Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Stano czasem powinien wylądować na ziemi. Niestety ego w kosmosie mu chyba utrudnia.
0
@masq Używam, bardzo sobie cenię. Jest to szybsza alternatywa dla nici dentystycznej. Nie ma żadnego sensu porównywanie irygatora do dłuższego płukania. Z resztą - jak ktoś kupi to się przekona ile jeszcze można wypłukać nawet po dokładnym umyciu szczoteczką elektryczną/soniczna. Przy czym nie służy do mycia zębów jak napisałeś, ale jako uzupełnienie. Choć pewnie to był skrót myślowy :) Nie mam aparatu, kupiłem dla lepszej higieny. Kamień nazębny też dużo rzadziej muszę czyścić u dentysty.
1
@Adamski69 A czemu? Nie śledzę go ostatnio.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 "Barcelona: Może przeprowadzać transfery. Jeśli sprzeda piłkarzy za sto milionów, będzie mogła wydać 33 miliony." Więc jak sprzeda z 15 zł to może kupić za 5 zł. Masz rację.
8
@BarcaInfo Niesamowite jak może komuś urosnąć ego od przekazywania dalej tweetów innych osób xD
0
@Kurkmen Innym powodem jest to, że w kwestii limitów wynagrodzeń lepsze jest podpisanie nowe kontraktu z obniżką wynagrodzenia, niż nie podpisywanie. Był swego czasu news na ten temat. Zabieg jak z Umtitim - przedłużenie z obniżką wynagrodzenia.
0
@JarekS Byle przetrwać ten nawał wymyślonych newsów. Mam wrażenie, że teraz może 1% z całości to jakiekolwiek fakty, a reszta to straszne bajki.
1
@JarekS Też tak sądzę. Ja tam wole jeszcze 2-3 chude lata, uszczuplenie kadry o grajków, którzy dużo zarabiają i nic nie wnoszą. Do tego budowanie naszych perełek i robienie z nich filarów. Pytanie jak taka sytuacja odbilaby się na finansach.
1
@Kos111 Mam nadzieję, że się przemęczymy bez niego. Chyba, że na rok i totalnie nie będzie mial kto grać na skrzydle. Póki co na lewym może grać Depay, na prawym Ferran. Ansu na lewym bądź 9 ale zobaczymy jak będzie ze zdrowiem. Do tego jeszcze Abde do 1 zespołu i Collado może od biedy zagra na lewym skrzydle choć to nie jego pozycja.
1
Wiadomo, każdy ma inny gust. Mi się koszulka nie podoba. W ogóle coraz częściej herb jest dostosowany do koloru koszulki i wszystko się zlewa. No i te rękawki mają dziwne zakończenie.
2
@JarekS Obawiam się, że będą już naciski na walkę o wszystko mając głowę w chmurach. Niestety w Barcelonie presja na tytuły jest ogromna i jest duża przeszkodą do powolnego procesu odbudowy.
0
@Kondziubarca Ilość przeczących sobie newsów zaczyna być męcząca. Najlepiej byłoby chyba zrobić sobie przerwę i wrócić do czytania newsów po zakończeniu okna transferowego.
1
Poleci ktoś maszynkę do golenia zarostu i stylizacji? Podoba mi się Braun 3225. Jest tani, ma niezbędne dla mnie końcówki. Mniej podoba mi się fakt, że długo się ładuje i pracuje na baterii do 1h. Poleci ktoś jakiś model? Może być nawet na kablu - to nie jest dla mnie problem. Teraz miałem philipsa MG 5720 i niestety nagle coś przestało stykać. Otwarlem ja, akumulator w dobrym stanie. Coś nie styka bo jak się porusza bebechami to raz działa raz nie. Nie mam się jak dostać głębiej niż do akumulatora więc wolę kupić nową. Byłbym wdzięczny za pomoc.
0
@Patrykl145 Rozumiem. Jednak dla kogoś może być łatwiej wkomponować załóżmy 105 g białka dziennie niż 140 ;)
0
@Cochise Zacny film milordzie.
9
@Cochise Niemcy zawsze stawiają swój interes nad resztą. Nic nowego i nic co miałoby się kiedykolwiek zmienić. Rządzą w UE bo są bogaci i silni. Takie kraje rozdają karty. Nie ma to nic wspólnego z byciem wzorem do naśladowania. Zawsze rządzić będzie silniejszy. Niestety.
1
@FC1899Barca Ciekawe jaka byłaby gadka, jakby tak Gavi zaczął mówić ;)
0
@Danyys Są badania dowodzące, że nawet na 1,5 można budować. Da Costa tv chyba dawno temu wrzucał filmik o tym jak ktoś jest ciekaw. Ketokocur też ma o podaży białka w diecie.
0
@Luciano99 W bezpośrednich pojedynkach już tak lekko nie wygląda bilans Niemca.
0
@Kondziubarca Jak go puszczą, to komuś kto lepiej zapłaci.
0
@Kondziubarca Chyba nikt nie jest zdziwiony.
1
@Kondziubarca "Bayern dalej trzyma się swojej wersji że Lewandowski zostaje ;)"
No zrobią co chcą. Wszystko zależy od nich. Barca może zacząć starania, dopiero jak Bawarczycy przystąpią do rozmów.
0
@tristan87 Neymaldo
1
@tomek8756 Chyba powinno być głupsi ;)
0
@doc Powinien bronić ten w lepszej formie. Rodzaj rozgrywek nie ma znaczenia. Chyba, że granie w pucharze ma zapewnić rytm drugiemu bramkarzowi, ale jeśli pozostałe rozgrywki są przypisane do pierwszego to jest to bez sensu.
0
@MrShakira Mi się nie marzy :P Wolałbym porządnego prawego obrońcę lub zastępcę Busquetsa.
2
Jak ktoś czasem słucha Quebonafide - to wczoraj wrzucił nowy kawałek. Muzykę stworzył ka-meal. Super klimacik. Tytuł - "Refren trochę jak Lana Del Rey". Refren śpiewa maszaitsme. Numer z serii refleksyjnych.
0
@Przemooooo95 Wolny transfer, ale na premie za podpis chyba 35 mln więc to nie do końca darmowy transfer :) Oczywiście, że ich stać, natomiast ponad 30 mln piechotą nie chodzi.
1
@Kurkmen Dokładnie.
0
@poskus Tak samo było pisane o De Jongu zanim przyszedł. Niestety mało kto się u nas sprawdza.