Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Muszę się pochwalić jaką mam super żonę. Zrobiła mi niespodziankę. Kupiła mi koszulkę Barcy z naszym Polakiem rodakiem. Leży idealnie:)
0
@RanDiFCB Jak ktoś się interesuje to owszem. Chyba, że mówimy i opiniach Januszy kilka meczy wiedzieli i komentują.
0
@PatrykBarca Czyli nie za dużo ;) Sztab raczej musiał dużo więcej obejrzeć żeby ocenić czy się przyda.
0
@MesQueUnClub08 Czasem nie, ale rodzice jednak mają największy wpływ na dziecko. Internet dostarcza treści, na pewno nie wychowuje.
0
@Tomek54321 Wtedy jeszcze się liczyły. W dwumeczu było 4:4, ale Roma strzeliła na Camp Nou.
0
@Gall A, no to nie będzie problemu. Moja płyta główna to MSI H110M PRO-VD Plus. Czy tutaj są jakieś ograniczenia pod kątem nowego dysku?
0
@Gwyn PC. Ma już kilka lat.
0
@barbapapa Ok, ja chcę na czysto zainstalować wszystko, więc nie chce klonować. Zastanawiam się, czy nie będzie mi się pluł, że nr seryjny windows.jest na starym dysku.
0
Hej, byłbym wdzięczny za radę. Chciałbym wymienić swój malutki dysk SSD 128gb z windowsem na większy - np 1tb. Jakie dyski polecicie i jak to ogarnąć pod kątem instalacji systemu na nowym dysku (chce mieć czysty) na tym samym nr seryjnym windowsa. Ogólne porady wystarcza, tak żebym mógł pogrzebać w necie odnosnie szczegółów.
0
@vanharren przy Descie też były komentarze, że od Roberto gorszy nie będzie.
2
@Mroziu Oni też mu dali warunki przy podpisywaniu umowy - grasz za dużo mniejsze pieniądze. Skoro on poszedł na rękę, to może jemu również warto? Nie wiem co to za moda pokazywania siły i wysyłania na trybuny. Jakby tak robił Xavi to Dembele nie zrobiłby fajnych liczb w zeszłym sezonie i odszedł za darmo.
0
@kinioo Bez Frenkiego najbardziej perspektywiczny środek pola na lata? Busquets odejdzie po sezonie, Gavi to melodia przyszłości a Pedri musi ustabilizować formę. Nie wiem skąd te wnioski. Kessie jeszcze niczego nie pokazał, Sergi Roberto - bez komentarza.
0
@RanDiFCB Sevilla straciła dwóch podstawowych stoperów. Osłabili się przed sezonem, a nie wzmocnili. Jak można ich porównywać do nas?
0
@MesQueUnClub08 Nie można wrzucać wszystkich do jego wora. Jak zostaną wychodzeni przez rodziców, tak w głównej mierze będą reprezentować swoje pokolenie.
2
@Kusco15 Tutaj jest to dbanie o środowisko - również można dbać o środowisko bo się kocha naturę, a swojego kraju nawet nie lubić.
1
@Kusco15 To jest chyba w interesie każdego rodzica, chyba że jesteś nauczycielem - wtedy powinien być to interes nauczyciela. Można nie szanować swojego kraju i robić te rzeczy.
0
@Kusco15 Jak walczysz o prawa człowieka i praworządność?
0
@jeyx77x Moja koleżanka utonęła w rzece w 2 klasie szkoły podstawowej. Zaraz po komuniach, przyszło jej się pożegnać ze światem. Świadkiem zdarzenia był jej brat - porwał ją wir. Straszna historia.
3
@Comentateiro Nie wiem co by musiał zrobić Xavi, żeby go zwolnili do grudnia. W tym sezonie jest mundial, a Laporta długo budował wizerunek sukcesu właśnie na nim. Poza tym kto by chciał przyjść w połowie sezonu jak najlepsi trenerzy będą zajęci praca w swoich klubach. Nie ma na rynku wolnych trenerów, którzy byliby w stanie tutaj coś odmienić. Może Ten Haag będzie zwolniony z MU, ale pytanie czy Ajax nie był dla niego idealnym miejscem.
1
@ToWinaSedziego Też dobre. Zmiennicy za to będą Benjaminami Buttonami.
1
@Tomek54321 Z Romą odpadliśmy przez bramkę na wyjeździe. Z Liverpoolem owszem mega wtopa. Jedyna w tamtej edycji. Kto jeszcze pokonał w LM zespół Valverde oprócz Romy i Liverpoolu w rewanżu? Enrique potrafił przegrać 0:4 z PsG i w kolejnej rundzie 0:3 z Juve. Słabym trenerem nie jest.
0
@Mroziu Ja wygrają na Anoeta to będzie mowa o potrójnej koronie. Tak tutaj się życie toczy.
0
@Herato Przecież cały zespół wyglądał blado. Duża zasługa Xaviego, który po raz kolejny nie miał pomysłu na Rayo.
0
@MESSIah16 Czy wpakują to się okaże.
0
@Kondziubarca Zależy za jakie pieniądze i czy Depay również odejdzie. Zostawienie Lewego bez zmiennika jest ryzykowne. Z drugiej strony 25mln, o których się pisze to spora kwota za Aube. Wyjęliśmy go za darmo i grał za małe pieniądze. Świetna inwestycja.
1
@Hubsao Dla takich chwil może warto byłoby wrócić do oglądania tego kabaretu.
1
@Mixtape Ja bym jeszcze wstawił Kessiego za Gaviego. Połączenie Pedri i Gavi w mojej ocenie wpływa na brak doświadczenia w pomocny. Ja bym sprawdził Kessie De Jong na DM plus Pedri lub Pjanic, De Jong i Pedri. Do tego Ferran na lewą stronę, Raphinha na prawą. Później Ferrana może zmienić Fati a Raphinhe Demble. Francuz miał jakieś zmęczenie mięśni, więc bym uważał.
2
@Kondziubarca Bardziej potrzebujemy PO niż Silvy.
1
@Fafusinho Ciekaw byłbym tego rozwiązania. De Jong w Ajaxie właśnie grał w parze z drugim defensywnym pomocnikiem. Ciekawe czy Kessie byłby dla niego takim partnerem.
8
@JarekS Na stronie przeczytasz pełno komentarzy, że to dziad, amigos i każdy będzie od niego lepszy bo jest powolny. Niestety tutaj ciężko znaleźć głos rozsądku, a głupich opinii od groma.