jakimś sosie pomidorowym odgrzać lub w mikrofalówce, ale nie będą tak chrupiące jak dopiero co usmazone.
0
@priest9999 Ok, dzięki:) Ja też mam stały procent, ale właśnie nie wiem jak się liczy w trakcie nieobecności. Dopytam w kadrach.
0
Orientuje się ktoś odnośnie praw autorskich w wynagrodzeniu? Powiedzmy, że ktoś jest zatrudniony na umowie o pracę i część wynagrodzenia ma jako prawa autorskie. Czy w czasie urlopu ojcowskiego wypłatą będzie okrojona w związku z tą częścią autorską?
0
@Sensible Jakby Bombel strzelił na 4 0 to w dwumeczu byłoby i tak przynajmniej 4:4 ;)
1
@Medium Tzw kutasznik. Trochę kut@s trochę ptasznik.
2
@Bartula Oj zawsze jak ktoś znany umiera to nagle wszyscy komentują i piszą na ten temat. Za życia nie mają tyle uwagi co po śmierci.
3
@Medium To złożył jaja w słuchawkach.