Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie Widziałem takiego zaklinacza, co nawet głowę wkładał. Skończyło się tylko na bliznach na jego szczęście.
0
@Romario87 No poskręcałoby mnie :D to fakt. Musisz mi wybaczyć, tym bardziej, że nie jestem Bogdan :)
0
@Romario87 @Elro1987 * ludziom ;) aż po oczach bije ;)
0
@IrekPOL Jutro będzie mecz i nowi gracze będą grać. Nie bój żaby.
0
@chosenone To jak to załatwili to osobna kwestia. Cały kierunek obrany przez zarząd to wielki znak zapytania. Natomiast komentarze wyśmiewały zarząd bo nie uda się zarejestrować. Także "SHAME!" ;)
45
Każdy kto beczał lub narzekał z powodu braku rejestracji zawodników, wyzywał klub od memów i działania zarządu określał mianem kompromitacji - może w tym zbiorczym komentarzu sam się ubiczować. Taki zbiorczy żeby można było przejść raźniej w większym gronie skompromitowanych w akompaniamencie dzwonków i krzyków "SHAME!" przez La Bambe.
0
@Peciak Nie wiem czy spadł akurat w ciągu dwóch ostatnich miesięcy, ale na pewno strasznie dużo bezpodstawnego płaczu. Chyba, że masz na myśli okres wakacyjny:)
1
@ShawnC Jakie wartości? Oprócz tego że nie mieliśmy sponsora czy UNICEF na koszulkach? Sprecyzuj co masz na myśli. Jakie wartości masz na myśli? Bo jeśli chodzi o traktowanie zawodników - tutaj niewiele się zmieniło. Tyle, że teraz media są dużo bardziej rozbudowane i każdy incydent jest rozdmuchany do granic.
3
@ventriloquist1 Żenada, że musisz czekać do jutra czy co? xD
0
@ShawnC To hasło to tylko slogan. Tak jak DNA Barcy. Może kiedyś bylo trochę prawdziwe, ale biznes to biznes. Poza tym gdzie masz taki klub co jakieś wartości stawia ponad kasę?
1
@macio_944 Pewnie i tak nie dojdą tak daleko:P U nas zazwyczaj hisotria kończyła się na 2 wojnie światowej. Nie dziwne skoro 3 lekcje były np o starożytnej Grecji xD
67
Jak się czyta komentarze na stronie o tym, jak się kompromitujemy, jesteśmy klubem memem i to jest nasza codzienność kibicowska to mam propozycję - zmieńcie sobie klub do kibicowania. Nie będziecie musieli się "ośmieszać".Jesteśmy w takim, a nie innym okresie, jest bardzo dużo zadań do wykonania w krótkim czasie. Do tego wypływa pełno informacji i to często wykluczających się. Owszem, mamy bardzo nadszarpnięte kwestie wizerunkowe. Jeśli jednak jesteśmy klubem memem to czemu większość zawodników przychodzi do Barcy, mimo że ma finansowo lepsze oferty z innych miejsc? Chcą się stać zawodnikami memami? Fakty są takie, że niezależnie od obecnych zawirowań jesteśmy jedną z dwóch największych marek piłkarskich na świecie. Nie spinajcie się tak bo ostatecznie wszystkich zawodników i tak zarejestrują wcześniej czy później.
6
@Whisky_Fan Ja proponuję pisać swoje przemyślenia w jednym kometarzu. A nie co 5 minut osobne "śmieszne" komentarze.
0
@ini_barca Myślisz, że za ile będzie grał skrzydłowy z topu? Ilu jest takich na rynku?
0
@Suzu Kwestia gustu. Mi zupełnie nie siada.
0
@masq Co niby ujawniła prokuratura? Serio pytam, chyba coś mnie ominęło.
0
@Sewren122 No czyli odroczyli za zgodą piłkarza. To co innego niż nie zapłacenie;)
0
@Aragorn33 Też czytałem. Mój tata naczelny Hejter Lewego mi przesłał https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28780204,jest-cos-obrzydliwego-w-tej-wrzawie-wokol-transferu-lewandowskiego.html#s=BoxOpImg2
2
@Sewren122 Minął jakiś termin i klub nie zapłacił De Jongowi? Bo czym innym jest odroczenie i ewentualne rozmowy w tym temacie.
0
@Bobo25 Różne są opinie. Tu masz artykuł anty Barca (część to prawda, a część to granie na emocjach i subiektywnej opinii) https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28780204,jest-cos-obrzydliwego-w-tej-wrzawie-wokol-transferu-lewandowskiego.html#s=BoxOpImg2
0
@TheNekro94 A no, zgłoszone. Czarni Ci wejdą na chatę o 4:59.
0
@TheNekro94 Skąd wróciłem?
1
@mateusz1989VeB Szanuję postawę. Też nie mam zamiaru oglądać. Oczywiście każdy ma swój osąd i oceni po swojemu. Nie nakłaniam nikogo.
2
@TheNekro94 Ulala incydent RODO. Idę zgłosić do inspektora o wycieku danych osobowych.
1
@Kluivert_P Chyba nie podchodzi pod definicję mordercy. https://kruczek.pl/morderstwo-a-zabojstwo-roznice/ To było raczej nieumyślne spowodowanie śmierci w wyniku totalnego braku odpowiedzialności. Tak samo matka, która zostawiła omyłkowo dziecko w samochodzie jest morderczynią? Stawianie tego określenia na równi z kim kto celowo kogoś uśmierca jest moim zadaniem sporym wyolbrzymieniem. Choć oczywiście samo zachowanie powinno być stanowczo potępione.
1
@MateuszGotowka99 No i jednak może nastąpić lekki spadek głodu sukcesu. Wciąż trzonem zespołu są utytułowani gracze.
1
@Shadow23FCB Dokładnie! Typowa podszywka. Niech wraca na stronę białych ;)
0
@MarcinVeB10 Obejrzałem. Jak lubisz sensacyjne "bajeczki" bo jednak jeśli chodzi o realizm to mocno naciągane - oglądaj. Ja nie zwracałem uwagi akurat na tej aspekt i obejrzałem całość.
2
@FC1899Barca A blondyneczka jaka ładna ;)
0
@Kuczek No to też fakt.