Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeden z często przewijających się "argumentów" w dyskusjach przemawiającym za zakupem danego piłkarza jest zabójcze "gorszy od (wpisać jakiekolwiek nazwisko) nie będzie" xD Muszę przyznać, że jest to argument bardzo mocny, wręcz nie do obalenia.
0
@tbas Dest ma lepsze liczby i co?
0
@PatrykBarca Ile spotkań z jego udziałem obejrzałeś, że określasz go mianem drewnianego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koziar Abidal jak był zdrowy to grał w podstawie. Także niekoniecznie musi być ofensywny i turbo szybki.
0
@taris Był artykuł, że warunkiem Kounde była gra na SO.
0
@donleoJR Właśnie się zastanawiałem wczoraj patrząc na składy, czy to ten grajek. Ciekawe wypadł.
0
@parpe Można się śmiać, ale w lidze to nikt Valverde nie podskakiwał.
0
@Krystian1588 Kosztowałby bardzo dużo!?
0
@Romario87 Skąd ta pewność, że nie będzie gorszy? Dest miał nie być gorszy od Roberto czy Semedo.
0
@diego2021 No właśnie zodyn jeszcze tego nie rozgryzł.
3
@Herato No oczywiście, że może być groszy i pewnie w tym momencie jest dużo gorszy. Gość grał w 3 lidze i to niezbyt regularnie. Co poza szybkością jest w stanie zagwarantować na ten moment?
1
@michal26 Nie wiem skąd możecie wnioskować tyle rzeczy. Jak się nie zna, to można jedynie wygląd ocenić :)
8
@Janiama Ty tak na poważnie? On nie ma dynamiki na bok obrony. To, że umie podciągnąć z piłką kilkanaście metrów nie kwalifikuje go na dobrego PO. Sergio Roberto też miewał rajdy jak w El Clasico a wszyscy wiemy że to totalny sredniak na tej pozycji.
0
@Survier No jedno nie wyklucza drugiego.
3
@Hubsao Cucu asysta.
0
@Survier Pamiętam jak Inter Conte grał o wyjście z grupy. Pojechaliśmy i zagraliśmy polrezerowowym składem na San Siro. Wygraliśmy. Valverde bez problemu rozpracował ekipę Conte.
1
@Survier No i co odmieni jeden zawodnik, jak zespół nie wiedział co ma grać. Rayo nas zneutralizowalo, trzeci raz z rzędu.
0
@Cule1234 To wczesnie się za to wzięli.
0
@michal26 Woczraj było widać tego Raphinhe jak wspierał Albę;) Mieliśmy 4 obrońców i Busquetsa i przy kontrze słabe Rayo mogło nam bez problemu strzelać bramki. A tu widzę że 3 obrońców i napastnicy na wahadlach.
0
@czółkovsky Ja bym jeszcze jednego obrońcę zdjął bo za bardzo defensywnie. No i jednym DMem, co nam zależy.
0
@Gall Ja jestem ogromnym fanem jego talentu, ale jestem też realistą. Kibicuję mu bardzo, oby pozytywnie mnie zaskoczył.
2
@Aristocrate_7 Nasza dwójką powinna być wybierana na podstawie formy. Jak np Christensen będzie w lepszej to powinien grać. Tak samo jak Pique.
0
@Zawsze_Wierny Fakty są takie, że Busquets mimo wszystko jest najlepszy na tej pozycji i nikt nie potrafi go wygryźć. Nie gra za nazwisko - jakby tak było Pique wczoraj też miałby podstawę.
0
@Zawsze_Wierny Grał tak za Koemana i grał słabo. Traciliśmy bramki a on czlapal do obrony. On ma ciąg na bramkę i potrafi też strzelać. W obronie jest słaby. W Ajaxie też obok miał bardziej defensywnego DM do pary.
2
@Zawsze_Wierny No i kto na defensywnym? Bo FDJ tam nie potrafi grać jako samotny DM.
0
@Gall Ja Fatiego nie biorę pod uwagę ze względu na ilość spotkań rozegranych w ostatnich dwóch sezonach.
3
@jakub1906 Brzydka? Normalna dziewczyna. Zawsze jestem ciekaw, czy osoby tak piszące mają wygląd Brada Pitta, że w normalnych dziewczynach widzą brzydotę.
0
@Vaven Niby tak, ale uparli się na Silvę. Depay jest blisko Juve, a Auba jest kuszony przez Chelsea no i spora kwota na stole.
0
@neeed No Depay nie jest typową 9, ale lepszy niż np Ferran.