0

@Emhyr Świetnie, trzymam kciuki za tego chłopaka.

1

@Borneo Taka sytuacja się może zdarzyć niestety w każdej kategorii.

0

@tbas Garcia też jest dobry technicznie, i co z tego? Środkowy obrońca jest od bronienia. W lidze mistrzów Kounde nie wygląda już tak rewelacyjnie. Chyba nawet Ćwiakała o tym opowiadał. Czym innym jest bycie wyróżniającym się graczem w La Lidze, a czym innym na arenie europejskiej. Kounde nie ma warunków jak Puyol a ma mniej niż 180 cm. Garcia obrazuje, jakie problemy może mieć stoper z brakami fizycznymi.

0

@Marcin4545 No i oni chcą grać i trenują. Ktoś im coś zarzuca w tej kwestii? Zawodnik 1 zespołu chyba nie może grać w rezerwach. Chcieli tak chyba zrobić z Demirem.

11

Niepopularna i subiektywna opinia. Mam nadzieję, że nie przyjdzie do nas Kounde - tylko Koulibaly, a nie chciałbym też widzieć Alonso tylko kogoś do rywalizacji z Albą. Wolałbym też pozostanie Dembele zamiast Brazylijczyka z Leeds. De Jong wg mnie nie prezentuje tego poziomu, który jest od niego wymagany. Nie jest liderem nawet na miarę Pedriego, więc jeśli stanowi duży problem płacowy, to chyba nie warto za nim płakać (choć do lubię i po ludzku mi go szkoda). Lewy jeśli przyjdzie - będę kibicował, ale mam wrażenie, że rok Auba może dać radę. Tym bardziej, że Robert nie będzie miał tutaj takiej gry jak w Bayernie i o bramki może być trudniej. Przy czym zakładam, że my nie będziemy się bić o trofea przez najbliższe 1-2. Lepiej żeby Araujo, Pedri, Gavi, Nico, Torres, Fati czy np Torre rozwinęli się i stali liderami przyszłego projektu. Fajnie, jakby za 2 lata do 1 zespołu zaczął wchodzić Yamal.

0

@Przemson Miało być śmiesznie, a nie wyszło. Umtiti i Pjanic dostali kontrakty od szefostwa Barcelony, trzeba było myśleć przy podpisywaniu zaporowych pensji. Teraz trzeba z nich zrobić winnych - pasożyty, które muszą się odkleić. Czyli muszą zrezygnować z tego, co dostali, w imię czego? To jest biznes. A co do zawodników jeszcze nie ogłoszonych - gdzie jest napisane, że mają się pojawić na treningach przed ogłoszeniem? W artykule jest napisane zupełnie coś innego.

0

@Gall Patrząc na tą jaką mają pomóc to wcale nie mają powodów do niepokoju.

1

@kejdzi 30 mln za Traore? Chyba żartujesz. Koles jest jednowymiarowy, po dwóch meczach już nikogo nie potrafił zaskoczyć. Mijał rywala i nie wiedział co dalej.

1

@HavertzKai Może myśleli, że się sprawdzi u nas jako defensywny pomocnik. Niestety nie każdy się w Barcy sprawdza.

1

@HavertzKai Co nam z tego, że w reprezentacji gra dobrze, skoro nie umie tego pokazać w Barcelonie? Nawet Pedri potrafi ciągnąć Barcę w trudnych momentach, a Frenkie nie.

0

@Qaz123 U nas jak grał jako samodzielny DM to notował najgorsze występy. Traciliśmy z jego winy bramki. W Ajaxie grał w dwójce DM więc.jego słaba gra w obronie nie była tak widoczna.

0

@supraomnes1 Trochę to dziwne, że wypychają niby grajka żeby nie marnował się w klubie, któremu kibicują xD Dla mnie to abstrakcja. Zawsze klub > zawodnik.

2

@kejdzi Dembele nie przedłuży umowy. Traore wraca do Wilków. Trinaco nie jest brany pod uwagę. Kto zostaje na szkrzydle?

0

@kamilop Gdzie był zatrudniony tam grał. Gra w reprezentacji. Typowy średniak. W jego wieku powinno się już walczyć o zlata piłkę i mieć duble duble w samej lidze. Inaczej przeciętniak :)

5

@Mns21 Oby stworzył fajną ekipę.

1

@Kgorecki2500 No i fajnie jakby mięśniowek nie łapał. Połamany był tylko raz w juniorach.

0

@Malibu Widać, Grabryego łatwiej jest zastąpić. Było to już kilkukrotnie mówione - nie ma takiego zastępcy na rynku.

0

@kuz Liverpool umie wymieniać pokolenia. Mane zostanie zastąpiony. Kto zastąpi Lewego? Przez ostatni rok może ktoś taki pojawi się na rynku. Bayern to firma i kieruje się s woim interesem - nie zawodników. Może zrobić ukłon w stronę Lewego, ale nie musi.

0

@MesQueUnClub_87 No przyszedł też bez odstępnego. Stratni nie będą.

0

@dorkizos Mają go sprzedać bo Barcelona chce go kupić? Sam podpisał kontrakt na tyle lat.

2

@szkutnik91 Gość nie może się bawić poza sezonem czy o co kaman? xD

2

@Kgorecki2500 JKM coś bredzi? Nie wiem kogo to jeszcze szokuje. On żyje już wyłącznie z tej atencji. Trzeba olewać dziada to przestanie gadać :)

2

@Kgorecki2500 Wpłacam tylko i wyłącznie na ludzi. Głównie na dzieci. Na zwierzęta nigdy mi się nie zdarzyło i pewnie się nie zdarzy. Natomiast niech każdy wydaje na co ma ochotę.

0

@Azi Dlatego dopisałem słowo "może". Warto poglebic temat;)

0

@Xxxbarca4ever Póki co Lewy poza wypowiedziami nie oddalił się od Bayernu.

0

@Messiah10 Skoro tak radzą, to może coś w tym jest :)

0

@masq Nie no Pogba w piłkę potrafi grać. Moim zdaniem w formie to nawet gwiazda. Szczególnie w reprezentacji Francji.

1

@GeneralXavi Tak bardzo martwi się o los kobiet, że złamał szczękę matce.

5

@P33ck Życzę Valverde udanego powrotu. Mniejsza presja i może znów zbuduje ciekawą ekipę.

1

@Kgorecki2500 Nawet są podobni. Nawet mieli jakaś wspólną debatę - na YT była dostępna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?