0

@goldensun Można go wykupić po sezo ile za 30.

1

@JarekS No ja miałem nadzieję, że kilku zawodników Barcy B wejdzie, a tu pewnie Jandro o ile w ogóle zagra. Nie wiem po co taka naponinka w meczu o nic, gdy byłby to fajny test dla rezerw.

0

@ViScAAA No nie przedłużył więc pewnie odejdzie. Jakby bardzo chciał zostać to raczej podpisałby wcześniej nową umowę.

0

@MarioVeB! Moim zdaniem to dobry znak. Może zacznie się bardziej respektowac podpisane umowy, a co się z tym wiąże - bardziej analizować każdy przyszły transfer.

0

@Rekker Czasem ludzie rozmawiają i pytają innych, jak wygląda życie w innym kraju/miejscowości. Czy to od razu znaczy, że ktoś tam się chce wyprowadzać? xD

0

@Wittgenstein Kulturalnie? PSG od razu powiedziało, że nie jest na sprzedaż. To Barcelona za pomocą chyba Mundo Deportivo wrzucało okłade ze zdjęciem Verattiego w koszulce Barcelony.

1

@AdamaTraore Od jakiegoś czasu gada totalne głupoty. Ma się za prezydenta Stanów Zjednoczonych Polski to chyba mówi samo za siebie xD

1

@AdamaTraore Szkoda mi chłopa. Lata temu miał bardzo ciekawe materiały na YT. Jego słowa się sprawdzały. Teraz to obraz odklejone go człowieka.

0

@Pawlak1992 Roberto ma podpisać nową umowę. Ponoć w tym tygodniu.

0

@Barca1992 Nawet bez tego kontraktu ten projekt jest rządzony przez gwiazdy i nie ma szans na sukces w LM.

2

@P33ck Spora część kibiców jest bardziej przeciwko Realowi niż za Barcą. Widać to na tej stronie.

0

@sebasek99 Największy plus jest taki, że PSG nie wygra LM. Także szejki nie zrealizują swojego najważniejszego planu.

3

@vincentPL Umtiti to lepiej nie bo złapie kontuzję i lipa.

0

@Arys Jakby tak było, to piłkarze jak Fati czy Araujo grali w innych klubach. Magia tych klubów działa. Nie na każdego oczywiście.

2

@Comentateiro Też obserwuję to zjawisko i mnie smuci. Taka próba na siłę "ośmieszenia" przeciwnika. Jak już to można to robić sportowo na boisku co widzieliśmy na Bernabeu. Tutaj gość po prostu wybrał ofertę PSG i wielka radość na stronie. Słabe to strasznie, ale kto co lubi.

3

"tymczasem projekt Królewskich wisi w powietrzu" - co to w ogóle znaczy? Nie chodziło o wisi na włosku? Jeśli tak to gruba przesada - są w finale LM, który pewnie wygrają i do tego mają majstra wygranego w cuglach.

2

@Sulimo Oj pamiętam jaka była afera jak PSG nie chciało puścić Verattiego, a później wykupiło Neymara za klauzulę. Żalów nie było końca.

0

@Mroziu Będą mieć tylko, że kosztem utraty potencjalnych wyższych zysków w przyszłości. Na ten moment są golodupcami. Pracują nad tym, żeby być konkurencyjnymi. Także dopóki nie rozwiążą tych kwestii to nie mogą nikogo zakontraktować. Trzeba pozbywać się piłkarzy, schodzić z pensji i kombinować. Przez to przedłużane są kontrakty z zawodnikami, którzy nie grają jak Umtiti czy Roberto. Z resztą - już w poprzednich oknach były problemy z rejestracją zawodników. Teraz limit jest ujemny więc sytuacja jest na ten bardzo słaba.

0

@AlexDark00 Dla mnie złożony temat. Widzę plusy i minusy. Jak się to nie zakonczy to nie będę płakał.

1

@Transu96 My nie chomikowalismy i jesteśmy w czarnej dupie. Mamy ujemny limit plac. Kto tu jest pośmiewiskiem xD

0

@agaFCB Było już tłumaczone dziesiątki razy z jakiego powodu. Widzę, że dalej do niektórych nie dociera.

1

@IronSanHybrid Francuski bajerant. Nie ma Bernabeu w sercu. Nie jest godzien nosić białych barw.

5

@Wittgenstein Moim skromnym zdaniem, jak Lyon miał swoje okazje to wiedział co ma grać. W Barcelonie wrzutki na aferę. Jedno fajne dośrodkowanie skończyło się golem Putellas - poza tym to takie przypadkowe ataki. Pierwsza bramka dla Lyonu ustawiła mecz. Dodała skrzydeł i szybko poszły dwa następne trafienia, przy których zawodniczki Lyonu nie były kryte. Po golu Putellas nie było klarownych szans - poprzeczka była super, ale to nie był efekt składnej akcji i rozmontowania obrony Lyonu tylko strzał z dystansu.

0

@Bartek22 Myślisz, że co by było na stronie Barcy jakby Lewy się wypiął na Barce w analogicznej sytuacji? ;)

0

@KyngPyng ok, już myślałem że jesteś jakiś ewenementem w tej kwestii xD

0

@Mroziu Co innego zaczynać negocjacje z niskiego pułapu, a co innego być golodupcem. Zobacz jaki mamy limit plac. O nim nie decydują kwestie negocjacyjne tylko fakty finansowe klubu. Sam Laporta mówił, że muszą sprzedać prawa do Barca studios, podpisac umowę z funduszem CVC lub znaleźć inne rozwiązanie. Także z całym szacunkiem - można wierzyć w bajki tylko po co?

0

@Kuba0723 Moim zdaniem nie, można zrobić coś z klasą. U nas było udawanie, że Messi podpisze. Laporta grał cały czas. Później nagle oświadczył, że nie da rady i elo. Suarez też był poinformowany przez telefon i sam był wkurzony, jak został potraktowany.

0

@zoltan87 W końcu ktoś podał miejsce transmisji:) Dzięki!

0

@Jakchcesz Skąd ta pew ość, że przyjdzie? Póki co jest dużo pilniejszych spraw kadrowych do zrobienia. Na Lewandowskiego póki co nie ma hajsu i sam Laporta o tym mówił. Bez funduszu czy odsprzedaży praw do Barca studios ręce są związane. Do tego trzeba przedłużyć kontrakt z Gavim i podpisać niby Kessiego czy Christensena.

1

@paweldunajecfcb Tak, przedłużenie umowy z obniżeniem pensji jest inaczej liczone księgowo i dzięki temu korzystniej wpływa na limity płacowe. Tak to było gdzieś tłumaczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?