5

@Gracek10 - Regres sportowy, złote pokolenie nasyciło się trofeami i zestarzało, zabrakło świeżej krwi
- sztywne trzymanie się swojej filozofii,.która jest już dawno rozpracowana. Przez to rywal doskonale wie, co będzie grała Barcelona
- Europa odjechała pod kątem przygotowania fizycznego
- ogromne problemy z wychodzeniem spod wysokiego presssingu
Tak to widzi moje oko laika.

1

@lucas/catalan Zbuku, Pih i Poszwix nagrali kawałek ku jego pamięci. Nawet spoko.

0

@Trayko Ok, długość trwania zależy pewnie od ilości. Ile masełka wyklarowałes w pół godzinki?

0

@Mario96w Parę godzin to sporo - a w jakiej ilości? Ja to bym tak 2-3 kostki klarowal więc pewnie będzie szybciej. A co decydowało o zakończeniu podgrzewania?

1

@Janiama El crack total.

0

@AmigoBlancos To dziwne. Dariusz okazja Szpakowski zawsze powtarza że futbol nauczył go pokory i gra jest do ostatniego gwizdka. Później opowiada jakie mecze sto lat temu komentował. Lubi wspomnieć o Dudku i jego tańcu w finale w Stambule. Jak oglądam mecze z jego głosem to wolę mieć wymutowane. Na mundialu ciągle mylił Messiego z Maradoną. Gość powinien siedzieć na emeryturze.

0

Nietypowe pytanko - czy ktoś klaruje masło? Rzadko smażę, ale jak już to robię to używam oleju kokosowego. Chciałbym zamienic go na tłuszcz zwierzęcy i wybór padł na masło klarowane. Gotowe w sklepie jest drogie. Czy ktoś klaruje i ma sprawdzony sposób? Na YT wiedziałem dwa - jeden, który trwa dłużej, bez mieszania i na koniec przelewanie przez sitko/gaze. Drugi nie trwał długo i to co się oddzieliło było po prostu zbierane ręcznie łyżeczką. Szukam materiałów jaki sposób jest optymalny dla uzyskania jak najwyższej jakosci masełka :) Jeśli ktoś ma doświadczenie w temacie i przekaże rady to byłbym wdzięczny.

0

@Jestjakjest Pique świetnie gra głową. Jest liderem obrony. Umie podłączyć się do ataku. Eric nie ma nic z tych rzeczy. Do tego Pique w najlepszym okresie bardzo dobrze radził sobie z silnymi napastnikami. Zobaczymy co będzie z Garcia. Nie jest to gracz na 1 sklad moim zdaniem, mam nadzieję, że się pomylę.

0

@Rust_Cohle Real obstawiony. Także win-win.

1

@AmigoBlancos powinni pograć w Fifę reprezentacjami to się nauczą:)

0

@UbranyNaBialo A jak będzie dogrywka i karne to będą czekać? xD

3

@escarabajo Ever Banega - uwielbiam takich graczy. Wymierający profil.

1

@kryhaa Chyba miał sporo kontuzji. Był swego czasu łączony z Barceloną.

1

@koksik2700 Ku pamięci Liotty obejrzałeś? Świetny film.

0

@Yoshi94 Ty to jesteś taki luzak i kozak. Pozazdrościć ;)

4

@barteq Kolejny ekspert już wydał wyrok.

0

@AdamaTraore Korwin Max Kolonko

1

@Jestjakjest W ogóle nie przypomina mi Pique. Ani na boisku, ani charakterem.

1

@Yoshi94 To chyba zależy od tego, kto ma jaką definicję wygrywania życia. Jeśli dla kogoś wyznacznikiem jest ciągłość w zmienianiu partnerek to pewnie jest zadowolony.

0

@hefaj6 Ja mam chyba na 400tys albo pół banki w razie jakbym niespodziewanie zszedł z tego świata. Ubezpieczenia z PZU - skadlki nie pamiętam bo place część a resztę pracodawca.

3

@Jestjakjest Czy to nie był pierwszy jego dobry sezon? Wcześniej nawet kibice Milanu go nie chcieli. Nawet w mistrzowskim sezonie miał wyraźną zniżkę formy. https://www.goal.pl/serie-a/ac-milan-rafael-leao-bez-formy/

12

@tbas Gość kosztował 150tys i grał w 3 lidze. Ile chciałbyś za kogoś takiego?

0

@AdamaTraore Chodzi mi tylko o to, że Morawiecki gra jak aktor. Gada co ma gadać dla propagandy.

0

@Ying Owszem. Natomiast chyba łatwiej o asysty i gole w towarzystwie Neymara, Mbappe czy Di Marii niż np Ferrana, Traore czy Dembele. Nie wiem jaki jest sens porównywania najlepszego zawodnika w historii klubu i jednocześnie najlepiej opłacanego z goscismi co przyszli prawie za darmo.

0

@Emhyr Tymczasem Messi w lidze francuskiej 6 trafień.

1

@tomek8756 Niezbyt rozgarnięta jak nie rozróżnia, że to co mówi pod publiczkę, a co wie i myśli polityk. W jego przypadku wystarczy posłuchać na taśmach u sowy. Ten gość nie jest głupi. Gra w grę zwaną polityką.

1

@ForcaBarca12 Ziomek chyba zatrzymał się na meczach Wisły w pucharze UEFA.

1

@aldewir Rozumiem. Też tak mam, że jak za dużo czegoś oglądam to nagle mam taką niechęć i anuluję subskrypcję.

0

@martin3131 No faktycznie, człowiek już zapomniał.

0

@Kidd Mam nadzieję, że tak będzie. Tym bardziej, że wikingowie od pewnego momentu były coraz słabsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?