2

Jeden z często przewijających się "argumentów" w dyskusjach przemawiającym za zakupem danego piłkarza jest zabójcze "gorszy od (wpisać jakiekolwiek nazwisko) nie będzie" xD Muszę przyznać, że jest to argument bardzo mocny, wręcz nie do obalenia.

0

@tbas Dest ma lepsze liczby i co?

0

@PatrykBarca Ile spotkań z jego udziałem obejrzałeś, że określasz go mianem drewnianego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koziar Abidal jak był zdrowy to grał w podstawie. Także niekoniecznie musi być ofensywny i turbo szybki.

0

@taris Był artykuł, że warunkiem Kounde była gra na SO.

0

@donleoJR Właśnie się zastanawiałem wczoraj patrząc na składy, czy to ten grajek. Ciekawe wypadł.

0

@parpe Można się śmiać, ale w lidze to nikt Valverde nie podskakiwał.

0

@Krystian1588 Kosztowałby bardzo dużo!?

0

@Romario87 Skąd ta pewność, że nie będzie gorszy? Dest miał nie być gorszy od Roberto czy Semedo.

0

@diego2021 No właśnie zodyn jeszcze tego nie rozgryzł.

3

@Herato No oczywiście, że może być groszy i pewnie w tym momencie jest dużo gorszy. Gość grał w 3 lidze i to niezbyt regularnie. Co poza szybkością jest w stanie zagwarantować na ten moment?

1

@michal26 Nie wiem skąd możecie wnioskować tyle rzeczy. Jak się nie zna, to można jedynie wygląd ocenić :)

8

@Janiama Ty tak na poważnie? On nie ma dynamiki na bok obrony. To, że umie podciągnąć z piłką kilkanaście metrów nie kwalifikuje go na dobrego PO. Sergio Roberto też miewał rajdy jak w El Clasico a wszyscy wiemy że to totalny sredniak na tej pozycji.

0

@Survier No jedno nie wyklucza drugiego.

3

@Hubsao Cucu asysta.

0

@Survier Pamiętam jak Inter Conte grał o wyjście z grupy. Pojechaliśmy i zagraliśmy polrezerowowym składem na San Siro. Wygraliśmy. Valverde bez problemu rozpracował ekipę Conte.

1

@Survier No i co odmieni jeden zawodnik, jak zespół nie wiedział co ma grać. Rayo nas zneutralizowalo, trzeci raz z rzędu.

0

@Cule1234 To wczesnie się za to wzięli.

0

@michal26 Woczraj było widać tego Raphinhe jak wspierał Albę;) Mieliśmy 4 obrońców i Busquetsa i przy kontrze słabe Rayo mogło nam bez problemu strzelać bramki. A tu widzę że 3 obrońców i napastnicy na wahadlach.

0

@czółkovsky Ja bym jeszcze jednego obrońcę zdjął bo za bardzo defensywnie. No i jednym DMem, co nam zależy.

0

@Gall Ja jestem ogromnym fanem jego talentu, ale jestem też realistą. Kibicuję mu bardzo, oby pozytywnie mnie zaskoczył.

2

@Aristocrate_7 Nasza dwójką powinna być wybierana na podstawie formy. Jak np Christensen będzie w lepszej to powinien grać. Tak samo jak Pique.

0

@Zawsze_Wierny Fakty są takie, że Busquets mimo wszystko jest najlepszy na tej pozycji i nikt nie potrafi go wygryźć. Nie gra za nazwisko - jakby tak było Pique wczoraj też miałby podstawę.

0

@Zawsze_Wierny Grał tak za Koemana i grał słabo. Traciliśmy bramki a on czlapal do obrony. On ma ciąg na bramkę i potrafi też strzelać. W obronie jest słaby. W Ajaxie też obok miał bardziej defensywnego DM do pary.

2

@Zawsze_Wierny No i kto na defensywnym? Bo FDJ tam nie potrafi grać jako samotny DM.

0

@Gall Ja Fatiego nie biorę pod uwagę ze względu na ilość spotkań rozegranych w ostatnich dwóch sezonach.

3

@jakub1906 Brzydka? Normalna dziewczyna. Zawsze jestem ciekaw, czy osoby tak piszące mają wygląd Brada Pitta, że w normalnych dziewczynach widzą brzydotę.

0

@Vaven Niby tak, ale uparli się na Silvę. Depay jest blisko Juve, a Auba jest kuszony przez Chelsea no i spora kwota na stole.

0

@neeed No Depay nie jest typową 9, ale lepszy niż np Ferran.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?