1

@JarekS Dokładnie. Ansu powinien wchodzić w drugiej połowie. Tym bardziej, że potrafi doskonale wykorzystywać taką liczbę minut jaka dostaje. Ciekaw jestem jak spisze się trójka obrońców z Kounde na czele. Mimo wszystko widziałbym Ferrana na lewej, Raphinhe na prawej i Dembele w drugiej połowie. Każdy dostanie szansę, a w takich meczach Ferran może otworzyłby worek z bramkami i się odblokował.

6

Jedyne co budzi moje wątpliwości to Gavi w pierwszym składzie. Bardzo go lubię, ale jest bez formy. W obu kolejkach niewidoczny, wyłączony z gry. Ma dopiero 18 lat, nie musi grać wszystkiego od deski do deski.

1

@tomek8756 Kosiniak z brodą wygląda jak Wawrzyniak. To bardzo istotne w tej dyskusji więc musiałem o tym wspomnieć.

0

@Darkin Araujo ogólnie jest kiepski w rozgrywaniu. Zobaczymy też jak będą się prezentować bez zawodnika typu Pique w linii.

0

@Magicc89PL Odniosłem się do konkretnego fragmentu komentarza. Odnośnie wygrania walki o Desta z Bayernem. Wiec nie wiem po co w konkretny wątek piszesz coś nie na temat. Pozdro

0

@Azi No skoro obrona nie jest najważniejsza tylko wyprowadzanie, to co jest złego w moim przykładzie?

0

@Tridente2015 Ok, przesadziłem. Pozdro

5

@Pawel13sz Ajax nieźle zarabia na transferach.

0

@Azi U nas najważniejsza u stopera nie jest obrona? To ciekawe. To proponuję parę De Jong i Garcia na stoperze :D

0

@Tridente2015 Jak już się podniecacie Norwegiem to warto znać jego nazwisko. Haaland.

0

@KmN Frenkie dobra zmiana w pierwszej kolejce i bardzo słaby występ w drugiej. Gavi bez formy w obu. Jak na moje Gavi nie powinien grać teraz w pierwszym składzie. W jego miejsce De Jong (byle nie na DM) lub Kessie. Do tego Busi i Pedri.

0

@Magicc89PL Nic o nim nie pisałem.

4

@tko Problem jest taki, że duża część osób siedzących na kanapie z piwskiem czuje się kompetentna do komentowania wszystkiego widząc się w roli eksperta. O ile wyrażanie swojej opinii i zdania jest w porządku, to kreowanie się na znawcę tylko dlatego, że ogląda się mecze i czyta artykuły w necie jest słabe. Zgadzam się w pełni z Twoim komentarzem.

0

@FCB24 Wymień te częste przypadki. Poproszę konkrety.

2

@Emhyr Gość jest chory. Chyba, że sugerujesz jego braki mentalne. Skoro tak, to czemu dał radę w dwóch poprzednich meczach a i finał LM udźwignął? xD

0

@VeB10Ronnie Warto dodać, że Muller będzie obchodził 13 uordziny.

0

@Nefir Dest nie potrafi kiwać. Więc jedynie szybkością wyróżnia się na tle Roberto.

0

@Rafaello1979 To, że wygraliśmy walkę o Desta z Bayernem oznacza tylko tyle, że wygraliśmy z nimi walkę o Desta. Nie, że jest to fajny grajek. W Barcelonie totalnie nic nie pokazał. Nawet Semedo dużo lepiej wyglądał na początku.

0

@Murazor Pewnie i tak by pojechał. Przed kontuzją poza małym epizodem u Koemana siedział na ławie.

0

@Sisitoro A, ok. Boomer ze mnie :)

13

@Azi To on wtedy nie odejdzie mistrzu xD Poza tym skoro odchodzi i nie dostanie pełnego kontraktu to idzie na rękę klubowi. Mógłby zostać i brać kasę za nic.

1

@Malibu No i Francuz.

0

@Sisitoro A why nie po polsku?

0

@antymadrista1 No fajnie, tylko to nie wina Tebasa, że Barcelona była katastrofalnie zarządzana przez Bartomeu. Nie jego wina, że odnotowała tak ogromne straty, jednocześnie płacąc swoim piłkarzom najwięcej na świecie. Tebas swoje może dokłada, ale to jestnwisienka na torcie.

1

@mleczkoo Zapytaj Xaviego. Raczej nikt na forum nie wie co siedzi w jego głowie.

0

@BARCA1899Messi Ktoś tu wymieniał 3 nazwiska. Chyba JarekS. Warto śledzić jego konto bo ma takie insiderskie wieści jako pracownik Rennes.

0

@JarekS Ma chyba o nim dobre zdanie :)

0

Ten zły do szpiku kości chciwy Duńczyk? Ten opluwany i wyzywany przez La Bambe? Niemożliwe.

1

@BARCA1899Messi Tylko Chelsea nie zabiega tylko o Aube.

1

@antymadrista1 Uwielbiam takie biało czarne patrzenie na świat. Barcelona dobra, Tebas zły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?