0

@Tomix_83 Też mi się tak wydaje.

6

Mam wrażenie, że jeśli przyszedłby do nas Bernardo Silva, to będzie grał o połowę gorzej niż w City. Nie będzie dla niego pozycji, jak dla Coutinho czy Griezmanna. Wydaje mi się, że często szukamy graczy nie pod zespół. Nie mamy wizji, która chcemy zrealizować. Mimo wszystko mam nadzieję, że cena będzie zaporowa i do nas nie trafi.

2

@cris2706 Ja tez nie chciałem oglądać GOT ze względu na elementy fantasy i "średniowiecza". Miło się zaskoczyłem - dużo jest zwrotów akcji, główni bohaterowie mogą zginąć w każdej chwili i jest to serial z rozmachem. Choć uważam, że są też mocno przegadane odcinki.
Oglądałem prawo ulicy - na początku nie mogłem się wciągnąć, ale potem pokochałem ten serial za klimat. Super produkcja - zdecydowanie jeden z moich ulubionych seriali ever.
Jeśli chodzi o trzymanie w napięciu polecam Gomorę - tam cały czas się coś dzieje plus genialny klimat. Brudny Neapol, świetna muzyka, świetnie aktorzy - genialna pozycja. Plus, że jest to włoska produkcja i pewnie już nie zobaczysz więcej tych aktorów w innych rolach.
Polecilabym jeszcze z klimatów kryminalnych - The Shield (https://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+gliniarzy-2002-114052) i polskiego Pitbulla. Dorocinski w roli Despero to pozycja obowiązkowa dla miłośników seriali kryminalnych.

1

@JarekS Widzę, że mamy podobne myślenie. Niby chcemy odgrzebać się z długów, a tu jakieś przymiarki do kupna Lewego za 50 mln na dwa sezony. Nie mając skrzydłowych nie będzie miał tyłu okazji do strzelania goli, a Auba wcale nie ma wielkich problemów ze skutecznością. O ile jesteśmy w stanie coś wcisnąć każdej drużynie, to z obroną już jest słabo. A jak widzisz Ter Stegena? Ja go lubię, ale jednak nie daje już nic ekstra, a i jego gra nogami wcale też nie powala.

0

@taris Masz w artykule.

1

@macio_944 Co w tym złego, że chcą zatrzymać zawodnika z obowiązującym kontraktem? Jakby Laporta tak mówił o Gavim, to byłaby ta sama śpiewka?

0

@tobiasson92 No, ale wiesz Michniewicz, ktory był zaangażowany w ustawienie meczy teraz jest wielkim obrońcą dobra na świecie.

2

@Sulimo A kim jest Rybus że musi pokazać światu, że Rosja jest zła? To jest piłkarz, ma kopać w piłkę a nie budować światopogląd. Serio uważacie, że jego ewentualne potępienie sprawców wojny wpłynie na cokolwiek? Rozumiem, jakby to był jakiś autorytet, ale piłkarz? Dajcie spokój. Burza w szklance wody. Oczywiście nie poddaję tutaj w wątpliwość winy Rosji, to osobna kwestia.

2

@Messibestplayerintheworld Tylko w tym wypadku jest on wręcz na siłę wypychany. Także nie on poleciał na kasę.

1

@QAnon Na szczęście spora część tej grupy jest szczupłosceptyczna i nie jest w stanie wyjść na samochód ze względu na nadmierne zdrowe kilogramy.

10

@AdamaTraore Polscy politycy wiele obiecują. Będziemy gospodarczą potęga, będziemy produkować samochody elektryczne, ceny energii elektrycznej i paliw nie przeniosą się na konsumenta itp. Mozna zrobić wielką listę tylko mało co są w stanie zrealizować poza programami socjalnymi, które dają im głosy w wyborach. Pomijam już fakt, że ilość żołnierzy nie przekłada się bezpośrednio na siłę armii. Liczą się technologie, sprzęt i umiejętności jednostek. Natomiast to akurat tematy na godzinne debaty - można posłuchać ekspertów szukając w necie ;)

0

@pyra92 Jeśli nawiązujesz do Ajaxu, to chyba musielibyśmy grać dwoma defensywnymi pomocnikami bo w dwójce grał De Jong. Nie wiem czy kiedykolwiek grał jako samotny DM.

2

@MarioVeB! Liczy się efekt końcowy. Lepiej długo negocjować i podpisać korzystny kontrakt niż od razu zgodzić się na żądania zawodnika żeby uspokoić kibiców.

1

@JarekS Najgorsze wiadomości z ostatnich tygodni to według mnie sytuacja zdrowotna Ansu. Niestety wygląda na to, że chyba brak tego zabiegu znow wyeliminuje go z gry i pytanie czy w ogóle wróci do swojego grania. Jakie transfery do klubu i z klubu chciałbyś zobaczyć? Co myślisz o odejściu De Jonga?

0

@ToshyFCB Skąd ktoś ma wiedzieć, że pisząc na piłkarza dziadek, nie odnosisz się do wieku? xD

0

@Qaz123 Nie no były artykuły nawet z liczbami, że bez zabiegu nawrót urazu jest chyba 20 procent większy. Czy liczby mają coś wspólnego z rzeczywistością? Nie dowiemy się.

4

@damian16161212 Siedzisz na nadgodzinach i masz czas wytykać innym, że mają wolny czas? xD Sam sugerujesz pisanie na forum Barcy w trakcie pracy :)

0

@slayer "Nie ma większych szans na grę w pierwszym składzie Sportingu a ma być w przyszłości wybawieniem Barcy na LO." Masz jak byk napisane w artykule, że póki co nie jest nawet materiałem na zmiennika i poszedłby do rezerw. Skąd więc to domniemanie, że ma wybawić Barce?

1

@PatrykBarca "Costa nie jest na razie materiałem na następcę Alby, ale niewykluczone, że jeśli spisze się pod wodzą Sergiego Barjuana, dostanie swoją szansę." Warto doczytać do końca - póki co nawet nie jest materiałem na zmiennika Alby.

0

@xparix No, ale jaki ma sens grania w ogórkowej lidze? Nie rozwinie się tam.

0

@Arkadio90 No na pewno nie robiłem sobie z nich polewki. Kibicuję wszystkim zawodnikom Barcelony, choć nie każdego lubię.

0

@Awauhan Jak dużo to nie dało? On nie ma teraz problemu z kolanem. Obecna kontuzja to co innego.

0

@Arkadio90 Trochę siara uważać się za sympatyka Barcy i zmieniać nazwiska piłkarzom żeby były "bekowe". Pomijam już, że zawodnik "szklany" mógłby ewentualnie mieć potłuczenia, ale jak modne w internetach jest słowo szklanka to trzeba kręcić pseudo beczkę nie?

0

@maroon Generalnie takie ryzyko istnieje przy każdym transferze.

4

@Gaz Umtiti miał w młodości nieudany zabieg na kolanie. Dlatego później zastosował zachowawcze - nie chciał znów komplikacji. Poza tym chciał grać na mundialu - spora cena, ale złoty medal ma.

1

@blazeq Najgorsze jest to, że gdyby te operacje odbył, to pewnie już byłby w ostatniej fazie rehabilitacji. Leczenie zachowawcze miało dać mu możliwość gry końcem sezonu - jak widać praktycznie na tym nie skorzystał. Zmarnowany czas. Ja jeszcze się łudzę, że zrobi zabieg i wróci już na stałe.

0

@GCBW Sorki, źle mi się oznaczylo.

0

@Benaiges Fati to celebryta? Czym się to objawia? Bryluje w social mediach, wypływają sfery z jego życia prywatnego? Nie jestem w temacie.

1

@Messibestplayerintheworld Oby tam poszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?