Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO No i nie nosi koszulki Barcy.
1
@PatrychoO Wygląda jak schorowany Ray Liotta.
5
Początkiem tego tygodnia miało być potwierdzenie. Oby wszystko poszło zgodnie z planem :)
0
@KierownikLucas To zmienia postać rzeczy Kierowniku.
1
@P33ck Świetna aktorka.
2
@Khajio Jak to co? Wtedy piłkarz źli :)
2
@Kondziubarca Zgadzam się. Jak od nas chciałby ktoś odejść to płacz, a jak chcemy kogoś podkupić to Bayern zły.
6
@robsesh Niekomfortowych warunkach? Myślałem, że jest liderem projektu i dostaje dużo grubsze sianko, niż mógłby w Barcelonie. Ktoś go zmuszał do podpisania kontraktu na tyle lat?
0
@MICHU2 Bayern tak sądzi. Im to pisz :)
2
@KSSniper Pierwsze montują prezentacje, a na końcu negocjują z Bayernem.
0
@MICHU2 A są zrujnowani? Bo o to tutaj chodzi ;)
1
Poogladalby takiego Eto'o w primie na 9.
0
Tylko warto uwzględnić tutaj liczbę minut. Jak się rozegra dużo minut to łatwiej o wyższe zdobycze w asystach i bramkach
1
@Huck No ok, ale jak ktoś np idzie spać o 12 w południe to nie znaczy, że jest to noc :) Więc noc i dzień wg mnie nie zależy od interpretacji :)
1
@KierownikLucas Kolega pytał o aspekt czysto sportowy, pozostałe kwestie na bok. Odniosłeś się nie do tego co było w pytaniu ;)
0
@Kubsoleon Jeszcze nikt nie zapłacił za Torresa. Dopiero zaczną spłacać ten transfer.
0
Jeśli będzie miał rację to w sumie nie będę smutny z tego powodu.
2
@Medium Zaraz, co? Klub jest żałosny bo chce dużych pieniędzy za lidera swojej ekipy, którego w sumie nawet nie chce sprzedawać? Mają być jakaś organizacją charytatywną albo ustalić kwotę transferu zgodnie z prośbą użytkowników La rambli?
0
@swiergol2 Z punktu widzenia Bayernu to Lewy jest cenniejszy od Gaviego. Jak mają go zastąpić? Bronią swoich interesów. Proste. Poza tym Lewy chce po prostu odejść z Bayernu, a nie odchodzi teraz żeby Bayern się wzbogacił;) Także różnice są, ale Bayern broni swoich interesów i nie widzę sensu wybielania Roberta. To oczywiście moja subiektywna opinia. Masz swoją i ok.
0
@maroon Zgadza się, tylko po co moralizować wszystkich i być sędzią. Jak ktoś już wytyka innym pewne zachowania to niech świeci przykładem w pozostałych.
1
@Comentateiro Podjąłem dziś taki sam temat. Wszystko da się obecnie nagiąć pod swoje potrzeby. Trzeba tylko znaleźć uzasadnienie i git. Jak coś jest daleko i nas nie dotyczy to jakby tego nie było.
0
@Nano22 Rivaldo, Ronaldo i Ronaldinho. Madre Mio. Nawet Kanh w finale nie miał nic do powiedzenia mimo niesamowitej formy.
0
@patrykzmc2000 Nie może być 85 mln zysku bo nie cała kwota transferu to zysk. Trzeba odliczyć kwotę, która została do zamortyzowania. @blazeq Mówił o tym w podcaście o ile mnie pamięć nie myli.
2
@Barca1992 Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Europie,.to byłby skandal na cały świat. Jednak władze piłkarskie przymykają oko na śmierć tysięcy dla pieniążków z Kataru.
1
@draxidox To nie jest tylko kwestia pracy w kiepskich warunkach. Odcięcie od rodziny, niewolniczą praca w 50 stopniowym upale, brak możliwości powrotu do swojego kraju, gwałty, bardzo mało jedzenia. Warto zainteresować się tematem bo oczywiście gdyby chodziło o pracę w kiepskich warunkach to ok. Tutaj mówimy o niewolniczej pracy i śmierci z przemęczenia.
1
@aleksandrowielki Mówimy tu o istnieniach ludzkich. Chyba, że ktoś wspiera Ukrainę tylko z powodów politycznych i tragedię ludzkie wlicza jedynie w poczet geopolityki.
1
@Tom0VeB Nie są to osoby złe. Po prostu będą troszkę mało konsekwentne skoro rozrywkę sportową stawiają wyżej niz życia tysiący osób, które zginęły w niewolniczych warunkach. Oczywiście to moja osobista opinia nie trzeba się zgadzać. Dla mnie optymalnym rozwiązaniem jest bojkot w obu kwestiach.
7
Ciekaw jestem ile prawilniakow z La rambli podkreślających jak trzeba zwalczać na wszelkie sposoby Rosję będą z wypiekami na twarzy oglądać Mundial w Katarze. Tam podczas budowy infrastruktury zginęło wiele tysięcy robotników. (Ponad 6 tys wg oficjalnych władz katarskich). Ludzi, którzy byli i są traktowani jak niewolnicy. Zabiera się im dokumenty, żeby nie mogli wrócić do swoich krajów, nakazuje pracować w nieludzkich warunkach i często nie płaci wynagrodzeń przez wiele miesięcy. Do tego jak już się płaci to nędzne grosze, nie te obiecane przed rozpoczęciem pracy. Można powiedzieć, że tysiące istnień zostało poświęconych w imię mistrzostw piłki nożnej. Mało tego - podczas mundialu dużo pracowników będzie zmuszanych do takiej pracy. Współczesne niewolnictwo - w dużym skrócie. Czy osoby bojkotujace wszystko co związane z Rosją ze względu na to jak traktują życie Ukraińców będą konsekwentne i nie obejrzą tych okupionych życiami ludzkimi mistrzostw? Czy jednak nie będzie tutaj konsekwencji i różne życia mają różną wagę.
1
@PatrychoO Dokładnie, tym bardziej że ten slogan już w zasadzie nic nie oznacza. Xavi jest właśnie miłośnikiem tego wymiagonowanego DNA. Ćwiakała to fajnie podsumował - jeśli Xaviemu nie wyjdzie ta przygoda z Barceloną to będzie ostateczny dowód na to, że trzeba odejść od tego modelu bo nie działa.
1
@PatrychoO No to pytanie jak to zrobić, jak Xavi raczej ma określoną wizję i szuka takich graczy. Nie widzę, żeby dokładał element fizyczności, który jest w dzisiejszej piłce bardzo istotny.