Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blazeq Najgorsze jest to, że gdyby te operacje odbył, to pewnie już byłby w ostatniej fazie rehabilitacji. Leczenie zachowawcze miało dać mu możliwość gry końcem sezonu - jak widać praktycznie na tym nie skorzystał. Zmarnowany czas. Ja jeszcze się łudzę, że zrobi zabieg i wróci już na stałe.
0
@GCBW Sorki, źle mi się oznaczylo.
0
@Benaiges Fati to celebryta? Czym się to objawia? Bryluje w social mediach, wypływają sfery z jego życia prywatnego? Nie jestem w temacie.
1
@Messibestplayerintheworld Oby tam poszedł.
0
@karolup https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11864213
0
@GCBW Rozumiem, że chciałeś w "śmieszny" sposób nawiązać do jego problemów zdrowotnych przez nawiązanie do szklanki. Czy szklanki łapią kontuzje?
0
@kamilop W tym sezonie nie miał problemów z kolanem.
0
@Benaiges I najlpeszy Dm od jakiś 10 lat w Barcelonie. Nawet Mascherano wyglądał blado jak wchodził w jego buty.
2
@Zawsze_Wierny Pewnie nie zrozumiał o co pytają;)
0
@Benaiges Po co skoro trzepie miliony w Barcelonie z dyszka na plecach? Takimi rzeczami mogą się zająć osoby piszące takie komentarze ;)
1
@Tollusiek No to się zaskoczysz bo Ansu nie ma kontuzji. To wymysł dziennikarza wysnuty na podstawie braku minut w reprezentacji.
2
@FCB_dimiC Nie dość, że news z dypy, to potem kaskada podawania dalej.
0
@seba444 Ja mam nadzieję, że Ferran z czasem nabierze skuteczności. Przerwa, wakacyjny restart i nowy sezon mogą pomóc oczyścić mu głowę.
1
@Mroziu Zobacz z jakiego klubu startował Lewandowski. Nie ma co skreślać na starcie.
0
@Qba2312 W tym czasie weszła Liga Narodów, totalnie zbędne rozgrywki a w listopadzie dojdzie kupiony mundial w Katarze, którego przygotowania kosztowały życie ponad 6 tys ludzi.
1
@BulaKG Ja bym zaczął od pożegnania Umtitiego, Lengleta, Minguezy, Puiga, Pjanica, Braithwaita. To jest aż 6 balastów (choć Oscar pewnie nie będzie robił problemów)
2
Morata wrócił do Atletico. Mam nadzieję, że nie stanie się jakaś częścią rozliczenia za Griezmanna.
0
@kkbarca No tak, tylko tutaj również pozbywamy się części zysków. To nie jest coś.tskoego jak znalezienie wielkiej kasy od sponsora. Będą z tego tytułu mniejsze przychody przez.woele lat.
4
@AdiKingu96 Np taki jak w Valencii. Wtedy będziemy znów potęgą. Nie twierdzę, że właściciel musi być beznadziejny, ale nie musi być również lepszy niż socios.
0
@cris2706 Maicon tez bym niczego sobie.
3
@Comentateiro Uważam, że w obu przypadkach ciężko generalizować. 16 latek też może z premedytacją chcieć wykorzystać 13-latke. Nie jest to takie zero jedynkowe.
0
@DonAndrzejos Zobaczymy, gwarancji nie ma. Przeskok z ligi portugalskiej do angielskiej może nie być taki łatwy. Choć mam nadzieję, że odpali. Liverpool potrzebuje snajpera.
3
@mateusz1989VeB Mi mimo wszystko troszkę żal. Taki profil gracza byłby dla nas przydatny. Dostał swoje szanse, szkoda, że tak postąpił. Jest młody - kto nie popełniał błędów w jego wieku niech pierwszy rzuci kamieniem. Nie twierdzę jednak, że mógłby wrócić. Tak jak wspomniałeś - dzięki temu szansę dostali Gavi i Nico.
0
@Rust_Cohle Teraz zawodnicy podpisywani przez nowy zarząd nie mają już pensji z kosmosu. Nikt nie dostanie tyle co taki Pjanic czy Brajtlajt. Przynajmniej takie newsy były od odnośnie drabinki płacowej. Poza tym ja mam nadzieję, że on zaskoczy wszystkich i będzie spoko 3 stoperem. Wolę jego niż Lengleta czy Umtitiego.
0
@Greenalley On w ogóle nie pasuje do Barcelony. To jest jego problem. Najlepiej gra w parze drugim napastnikiem. Fajnie mu szło w parze z Costa czy Giroud.
12
@Destroyer_of_Worlds Mimo wszystko, wymagania dla piłkarza w Barcelonie a polskiego kopacza to dwa różne światy.
0
@Rust_Cohle Nawet jakby miał odejść po sezonie za 10 mln to się opłaci.
4
@DonAndrzejos Nie "będzie kolejny stoper", tylko Barcelona chciałaby. A wiadomo, że dużo rzeczy chce, a niestety póki co niewiele może.
0
@norbi77 Ja bym nie dawał doliczonego. Każde przerwanie akcji to czas stop. Wszelkiego rodzaju symulki, kontuzje, opatrywanie itp nie byłoby liczone do czasu gry.
5
@GeneralXavi Idź być gruby gdzie indziej.