Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AV0CAD0 No, ale on nie jest jakimś guru. Poza tym on często bazuje na opiniach innych ludzi. Ja tam oglądam jego materiały bo sa fajnie zrobione, ale on nie ma się za wyrocznię. Często to powtarzał odnośnie Asensio. Podkreśla że ma swoją opinię i może się mylić jak z Hiszpanem.
0
@Emhyr Oscamowac na pewno nie jest angielskim wyrazem :)
12
Troszkę się przestraszyłem, jak doznał chyba skurczu. Na szczęście dograł. Może Xavi da mu troszkę odpocząć bo dużo minut jak na 18 latka.
0
@Peciak Z Ferranem mam inaczej. Uważam go za duży talent, świetnie potrafi odnaleźć się na boisku. Musi popracować nax skutecznością, a często to przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Teraz mam wrażenie, że za wszelką cenę chce się przełamać.
0
@VegetaPolska To oscamowac znaczy osrac? xD Czy zalewać gownainymi treściami?
0
@MesQueUnClub08 No kozak. Byle zdrowie dopisywało.
0
@agrad0 Z Ferranem jeszcze się okaże.
0
@Survier Nie sweotyn, ale ze pasuje. Nikogo ciekawszego nie było wtedy na rynku. Pamiętam ten odcinek.
0
@jeyx77x Valdes jak był w formie to był świetny. Trochę to trwało, ale ogólnie stawał na wysokości zadania. W finałach LM szczególnie. Szkoda, że w momencie bardzo wysokiej formy dostał kontuzji.
0
@Emhyr Pierwszy raz od dawna miał normalne wakacje i mógł się zregenerować i odpocząć. Brakowało mu tego od kilku sezonów.
3
@KrwawiaceoczyVEB Koleś rewelacyjnie się zapowiada. Oby się rozwijał jak do tej pory i był zdrowy.
1
@tbas Do tego jego partnerem był chaotyczny Ferran, który chyba chce strzelić na przełamanie za wszelką cenę.
0
@VegetaPolska Ja nie wiem z kolei co to znaczy oscamowac. Niestety nie jestem na bieżąco ze słownictwem internetowym. Choć pewnie chodzi o jakoś scum :D Ale czasownik z tego to nie wiem.
1
Bardzo mnie cieszy, że Kounde i Gavi grają świetne spotkania i zamykają mi gębę. Co do Francuza byłem sceptycznie nastawiony, a Gaviego widziałem na ławce po pierwszych dwóch spotkaniach.
0
@Pstryk Zmiana trenera moze być kroplą w morzu potrzeb. Liderzy zespołu odeszli i próżno szukać następców.
0
@Gall O tego nie kojarzę w ogóle.
0
@Borneo Dla mnie też nadużycie. Pojawiło się tutaj to określenie jednak relatywnie często.
0
@anxted Może i w wypadku Vidala na szczęście nikt nie zginął - ale dopuścili się tego samego czynu. Jazdy pod wpływem, która skończyła się wypadkiem. Nie dowiemy się, czy zapięcie pasów nie uratowałoby życia tej kobiecie. Niepokojący jest fakt, że zarówno kobieta Alonso jak i żona Biadała nie miały nic przeciwko że prowadzą pod wpływem.
2
Ciekawe zjawisko, że wiele osób cały czas nazywa Alonso mordercą. Zastanawia mnie tylko, czemu nikt nie jeździł np po Vidalu. Też jechał nawalony z żoną, skończyło się wypadkiem i jeszcze obraził policjatna. Jedyne czym się to różniło, to skutkiem. Pasażerka Alonso nie miała zapiętych pasów i zginęła. Na szczęście państwo Vidalowie uniknęli tak wysokiej ceny. Z całą stanowczością potępiam jeżdżenie po alkoholu. Chciałem tylko podkreślić, że innego zawodnika Barcelony nikt tu nie krytykował za takie samo zachowanie bo po prostu skończyło się inaczej.
0
@BartArt Co przemawia za tym Araujo? Gość gra w bananowej lidze.
0
@Encore Zaza dalej robi rozbieg przez karnym.
0
@Worny Alonso wygląda jak wyższy brat Sergiego Roberto.
0
@Sau_Ron Moja luluona to wiosna. Fajne temperatury, zima zakończona i lato na horyzoncie.
0
@Nazio87 Tyle , że on nie ustanawia prawa wiec analogia z pisem taka średnia. Można prędzej porównać do Hajto czy Jędrzejczyk.
1
@swer2251 No, tylko wydźwięk jest taki, że każdy był pijawką.
1
@MesQueUnClub96 Tfu - transfer.
0
@blaugrana16 Za kogo i gdzie miałby grać Felix?
2
To co, Endrick w Barcy ? ;)
1
@Sz4lony Canal + online ma chyba wszystkie.
2
@Gacork Żeby tweet fajnie się wklejał, trzeba było usunąć z adresu wszystko od pytajnika do końca.