4

"Co i rusz pojawiają się nazwiska takie jak Lewandowski, Koundé, Bernardo Silva.
-Ich sprowadzenie jest niemożliwe."
Także tego....

0

@LloretDeMar Zobaczymy co będzie z Neto. Według mnie odejdzie.

4

@kamzar Z tego co było w podcaście, to sprzedaż BLM o ile dobrze pamiętam moze być korzystne. W ostatnich latach nie przynosiło zysku, a jeśli zajmie się tym ktoś ktoś się zna na rzeczy, może spowodować wzrost przychodów. Na zasadzie - lepsze 51% udziałów w czymś dobrze prowadzonym i przynoszącym dochody niż 100% udziałów w projekcie przynoszącym straty. @blazeq tam fajnie wszystko tłumaczy, najlepiej odsłuchać. Kolejnym krokiem jest obniżenie plac - dzięki temu może w końcu będzie się kiedyś dało zamykać seozn z jakimś zyskiem.

0

@VegetaPolska Paryżanie lubią podbijać ofertę dla kreciej roboty.

0

@Nano22 Obecnie Twój klub w ogóle niczego nie wygrywa xD

0

@LloretDeMar Neto niby chciał odejść żeby grać. O ile to były prawdziwe newsy. Lenglet w innym klubie pokroju Sevilli znów mógłby być podstawowym obrońcą. W Barcy chyba ma już spalona psyche - reset po zmianie klubu mogły mu pomóc.

0

@DonAndrzejos Tego się dowiemy. Poza tym wszystko musi być zatwierdzone przez socios. Choć oni pewnie chcą transferji itp.. Wybrali Bartomeu na prezesa to czego się po nich spodziewać.

0

@Irmscher10 Jemu zależy na swoim interesie;)

0

@Jestjakjest No zainteresowanie medialne też wpływa na przychody w sposób pośredni.

1

@Bobo25 Ja to bym i 5 sezonów poświęcił, jeśli to dałoby gwarancję wyjścia na prostą. Niestety żadne rozwiązanie nie daje gwarancji.

1

@kazbychu No i reżyserka też mu wychodzi :)

6

Laporta naopowiadal bajek, że na takich warunkach nie pójdzie na CVC i że ma pełno opcji. Niestety chyba znów była to totalna bzdura. Mam nadzieję, że te kroki nie dobija Barcy w perspektywie długoterminowej.

0

@endriuuu2 Oczywiście, tylko chciałem podkreślić, że decyzja w każdą stronę może nas podnieść lub pogrążyć.

6

@Szklaner Barcelona jest w najgorszej finansowo sytuacji w lidze patrząc na limity płac woec resztą stawki chyba mogła się zastanowić.

0

@KluivertFCB Tylko nikt Ci nie da gwarancji, że grając tym składem w ogóle się odkujesz. Bez sukcesów sportowych nie przyciągniesz kibiców na stadion i przed telewizor oraz sponsorów.

1

@kampe Jeszcze się okaże, czy do Barcy chce iść :P

0

@Magicc89PL No skąd mam to wiedzieć? Człowiek ma dziury w pamięci. Jak ktoś np przez tydzień nie siedział w necie albo jak ja nie śledzi aż tak dokładnie to się nie przebije przez tę stertę newsów :P

0

@Roobo Bayern to śmieszny klubik? Ciekawa teoria.

0

A komu to powiedział? Brakuje źródła.

0

@matirix20 To rozumiem.

0

@aiven Co znaczy podziękować? Nie rozwiążesz od tak kontraktu. Lengleta i Umtitiego nikt nie chce kupić, a oni nie chcą się stąd ruszać. Właśnie w tym tkwi problem.

0

@LloretDeMar Mam tu na myśli fakt, że nie mamy jak zapłacić i zarejestrować. Do tego Bayern nie chce sprzedać. Troszkę dużo problemów na raz.

1

@DonMatteo901 Benzema dotknął? No ja na telefonie i w tej jakości nie mam pojęcia xD

1

@LloretDeMar A z Lewym niby pójdzie łatwo?

0

@Kamiloza91 Zależy kto tam będzie faktycznie rządził i kto zostanie trenerem. Póki co trener jest tam mapetem. Wiele spraw piłkarze załatwiają w biurach. Dopóki ta patologa się nie zmieni to na szczęście PSG nie zwiększy szans na wygranie LM.

13

Takich artykułów to już troszkę było. Tak samo jak z wietrzeniem szatni. Niestety na artykułach się kończy.

0

@mekston Gdzieś napisałem, że łamiesz regulamin?

0

@HighestInTheRoom Jaki Patrys człowieku?

0

@MesQueUnClub96 Dla mnie spam to spam. Choć rzeczywistoście ten o Harrym jest gorszy bo film był już emitowany setki razy.

2

Kolega @mekston powinien chyba dostać fuchę związaną z F1. Relacjonuje na żywo wyścig na La bambie. Mnóstwo spamu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?