3

@brd42 Ter Stegen pierwszy raz od kilku sezonów miał wakacje przed sezonem. Według mnie to mogło na niego wpłynąć.

2

@liberoFCB Co powiedzieć o Gavim w pierwszej połowie. Totalnie wyłączony z gry. Frenkie pełno strat w tym bramkowa.

2

@Desperados21 Araujo gra słabo bo nie umie rozgrywać a na prawej stronie jest to bardzo widoczne. Na środku wygląda dużo lepiej.

0

@Nhyz Zobaczymy po sezonie. Ligę niemiecką wygrywają bez problemów od wielu lat. Zobaczymy też wystepy w LM. Choć może Bayern na tym skorzysta, kto wie.

0

@lukasz222 Roberto jest bo nie ma żadnego dobrego prawego obrońcy. Dest miał może ze dwa dobre spotkania - porażka z Realem na Camp Nou i dobry występ na Anoeta z Sociedad. Poza tym wyglądał zazwyczaj jak ciało obce.

15

@Dillu Ferran jeździec bez głowy? On miał problem ze skutecznością, nie z rozumieniem gry. Dochodzenie do sytuacji przychodziło mu łatwo.

2

@Pawel13sz Mega statystyki. Tym bardziej na tamten okres.

0

@PawkoFCB Ja korzystam z aktualizacji i nie mam żadnych problemów. Chyba, że masz na myśli czas spędzony na instalacjach.

0

@ImageUzywajac sprawdzenia kondycji komputera mam info o obsłudze bezpiecznego rozruchu, wyłączonym module TPM i i tel corze i5-6400 nie obsługiwanym przez windows 11. Da się natomiast zainstalować 11 nie za pomocą update'u, ale nie wiem czy warto.

0

Czy ktoś instalował może windowsa 11 na stacjionarce, której procek nie spełnia wymagań? Mam starego Intel Core i5, który ich nie spełnia. Warto instalować 11 czy zostać przy 10 i mieć normalnie aktualizacje? Ewentualnie pomyślę nad nowym prockiem, ale dla Windowsa nie chce mi się teraz inwestować w nowy procesor i pewnie płytę główną.

0

@Awtameok_Klana Wtedy owszem, ale zobaczymy jak się to skończy.

2

@lukasz222 Skoro Xavi widzi Roberto nad Destem to chyba jest lepszy ;) Dest nie pokazał totalnie niczego. Roberto potrafił czasem wejść z ławki, strzelić bramkę, asystować, czy zrobić jakiś 'rajd' kiedy miał dużo miejsca. No i lepiej gra kombinacyjnie. Dest jest slabiusienki w każdym elemencie.

0

@Greenalley Nie wyrzucam negatywów tylko fakty. Odnośnie Fatiego - kiedy rozegrał 3 mecze pod rząd 90 minut? Nie "nawalam" mu, liczę że dziś strzeli. Jestem po prostu realistą. Różnie może być i nie można opierać ataku na chłopaku, który ostatnie dwa sezony był głównie kontuzjowany. Mam wielką nadzieję, że teraz już wszystko będzie w porządku bo zdrowy Ansu to według mnie najlepszy napastnik zespołu. Ferranowi z kolei brakuje skuteczności, ale to kwestia doświadczenia więc z czasem powinien być coraz skuteczniejszy.

0

@DonMatteo901 Wiadomo, że szans na transfer nie ma. Chodziło mi o umiejętności Harrego. Spora szansa, że fajnie pasowałby do takiej gry.

4

@MILOSZ_F22 Dopóki Kolego. Pozdrawiam

0

@Awtameok_Klana No obawiam się, że straty wizerunkowe są na tyle duże, że dużo gorsze nie będą. Jeśli wynegocjują dobrą cenę za Aube to nikt im tego nie będzie pamiętał.

0

@Nihas No to dalej czeka na kolejne ruchy Barcelony;)

0

@Firestone Ty nie pisałeś już przypadkiem o kompromitacji zarządu bo Lewandowski i reszta nie zagrają w 1 spotkaniu?

0

@mm_ Skoro obniż się plac już nie pomoże w rejestracji to po co ma obniżać?

0

@Bartek22 Grimaldi to jakies połączenie Grimadlo i Vivaldiego? :d

1

@goldensun No, ale wiek jest najważniejszy? Dest słabo gra więc czemu wiek miałby być usprawiedliwieniem?

0

Torre i Tenas wyżej w hierarchii niż Dest. Chłop jeśli nie odejdzie to nie pogra.

0

@PanAgenda2030 Depay placek xD Chcesz oglądać placków to odpal ekstraklasę.

1

@Comentateiro Amatorsko za małolata uwielbiałem grać na środku ataku. Z biegiem lat cofnalem się aż na stopera x) Czasem lubiłem podciągnąć i pójść za akacja żeby coś ustrzelić. Takie tam orlikowe dzieje.

1

@Comentateiro Pamiętam ligowy maraton za Guardioli - wyjazd z Sevillą, Villareal, siebie z Realem i Valencia - 12/12 pkt i miażdżenie rywali.

1

@Comentateiro Chodziło mi o to, że Xavi jest symbolem DNA Barcy, tiki taki itp. jeśli nie on, to formuła się wyczerpała (on oczywiście dostosowuje wizję do współczesnej piłki). Martwi fakt, że teoretycznie słabe zespoły budujące autobus bez problemu nas neutralizują. Zaczęło się chyba od Entrachtu.

0

@jutroIV Wiem, że sprzedajemy bo musimy. Natomiast dobrych transferów wychodzących od nas było mało. Dobre kwoty dostaliśmy za Ronaldinho, Alexisa, Cesca czy Paulinho. Za resztę drobne kwoty. Nawet za gościa typu Thiago nie dostaliśmy dużej kasy. Real potrafił sprzedać Ronaldo, Varana, być nieugiętym w stosunku do Ramosa i teraz sprzedają Casemiro. Takie są fakty. Możesz z tym polemizować. Ja mam nadzieję, że jak pozbędziemy się starych problemów (wielkie pensje) i ułożymy kadrę to sytuacja się odwróci. Czasem mielimy oferty za duże kwoty jak Rakitic do PSG, a zostawali za długo i odchodzili za grosze. Nie wspomnę już od oddawaniu klasowych piłkarzy za darmo jak Villa.

1

@DonMatteo901 Siadły Kane w Barcy. Fajna 9.

0

@Image Dobra, jest w zarządzaniu dyskami tylko ma nieprzydzielone miejsce. Muszę przypisać to niezagospodarowane wolne miejsce.

0

@FC1899Barca No i PIS więcej sobie "nakradnie" i pozbędzie przy władzy dzięki takim imprezom. Przecież oni to robią pod słupki sondażowe. Jakby ich elektorat był młodszy to pewnie imprezowaliby jak premier Finlandii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?