0

@Alanooo Ja bym podzielił Wikingów na sezony. Po śmierci wiadomo kogo jeden sezon spoko reszta słaba.

0

@Rust_Cohle Ok, rozumiem

1

Zacząłem oglądać serial Upadek królestwa i chyba będzie to bardzo miłe zaskoczenie. Spodziewałem się podróbki Wikingów, a póki co po 3 odcinkach już troszkę się wciągnąłem. @Rust_Cohle fanie Wikingów - jaka jest Twoja opinia o serialu?

1

@aldewir Mam zupełnie inne zdanie. Ma dobre dojścia co pokazał przy akcji z Sousa. Mówił o potencjalnym odejściu dużo wcześniej niż reszta dziennikarzy. O Haalandzie w City też mówił od samego początku. Z Mbappe chyba większość była zaskoczona. W jego prywatne odczucia odnośnie tego, jaki piłkarz zrobi karierę nie wnikam bo to subiektywne opinie i zawsze to podkreśla. Lubię jego programy, jakbym miał Canal + to chętnie obejrzanym serię The legends. Kanał na YT który ma dużo materiałów nie jest jego głównym zajęciem. Stara się dopracowywać swoje materiały i to widać. Nie leci na picu. Jak są tematy w których nie siedzi - prosi o opinię tych, którzy się tym zajmują. Śledzę regularnie jego kanał - można się dowiedzieć o Barcy i Realu oraz ogólnie piłce hiszpańskiej w skondensowanej formie, która bardzo mi odpowiada. Oczywiście, jak ktoś uważa inaczej - ma do tego pełne prawo.

1

@martin3131 Kiedy Lipsk był w półfinale LM?

0

@tbas W teorii tak. Natomiast ja nikomu nie wierzę ;) A poza tym wiadomo, że więksi mogą więcej. Tak samo jak udziały praw telewizyjnych w Hiszpanii. Real z Barca i Atleti dostają więcej niż cała reszta do kupy.

0

@Herato No Wegner nie miał tak dogodnych warunków do pracy ;) Guardiola może liczyć na transfery, o których Francuz mógł pomarzyć. Porównanie ich moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu.

0

@tbas Skąd to info? Może to tak samo plota jak 90% obecnych newsów. Nawet jeśli tak, to może coś podpisali. Pierwszy termin podpisania minął już dawno, a jak się okazuje Laporta negocjuje lepsze warunki niż reszta więc moim zdaniem sprawa może być nadal otwarta. Jesli podpiszą to tylko ze względu na potencjalny transfer Lewego - to byłoby głupotą wg mnie.

0

@barteq No Laporta opowiada dużo bajek, jak to polityk.

3

@tbas Tylko on mówi o stanie obecnym. Jeśli Barca podpisze umowy z CVC itp to sytuacja ulegnie zmienie. Natomiast osobną kwestią jest postawa Bayernu, która może uniemożliwić transfer nawet w wypadku poprawy finansowej klubu.

0

Ćwiakała ma nowy odcinek dotyczący transferu Lewandowskiego. Ocenił subiektywnie szansę na transfer na 20%. Argumentuje to inną kultura Niemców w porównaniu do Hiszpanii. Dla przykładu - Laporta można opowiadać bajki bo nikt go nie rozliczy. W Niemczech władze są rozliczane z deklaracji. Szczególnie zaakcentował istotność tej kwestii dla Olivera Kahna, który zaczyna karierę działacza. Redaktor wypowiedział się też na temat gry Zahaviego. Polecam zainteresowanym. Żeby nie było - jak każdy Tomasz czasem się myli więc to w ramach ciekawostki.

0

@AmigoBlancos Obaj pewnie oddali złote pliki za wygranie mundialu.

3

@AmigoBlancos Każdy użytkownik jest "jakiś". To chyba żaden wyczyn xD

2

@Rust_Cohle Ragnar ostro leci z tematem.

1

@esem91 Wątek był poruszany dziesiątki razy. Wynika to z księgowości - dla limitów płac lepiej jest podpisać z obniżką wynagrodzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@against_modern_football Tak, wyglądają kozacko.

0

@Transu96 Przyjdzie i za 1-2 sezony może mieć miejsce w podstawie na wiele sezonów. CKM nie będzie grać wiecznie, a już na pewno nie w podstawie ;)

1

@pt9 Takie rozwiązanie jak w NBA jest jak najbardziej spoko. Mnie tam wisi skąd Szejk ma pieniądze. Chodzi tylko o to, że z miejsca PSG miało ogromną przewagę nad resztą stawki bo ktoś zechciał tam inwestować. Inne kluby muszą być mądrze zarządzane - w tym czasie klub z Paryża może wydawać chore kwoty na pensje i nikt im nic nie zrobi. Bez szejka nawet mistrzostwa nie wygrywaliby seryjnie. Wystarczy sprawdzić jaki poziom prezentowali przed jego przyjściem. Taki Manchester City też gra obecnie taka piłkę dzięki właścicielom. Wcześniej przegrywali z potężnym Groclinem w pucharze UEFA. Niestety tak wygląda świat - nie jest sprawiedliwy. Fajnie jakby rywalizacja była na równym poziomie, a zespoly z dołu dzięki zasadom mógłby próbować nadgonic siłaczy - wlasnie tak jak w NBA. Żeby nie było - Barcelona też bardzo zepsuła rynek swoimi wydatkami na pensje czy kwotami transferów, co teraz się na niej mści. Różnica jest taka, że sama sobie zapracowała na swój prestiż.

2

@KrystianR Socios to też słabe rozwiązanie. Natomiast piłka nożna jest coraz bardziej rozwijana biznesowo, a za mało jest w tym samej piłki. Tak się to po prostu rozwija na przestrzeni lat. Jeśli nagle w Barcelonie jakimś cudem właścicielem był jakiś Szejk czy Rosyjski oligarcha to przestałbym się interesować na tym poziomie. Dla mnie ważne są te korzenie - dojście do swojego poziomu instytucjonalnego dzięki umiejętnościom piłkarskim.

11

@Kvothe07 Który z świetnie zapowiadających się zawodników Ajaxu w ostatnich latach został gwiazdą mocnej ekipy w Europie? Wszyscy raczej mieli swój prime w Ajaxie i lidze holenderskiej.

0

@against_modern_football Zgadza się, były tylko przecieki. Na nich stroje były obiecujące i ciekaw jestem finalnego efektu. W ostatnich latach jakoś nie podeszły mi do gustu, za wyjątkiem zeszłorocznej. 3 czerwca to niedługo:) Zobaczymy jak to wyjdzie. Dzięki za info.

0

@MesQueUnClub_87 Nie ma reguły na to. Pan z mojego Avatara w wieku 24 lat dopiero przyszedł do Europy. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu Złotej piłki.

1

Przepraszam jeśli padło już wielokrotnie to pytanie, ale wiadomo kiedy wejdą do sprzedaży koszulki na nowy sezon? Jestem bardzo ciekaw, jak będą się prezentować.

0

@Wossi61FCB No właśnie. W Barcelonie xD W Valencii i City nie grał na lewym.

1

@Vernon_Roche Ma rację, że La Liga nie jest tym czym była kiedyś. Natomiast liga francuska dalej jest półkę niżej. PSG mimo milionów wydanych na zawodników nie zasmakowało LM i zapewne w kolejnych sezonach też tego nie uczyni.

1

@Qba2312 Jakbyś wsadził Depaya w tamten skład to pewnie też miałby z 29 goli. Suarez z kolei w obecnym zespole może z 15 by ustrzelił w tylu spotkaniach co Holender.

0

@deyna2018 Mój ulubiony serial kryminalny. Lubię wracać co kilka lat.

5

@Zoker To ja z kolei czerpałem przyjemność z oglądania Barcy, co mi się dawno nie zdarzyło. Mam tu na myśli kilka spotkań m.in. - z Realem, Napoli, Atletico, Valencia. Później po przerwie reprezentacynej coś się posypało, Pedri doznał kontuzji i lipa. Ogólnie jestem zadowolony. W nowym sezonie mam nadzieję, że będziemy mieć bardziej konkurencyjną kadrę i wymagania będą wyższe. Minimum wyjście z grupy LM i walka o mistrzostwo.

0

@Wossi61FCB Ferran w sumie więcej grał na prawym skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?