Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fantom102 No, ale Umtiti teraz został wypożyczony. Także jednak troszkę się okoliczności zmieniły.
0
@adambijax Wypożyczenie z opacaniem sporej części pensji w przyszłym sezonie byłoby sukcesem.
2
@macio_944 Mam receptę. Mi pomoga od wielu lat - nie oglądać polskiej piłki.
1
No to się będzie trzeba napocić o awans. Oby wszystko poszło sprawnie. Mam nadzieję, że Inter nas nie strąci na 3 miejsce.
0
@HypeR No, Guardiola został asystentem Xaviego, a Haaland zmiennikiem Lewego.
0
@REKINzMesyny Obrona Barcelony nie wie jak ma grać. Tak samo wyglądało przy nielicznych atakach Rayo.
0
@Pinokio Nie no lepiej żeby De Jong znów zawalił kilka bramek na Dmie xDdd
0
@HavertzKai A co, oferował się Barcelonie?
0
@tristan87 Hardkorowy koksu reklamuje koksy i KS nie wiedział? xD Może myśleli że natural :D choć można w sumie brać i nie propagować takiego stylu życia.
0
@Emhyr On nie miał kontuzji przez wejścia rywali. Nie zrobił zabiegu kiedy klub mu to sugerował. Leczył się zachowawczo. Także pytanie czy jego treningi spowodowały jakas regenerację czy nie. Jak grał w pucharze króla to jakby miał zaciągnięty hamulec ręczny. Soldado gubił go jak dziecko.
0
@REKINzMesyny Bardzo mizerne statystki jak na 9. Z resztą cały poprzedni sezon to była niezła nędza w jego wykonaniu.
0
@arcziFCB To się Ćwiakała zdziwi. Ostatnio mówił o Isaku, ze nie było w ogóle żadnych plotek związanych ze Szwedem. A tu nagle transfer za grube sianko.
0
@sokot Niestety.
0
@MaŁolat Tak, ale to wina klubu nie Duńczyka. Tym bardziej, że można było negocjować krótki kontrakt.
4
@dariooo Dokładnie, De Jong pokazał jak się gra na DMie w Barcelonie w poprzednim meczu. Każdy będzie lepszy od Busquetsa. A nie, czekaj...
0
@Cvzx Chyba jeszcze nie ma na to skutecznego leku. O jakich Ty piszesz? Pytam z ciekawości bo nie słyszałem o przełomie w leczeniu tego schorzenia.
2
@kuz On jest tylko winny braku ambicji. Trenuje, ale jest piłkarsko za słaby. Nie wylewa żali do neta, mimo ze kibice po nim jeżdżą. Czemu nikt nie pluje cały czas po klubie, który dałmu kontrakt pod nos? Barcelona jest sama sobie winna.
4
@Comentateiro Ja uważam, że Ansu jest graczem z największym potencjałem i jakością w zespole. Nawet ponad Pedrim, który też jest genialny. Byle zdrowie dopisywało. Za każdym razem jak wypadał z gry byłem załamany. Teraz widać, że nie gra całych spotkań i fajnie. Niech gra w mniejszym wymiarze i buduje się fizycznie. Mój ulubiony zawodnik z kadry, przywrócił mi radość z oglądania Barcelony.
2
Mam nadzieję, że w następnym meczu Barca będzie wyglądała na zespół z pomysłem. Z Sociedad i Rayo tego nie widziałem. W drugiej kolejne wejście Fatiego odmieniło grę. Linia obronna wygląda kiepsko - jakby nie wiedzieli co mają grać. Co najdziwniejsze - najsłabiej wygląda Araujo. Totalnie zagubiony, atuty obronne zniwelowane na tej pozycji, a uwypuklone słabe rozgrywanie. Każda akcja rywala pachniała golem. W pomocy gra Gavi, który obecnie jest bez wpływu na grę. Pewnie jest bez formy - bez problemu można go posadzić na ławie. 18 latek nie powinien być cały czas pchany na siłę do pierwszej jedenastki. Chciałbym w następnej kolejce zobaczyć Busiego, który obecnie niestety jest nie do zastąpienia i nie wiem co będzie po sezonie, De Jonga który nie nadaje się na Dma, ale wyżej widać jego zalety no i Pedriego. W ataku Robert no i dwóch skrzydłowych. Ansu nie w pierwszym składzie, żeby powoli łapał coraz więcej minut. Tym bardziej, że w pół godziny potrafi mieć udział przy 3 bramkach.
7
Ten mecz jest kolejnym dowodem na to, że De Jong totalnie się nie nadaje jako samodzielny DM w Barcelonie i może niestety Busquetsowi buty czyścić. Holender dobrze wygląda głębiej, jeśli inny DM zajmuje się częścią defensywną jak w Ajaxie. Także teoria o postawieniu Frenkiego na pozycji Busiego żeby pokazać jak gra nowoczesny gracz na tej pozycji jest niezłą mrzonką.
0
@snupson Wataha, ozark
0
@espan96Spelnik oczekiwania z nawiązką.
0
@barteq Żenujące, że sie wyprzedały czy co?
1
@BARCA1899Messi Taki, żeby nikogo nie przemęczać.
1
@Firestone Czy sprzedaż praw telewizyjnych jest tym samym co sprzedaż zysku z praw telewizyjnych? Pytam serio. Bo prawa telewizyjne chyba zawsze się komuś sprzedajesz żeby mógł je transmitować.
1
@kreksiak Samo cieniowanie godzinę? Kurde sporo. Chyba te zależy jaki efekt chcesz uzyskać i jakie są różnice między góra i dołem.
1
@SenoX Zysk ponad 20 mln plus niższa pensja. To jest odpowiedź.
0
@Dzemix111 Lepiej napisać to na forum Barcy niż opowiadać znajomym w formie żartu xD
0
@Dillu Jeździec bez głowy to zawodnik bez pomysłu na grę. Np taki Traore - wypuścić piłkę i do linii - wrzutka.
3
@brd42 Ter Stegen pierwszy raz od kilku sezonów miał wakacje przed sezonem. Według mnie to mogło na niego wpłynąć.