Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro Mam to samo zdanie. Sylwetka super wysportowana, widać że bardzo o siebie dba. Natomiast twarz jak twarz - ładna i zwyczajna. Oczywiście każdy ma swój gust.
4
@Comentateiro Też jestem ciekaw jak się to potoczy. Mecz z Rayo i kolejny raz nieporadność z takim rywalem daje do myślenia. Mam nadzieję, że to była kwestia słabego przygotowania (presezonu był głównie marketingowy). Oby forma rosła. Jeśli Xavi nie wypali to będzie znak, że czas odejść od mitycznego DNA Barcelony.
2
Troszkę zazdroszczę Realowi jak potrafią sprzedawać część piłkarzy. U nas niestety nie jest z tym kolorowo, mam nadzieję, że w następnych latach adekwatne pensje plus korzystanie z odpowiedniego momentu na rynku pozwolą odwrócić niekorzystny trend.
0
@martin3131 Nawet nie potrafisz pisać poprawną polszczyzną. Do tego wulgaryzmy. Rynsztokowy poziom. Zaniżasz poziom strony.
0
@Kubsoleon A prognozy długoterminowe, nie są troszkę wróżeniem z fusów? Kiedyś słyszałem, że można przewidzieć pogodę tak 2-3 d i do przodu i tyle.
0
@VeB10Ronnie Haaland koło 20 mln Netto. Lewandowski niecałe 20 brutto. Nie wiem, może dla Ciebie nie ma różnicy. Już z Lewym był problem z rejestracją - Kounde nie jest zgłoszony do teraz. Można się domyślić, jakbyśmy musieli płacić 20 mln netto Norwegowi, a kwota transferu plus prowizja wyniosła 90 mln. Jakby nas było stać to by przyszedł - Laporta na początku budował nawet taka narrację (że każdy zawodnik, nawet jak Norweg mógłby do nas trafić), a później po ciuchu odpuścił.
0
@VeB10Ronnie Tak, ma na kontrakcie brutto, ale jaką kwotę dostaje na konto? Netto. Więc jego nie interesują pozostałe składowe, tylko co dostanie na rękę. Guzik Haalandaa obchodzą wysokości podatków w poszczególnych krajach. Jego interesuje to co, przyjdzie na konto. Odnosnie drabinki - były artykuły, że kontrakty będą podpisywane do określonej kwoty. Wcześniej piłkarze mieli niebotyczne kwoty wynagrodzeń, przez co do dziś mamy problemy. Więc owszem - pensja Haalanda była przeszkodą, a nie kwota klauzuli. Jeśli nie rozumiesz, to kto tu jest dzieckiem. To, że jesteś księgowym to nie znaczy, że posiadałem wszystkie rozumy. Bez odbioru Panie samozwańczy wszechwiedzący.
0
@KrwawiaceoczyVEB No i niby jak toż robić? Cały sezon pożegnalny z Messim w 11? Bez sensu.
0
@Zoker Mamy młokosów i seniorów. Młodzi muszą nabrać doświadczenia. Mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczą, ale obstawiam max ćwierćfinał.
0
@JarekS Jak oceniasz jego kandydaturę?
0
@KrwawiaceoczyVEB Jaki jest cel ponownego opierania gry na Messim?
0
@VeB10Ronnie No nie stać nas na niszczenie drabinki wysoką kwotą netto dla Haalada. Nie wiem co tutaj jest nie do uwierzenia. No i podatki płaci klub, piłkarza nie interesuje kwota brutto.
0
@Zoker Półfinał Ligi mistrzów w tym sezonie? Widzę, że już część osób odleciała.
0
@Greenalley Piszę o stanie faktycznym. Zobacz ile Ferran marnował okazji, a ile Ansu miał kontuzji. O Utmitim też napiszesz, że może będzie pierwszym stoperem? Mam ogromną nadzieję, że Ansu będzie zdrowy bo to mój ulubiony zawodnik z całej kadry. Przywrócił mi radość z oglądania Barcy. Ferranowi kibicuje, żeby skuteczność przyszła bo wg mnie super pasuje stylem gry do Barcelony. Auba natomiast przyszedł i strzelał dlatego martwi mnie brak zastępstwa. Zobaczymy jak wyjdzie.
0
@Adi123456789 A skąd wiadomo, że strzelałby więcej od Fatiego czy Ferrana? Bo strzelał w 3 lidze, a teraz w Belgii?
0
@reloaded Fati to może nawet nie pojechać.
0
@Lionel_Messi10 Jak odejdzie Tebas to chcesz brak regulacji? W sensie można kupować i zadłużać się aż do upadłości?
0
@FC1899Barca Pewnie wywiera presję na narzeczonej De Jonga. Opowiada o Silvie przy bezglutenowych naleśnikach z masłem orzechowym R9.
0
@Kozinho. Skoro robiłeś najlepsze wyniki to pewnie szybko znajdziesz coś nowego i lepszego. Życzę Ci powodzenia :)
0
@VeB10Ronnie Podlicz sobie prowizje. Kwota transferu to tylko początek. Poza tym nas nie stać na taką pensję.
2
@draxidox Czyli to nie jest sztuka, przekonać zawodników do wątpliwego projektu sportowego z mniejszą wypłatą? Ok :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@siara10 Tutaj mamy wielki znak zapytania. Wszystko zależy od zdrowia.
0
Już w pierwszym zdaniu błąd. Ma być pensje, a nie pensję. Tutaj mamy liczbę mnogą. Co do samego pomysłu - Ansu ma ciągłe problemy ze zdrowiem. Ferran jest bardzo nieskuteczny. Auba dał nam świetne liczby, przydałby się. Szkoda, że pozbywamy się sprawdzonego grajka, żeby zarejestrować 5 stopera.
2
@Kessie W jakim sensie przyszłość? GoPro na głowie? Lepsze ujęcia z kamer telewizyjnych
0
@michaleu Tego nie wiesz, musiałbyś tyle zarabiać ;)
0
@Lionel_Messi10 Festiwal żenady.
0
@Kimirionum Jak Messi miał 23 lata to miał już 4 złote piłki. Coś w ten deseń. Nie widział też takiego ego w swoim życiu - pstryczek w stronę Mbappe.
0
@ranger3120 Żona ma swoje, t może uszkadzać :P
0
@draxidox Otóż nie :D