Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Będzie pisanie o F1 w jakimś wątku czy spamowanie postami z relacją na żywo co kilka minut?
0
@aiven Czyli nie masz pomysłu jak rozwiać ten problem. Gorzej nie będzie - no właśnie bez Pique na boisku gdy grają młodzi tracimy średnio dużo więcej bramek. Czyli Twoja teza nie jest poparta faktami. Może Mingueza w jego miejsce? Młody i mało zarabia.
1
@FCBMati10 Ok, z PSG się podnieśliśmy, żeby odpaść w beznadziejnym stylu z kolejnym meczu. Czyli zero wyciągniętych wniosków. Choć za Lucho styl był lepszy niż za topornego Ernesto.
0
@aiven No wszyscy w ramach miłości do klubu powinni się zrzec swoich wypłat, bo La rambla tak chce. Jego wina, że klub jest prowadzony po frajersku i osobiście musi pogadać w podpisywaniu umów z rakutenem i pomagać w rejestracji graczy? Poza tym podaj swoje genialne rozwiązanie jak masz.
0
@miladi Tak zmiażdżył, że nawet 1 bramki nie strzelił. Mamy inna definicję miażdżenia mordo xD
1
@MesQueUnClub_87 Warto dodać, że często wyniki w 1 meczu zaklamywaly rzeczywistość. 3:0 z Liverpoolem mogło się nawet remisem skończyć. Nawet Kloop był zadowolony po spotkaniu. Z Romą 4:1 też bardzo fartowny wynik. Remisy z Chelsea gdzie William obijał poprzeczkę.
0
@miladi Guardiola akurat też meczy bułę. Zawsze przegrywa w LM z ekipami grającymi z kontry. Jego ekipa wymienia miliony podań i guzik z tego. Co kto lubi.
0
@miladi A jak oceniasz jakość gry? Czy ładnie klepią w swojej obronie? Jakość gry to coś, co pozawala Ci pokonać przeciwnika.
0
@Kgorecki2500 Ciekawsza piłkę? To kwestia gustu. Liverpool bił troszkę głową w mur. Nie było czuć tej pewności, że The Reds coś strzela. Jak grali z nami rewanz to aż pachniało kolejnymi golami. Wczoraj coś tam strzelali, ale poza 2 strzałami Mane i Salaha to w sumie niewiele pokazali groźnych akcji.
0
@FCBMati10 Frajerzenie zaczął Lucho. 0:4 z PSG i 0:3 z Juve w kolejnej rundzie. Nie wspominając, że już wcześniej 0:7 się zdarzało z Bayernem.
0
@Kgorecki2500 Kto by nie chciał stylu z wynikami xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Ja nie tęsknię. Zakochałem się w ofensywnej Polsce i chęci strzelania jak największej liczby goli w meczu. Za Valverde był pragmatyzm i brak radości z oglądania.
1
@VamosGirl Może też trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ta niby dominacja przeciwników Realu jeśli nie przynosi bramek nie jest dominacją? Co z tego że ktoś posiada dużo piłki jak w najważniejszym momencie nie strzela? Real strzelał, wygrywał więc był lepszy. Statystyki oddanych strzałów nie dają pucharów.
4
@Borry Na kogo? Za co?
1
@mm_ Co proponujesz? Poza tym jak pokazuje sezon, z nim w składzie gramy w obronie dużo lepiej niż z młodymi wilkami w kwiecie wieku.
0
@LS To ile postawiłeś? 2zl ? xd
0
Oj aż się przypomina jego gol po pięknej asyście Ronniego w półfinale z Milanem na San Siro.
0
@miladi W czym zmiażdżył? Bo oddał tezy groźne strzały przez cały mecz?
0
@miladi Nie są w top 5? Dawno większej głupoty nie czytałem.
0
No szkoda, że człowiek tylko symboliczną 100 postawił na real. Wysoki kurisk był.
0
@LloretDeMar Tak rozumiem, dlatego sytuacja jest patowa. Wywierają nacisk bo chcą od razu wyników i wielkich nazwisk. Nie interesuje ich pakowanie się w potencjalnie niekorzystne wieloletnie źródła finansowania.
0
@czarek78 Wydolnościowo to chyba nie bardzo. Nigdy nie był w stanie dograć pełnego spotkania bo oddychał rękawami.
0
@LloretDeMar Tylko co te białe chusteczki zmienią? Przyjdzie kolejny co nic nie będzie w stanie wymyślić. Pataowa sytuacja.
0
@deyna2018 Nie przepadam za Liverpoolem, ale nie chcę kolejnego pucharu dla Realu. Dla ewentualnej osłody podstawilem na białych
0
@AlexDark00 Laporta to też nie jest rycerz na białym koniu. Jest dobry w polityce i to mu otwiera wiele drzwi. Mnie denerwuje jego bajkopisarstwo.
1
@Mario96w Dzięki za info :)
1
@AlexDark00 Myślisz, że inni się tak nie wypowiadają? Jego zadaniem jest dobrze zarządzać klub. Jak widać, wychodzi mu to dobrze. Mają hajs, remont stadionu i git.
0
@AmigoBlancos Ja rzuciłem klątwę na Real. Postawiłem na nich kuponik. Także będą mieć ciężko xD
0
@koksik2700 Tak, mój typ zdecydowanie.
3
@B jak BARCA Radzę z przymrużeniem oka czytać doniesienia transferowe. Można w nich wyczytać praktycznie wszystko. Nawet pewniaki jak Mbappe w Realu się wysypują. Pismaki żyją z tych plotek.