Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Zanczij oglądać nudny serial, na którym będziesz dużo ziewał. Jak ziewniesz dużo razy to może się odetka :D
0
@MatBac1991 Kolumbijczyk to piłkarsko kilka półek niżej od Andreasa.
0
@Sulimo No, nie lubię tego typa. Tylko wolę, żeby umiał zarządzać resortem niż żeby miał wiedzę rolnika. On nie ma prowadzić gospodarstwa rolnego tylko być ministrem rolnictwa. Czy prezes klubu piłkarskiego ma umieć kopać piłkę czy ogarniać zarządzanie? Oczywiście mógłby wiedzieć jak wyglądają zboża, tylko co mu to pomoże w zarządzaniu? To nie jest takie zero jedynkowe.
2
@FioletoweOczy Tutaj najbardziej chodzi o Ligę Mistrzów. My mamy trudniejsza grupę niż Real :)
0
@Eto'o9 R10 Pewnie będzie info, że datę powrotu wyznaczą postepy w rehabilitacji. Ostatnimi czasy klub nie podaje dat powrotu.
2
@Desperados21 Póki co w.tym sezonie broni się występami. Więc nie powiedziałbym, że Xavi wpuszcza go na siłę. Poza tym Pep jest nieomylny? Zobacz ile prosił obrońców i ile mu wypaliło. Do nas potrafił ściągać jakiegoś Czygrynskiego.
0
@kinioo Tu już trudniej. A za darmo to w ogóle xD
0
@MatBac1991 Po co się żegnać z Duńczykiem?
1
Przyda się lewonozny, ograny w La Liga gość. Do tego dobrze gra głową i niezły walczak. No i za darmo - ruch wydaje się mega dobry. Z pensja też nie powinno być problemu. Oby się udało :)
3
Oglądam ten dokument o Figo i stwierdzam, że nawet jak miał dwadzieścia lat, to wyglądał jak po 30. Taka luźna dygresja.
0
@Barcanajlepszyteam Tak, czysto teoretyzujemy.
0
@Comfortable_ Nie, dlatego piszę, że wszystko ma plusy i minusy. Niestety we współczesnej piłce możesz mieć max jednego gracza co nie walczy jak reszta.
1
@Barcanajlepszyteam Tylko czy wracalby po piłkę do obrony i wybiegał tyle km co Brazylijczyk? Odpowiedz chyba oczywista. Wszystko ma plusy i minusy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz To jest zabawa w typowanie. Tak samo przed spotkaniem Barcelony nikt nie wie jak się zakończy, a ludzie podają swoje typy :) Autor chyba chciał zastanowić się, czy to będzie jeden z tych sezonów, że trzeba się zakręcić koło 100 pkt żeby mieć majstra.
0
@Azglahal Chciałem tylko podkreślić, że Frenkie jest słaby w obronie, a w w/w spotkaniu nie musiał się wykazywać w tej kwestii. Jest to więc moim skromnym zdaniem mało miarodajne spotkanie pod kątem jego przydatności na tej pozycji.
2
@Azi Czy ja wiem? W Lyonie czy reprezentacji chyba dość często asystował.
0
@kuz Good job captain obvious.
1
@RoberDzik Podejrzewam, że może to być fejk. Może być w tym też prawda. Nie masz dowodu, na zdane z tych stwierdzeń.
0
@Azglahal No tylko zobacz na rywala i że grali sporo częśc meczu w 10, a potem nawet w 9. Nie atakowali,.to nie musiał bronic.
9
@rydz_bdg Loża dla Suareza też spoko :)
5
@koziar Są też tacy, którzy uznają, że pewien etap się zakończył. Jest budowana nowa drużyna. Po co opierać znów grę na Leo, skoro to miałby być pożegnanie? Wszyscy dobrze.wiemy, że jak ktoś ma Arengtyczyka w składzie to najlepiej oddać mu piłkę żeby coś wyczarował. Uczymy się życia po Leo, nie widzę powodu żeby znów ingerować w ten proces. Owszem zasłużył na super pożegnanie, ale wyszło jak wyszło. Gramy z szeroko ustawionymi skrzydłowymi - kogo Leo ma zastąpić w jedenastce? Nazywanie kogoś odkejencem bo ma inne zdanie jest niepoważne. Klub istniał i miał się dobrze przed Leo, istnieje po odejściu Argentyńczyka i dalej będzie istniał. Klub > zawodnik
1
@Azglahal Zarówno w reprezentacji jak i w Ajaxie De Jong grał w dwójce defensywnych pomocników. W Barcelonie Busquets gra jako samodzielny. To zupełnie co innego. Z resztą jak Holender grał u nas jako samodzielny, to zupełnie nie wywiązywał się z zadań defensywnych bo słabo broni. Było widać w tym sezonie, kiedy zastępował Sergio jak słabo wypada w tej roli. Za Koemana też grał na tej pozycji i też grał słabo. On prezentuje się u nas dobrze tylko kiedy gra wyżej. Takie niestety są fakty.
5
@kamyk_23 Czy Pedri jest taki dobry w odbiorze i w przewidywaniu zagrań rywali jak Busquets w latach świetności?
4
@Criss18Barca Nie. To jest jakieś niepoważne stereotypowe myślenie. Rodzaj słuchanej muzyki nijak się ma do zaradności życiowej czy wyników finansowych.
0
@tomek8756 O matko, kojarzę ten profil. Jak jeszcze marnowałem czas na tt to toczyłem z nią dyskusję na temat anten 5g. Kobieta była przerażona.
6
@KlonaZepan Czemu włoskiego betona? Nie śledzę jego pracy, a chętnie się dowiem :)
5
@FC1899Barca Oni dostają kosmiczne siano za kosmiczne umiejętności. Osiągnęli poziom, na który inni nie wejdą. Co powiedzieć o np Linkiewicz - wypromowała się trenując usta na męskich członkach i dostaje teraz kasę za patowalki.
7
@AllBundy Nie oglądam. Nie interesuje mnie PSG. Nie lubię tego zespołu. Choć jak ktoś ma czas to z sentymentu oglądanie Messiego i Neymara może być zrozumiałe :)
1
@Pogba Było chyba info, że dopiero w październiku.