23

Muszę się pochwalić jaką mam super żonę. Zrobiła mi niespodziankę. Kupiła mi koszulkę Barcy z naszym Polakiem rodakiem. Leży idealnie:)

0

@RanDiFCB Jak ktoś się interesuje to owszem. Chyba, że mówimy i opiniach Januszy kilka meczy wiedzieli i komentują.

0

@PatrykBarca Czyli nie za dużo ;) Sztab raczej musiał dużo więcej obejrzeć żeby ocenić czy się przyda.

0

@MesQueUnClub08 Czasem nie, ale rodzice jednak mają największy wpływ na dziecko. Internet dostarcza treści, na pewno nie wychowuje.

0

@Tomek54321 Wtedy jeszcze się liczyły. W dwumeczu było 4:4, ale Roma strzeliła na Camp Nou.

0

@Gall A, no to nie będzie problemu. Moja płyta główna to MSI H110M PRO-VD Plus. Czy tutaj są jakieś ograniczenia pod kątem nowego dysku?

0

@Gwyn PC. Ma już kilka lat.

0

@barbapapa Ok, ja chcę na czysto zainstalować wszystko, więc nie chce klonować. Zastanawiam się, czy nie będzie mi się pluł, że nr seryjny windows.jest na starym dysku.

0

Hej, byłbym wdzięczny za radę. Chciałbym wymienić swój malutki dysk SSD 128gb z windowsem na większy - np 1tb. Jakie dyski polecicie i jak to ogarnąć pod kątem instalacji systemu na nowym dysku (chce mieć czysty) na tym samym nr seryjnym windowsa. Ogólne porady wystarcza, tak żebym mógł pogrzebać w necie odnosnie szczegółów.

0

@vanharren przy Descie też były komentarze, że od Roberto gorszy nie będzie.

2

@Mroziu Oni też mu dali warunki przy podpisywaniu umowy - grasz za dużo mniejsze pieniądze. Skoro on poszedł na rękę, to może jemu również warto? Nie wiem co to za moda pokazywania siły i wysyłania na trybuny. Jakby tak robił Xavi to Dembele nie zrobiłby fajnych liczb w zeszłym sezonie i odszedł za darmo.

0

@kinioo Bez Frenkiego najbardziej perspektywiczny środek pola na lata? Busquets odejdzie po sezonie, Gavi to melodia przyszłości a Pedri musi ustabilizować formę. Nie wiem skąd te wnioski. Kessie jeszcze niczego nie pokazał, Sergi Roberto - bez komentarza.

0

@RanDiFCB Sevilla straciła dwóch podstawowych stoperów. Osłabili się przed sezonem, a nie wzmocnili. Jak można ich porównywać do nas?

0

@MesQueUnClub08 Nie można wrzucać wszystkich do jego wora. Jak zostaną wychodzeni przez rodziców, tak w głównej mierze będą reprezentować swoje pokolenie.

2

@Kusco15 Tutaj jest to dbanie o środowisko - również można dbać o środowisko bo się kocha naturę, a swojego kraju nawet nie lubić.

1

@Kusco15 To jest chyba w interesie każdego rodzica, chyba że jesteś nauczycielem - wtedy powinien być to interes nauczyciela. Można nie szanować swojego kraju i robić te rzeczy.

0

@Kusco15 Jak walczysz o prawa człowieka i praworządność?

0

@jeyx77x Moja koleżanka utonęła w rzece w 2 klasie szkoły podstawowej. Zaraz po komuniach, przyszło jej się pożegnać ze światem. Świadkiem zdarzenia był jej brat - porwał ją wir. Straszna historia.

3

@Comentateiro Nie wiem co by musiał zrobić Xavi, żeby go zwolnili do grudnia. W tym sezonie jest mundial, a Laporta długo budował wizerunek sukcesu właśnie na nim. Poza tym kto by chciał przyjść w połowie sezonu jak najlepsi trenerzy będą zajęci praca w swoich klubach. Nie ma na rynku wolnych trenerów, którzy byliby w stanie tutaj coś odmienić. Może Ten Haag będzie zwolniony z MU, ale pytanie czy Ajax nie był dla niego idealnym miejscem.

1

@ToWinaSedziego Też dobre. Zmiennicy za to będą Benjaminami Buttonami.

1

@Tomek54321 Z Romą odpadliśmy przez bramkę na wyjeździe. Z Liverpoolem owszem mega wtopa. Jedyna w tamtej edycji. Kto jeszcze pokonał w LM zespół Valverde oprócz Romy i Liverpoolu w rewanżu? Enrique potrafił przegrać 0:4 z PsG i w kolejnej rundzie 0:3 z Juve. Słabym trenerem nie jest.

0

@Mroziu Ja wygrają na Anoeta to będzie mowa o potrójnej koronie. Tak tutaj się życie toczy.

0

@Herato Przecież cały zespół wyglądał blado. Duża zasługa Xaviego, który po raz kolejny nie miał pomysłu na Rayo.

0

@MESSIah16 Czy wpakują to się okaże.

0

@Kondziubarca Zależy za jakie pieniądze i czy Depay również odejdzie. Zostawienie Lewego bez zmiennika jest ryzykowne. Z drugiej strony 25mln, o których się pisze to spora kwota za Aube. Wyjęliśmy go za darmo i grał za małe pieniądze. Świetna inwestycja.

1

@Hubsao Dla takich chwil może warto byłoby wrócić do oglądania tego kabaretu.

1

@Mixtape Ja bym jeszcze wstawił Kessiego za Gaviego. Połączenie Pedri i Gavi w mojej ocenie wpływa na brak doświadczenia w pomocny. Ja bym sprawdził Kessie De Jong na DM plus Pedri lub Pjanic, De Jong i Pedri. Do tego Ferran na lewą stronę, Raphinha na prawą. Później Ferrana może zmienić Fati a Raphinhe Demble. Francuz miał jakieś zmęczenie mięśni, więc bym uważał.

2

@Kondziubarca Bardziej potrzebujemy PO niż Silvy.

1

@Fafusinho Ciekaw byłbym tego rozwiązania. De Jong w Ajaxie właśnie grał w parze z drugim defensywnym pomocnikiem. Ciekawe czy Kessie byłby dla niego takim partnerem.

8

@JarekS Na stronie przeczytasz pełno komentarzy, że to dziad, amigos i każdy będzie od niego lepszy bo jest powolny. Niestety tutaj ciężko znaleźć głos rozsądku, a głupich opinii od groma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?