0

@neeed No Depay nie jest typową 9, ale lepszy niż np Ferran.

0

Przyznam, że jakoś nie widzę tego, że odchodzi Depay i Auba, a Lewandowski zostaje bez naturalnego zmiennika. Powiedzmy, że przyjdzie Silva a wciąż będziemy bez PO, bez zmiennika Alby i do tego bez zmiennika Roberta. Ciekawe jak się to wszystko potoczy.

1

@Kurkmen Powodzenia :)

2

@Kurkmen Nie ma reguły. Każda hisotria jest inna. Nie ma co decydować na podstawie historii nieznajomych. Takie moje zdanie. Jak się chce to się da.

0

@PanAgenda2030 To się okaże po sezonie. Wnioski dotycząca tylko tego meczu.

0

@rk Za szybko by wciągać wnioski aż tak daleko idące. Mniej najbardziej martwi brak pomysłu na grę z takim rywalem.

8

@MAGNETO Silva nie zmieni oblicza pomocy. Oni nie wiedzieli co mają grać. Rayo zneutralizowalo nas bez problemów.

0

@gumaz Są już zespoły co mecze wygrały.

4

Wnioski okiem amatora po wczorajszym meczu. Na boisku widziałem tylko jeden zespół z pomysłem i niestety nie była to Barcelona. Nie widziałem, żeby zespół potrafił wymienic kilka podań w środkowej części boiska. Rayo szybo wybijało to z głowy. Po stracie piłek kontry Rayo wyglądały niebezpieczne. Dwa razy uratował nas człowiek nazywany ręcznikiem, od którego rzekomo każdy jest lepszy - Ter Stegen. Na prawej Araujo wypadł w mojej ocenie blado. Christensen generalnie na plus. Garcia też chyba bez większych błędów. Alba niewidoczny w obronie i ataku. W pomocy podobał mi się Pedri, Busquets był nieostrożny i dostał czerwo. Gavi był totalnie wyłączony z gry. Tak samo jak skrzydłowi - Raphinha czy Dembele ciezko się mieli urwac. Brazylijczyk na lewej stronie w ogóle średnio się prezentował, a Francuz długimi momentami nie uczestniczył w grze. Lewy bez szału - szkoda że w drugiej połowie nie wpadł mi ten strzał z lewej nogi. Podobała mi się zmiana Fatiego i De Jonga. Kessie strasznie niedokładny. Roberto niczego nie wniósł. Całościowo miałem wrażenie jakby to był mecz Barcy z Eintrachtem gdzie musimy odrabiać wynik. Wszystko w pośpiechu, bez pomysłu i do tego z rywalem, który wie doskonale co ma grać przeciwko nam. Podsumowując: mecz rozczarowanie. Xavi nie miał pomysłu na słabe Valladolid.
Na plus: Ter Stegen, Christensen, Fati, na minus: Xavi, Gavi, Kessie,

0

@Hypnosis1 Jakby się dało to i ja poproszę :)

0

@dniel Puyol chyba też na początku kariery pykał na prawej.

1

@Lionel_Messi10 To tak jak ze Zlatanem czy Villa w Barcelonie.

0

@MarioVeB! Fajnie, jakby wszedł na pół godzinki i strzelił coś albo asystował. Trzymam za niego kciuki.

2

@Lionel_Messi10 Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas. W City nie został goleadorem.

0

@Firestone Guardiola miał mnóstwo wtop transferowych.

0

@FC1899Barca WTF co to za filmik? xDd To jest fake nie?

0

@Image Może i fake, ale niesmak pozostał.

0

@Matelel Nie śledziłem dużo jego występów, ale kilka spotkań z Foytem z Villareal widziałem. Nawet solidny się wydawał.

0

@tristan87 Oj jakie bramki Rivaldo tam siadały to szok. Stracilem przy tej grze wiele godzin, a godziny można przeliczyć na dni.

1

@mateusz1989VeB Kolega pewnie nie wie, kto to muran. Ja też nie wiem i czytając Twój komentarz można odnieść wrażenie, że nie umiesz. Jakbyś dopisał np cytując Murana to nikt by nie miał wątpliwości.

0

@Solmyr Może dlatego, że Alves ma już prawie 40 i w każdy dobry skrzydłowy go będzie robił jak będzie chciał? Nie ma grania za zasługi. Xavi go nie widział, więc Alves odszedł.

0

@jeyx77x Po co miałby tu przychodzić, jak mi super w The Reds?

0

@Matheo123 Wydał nową płytkę?

1

@Pawel13sz No raczej.

0

@Ali3231 No i dwa sezony bylnsuper zawodnikiem. Bartomeu dał mu kontrakt z dupy wiedząc o kwestii kolana. Swoją drogą mi szkoda Samu. Prawdopodobnie zniszczył sobie karierę przez brak zabiegu. MŚ pewnie było tego warte.

0

@BoreekxD No i Real chyba nie będzie go już chciał. Ja byłbym zachwycony gdyby przyszedł po wygaśnięciu kontraktu z PSG.

0

@!34RC3!_0N4 Gość w zasadzie nic nie pokazał. Miał że 3 dobre spotkania, resztę słabych i widzenie kontuzjowany.

0

@Piateczeklizanieci Dopiero jedna kolejka rozegrana. Warto poczekać z osadami :) ja obstawiam, że w LM nawet do półfinału nie dojdą.

0

@vanharren Korelacja to wciąż nie jest ciąg przyczynowo skutkowy. Ja mam nadzieję, że Nico wróci i będzie miał już troszkę doświadczenia:)

1

@Pawel13sz Lewy, Dembele, Christensen, Kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?