Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Co innego zaczynać negocjacje z niskiego pułapu, a co innego być golodupcem. Zobacz jaki mamy limit plac. O nim nie decydują kwestie negocjacyjne tylko fakty finansowe klubu. Sam Laporta mówił, że muszą sprzedać prawa do Barca studios, podpisac umowę z funduszem CVC lub znaleźć inne rozwiązanie. Także z całym szacunkiem - można wierzyć w bajki tylko po co?
0
@Kuba0723 Moim zdaniem nie, można zrobić coś z klasą. U nas było udawanie, że Messi podpisze. Laporta grał cały czas. Później nagle oświadczył, że nie da rady i elo. Suarez też był poinformowany przez telefon i sam był wkurzony, jak został potraktowany.
0
@zoltan87 W końcu ktoś podał miejsce transmisji:) Dzięki!
0
@Jakchcesz Skąd ta pew ość, że przyjdzie? Póki co jest dużo pilniejszych spraw kadrowych do zrobienia. Na Lewandowskiego póki co nie ma hajsu i sam Laporta o tym mówił. Bez funduszu czy odsprzedaży praw do Barca studios ręce są związane. Do tego trzeba przedłużyć kontrakt z Gavim i podpisać niby Kessiego czy Christensena.
1
@paweldunajecfcb Tak, przedłużenie umowy z obniżeniem pensji jest inaczej liczone księgowo i dzięki temu korzystniej wpływa na limity płacowe. Tak to było gdzieś tłumaczone.
0
@Katalończyk 99 W ogóle będą mogli ;)
0
Fajnie jakby zagrał z pół godziny.
0
@Rekker Miałem nadzieję, że kilka zawodników z Barcy B będzie w kadrze. Niestety mecz o nic pewnie będzie w teoretycznie silnym składzie. Nie wiem po co.
0
@sevs Dołączam się do pytania. Nawet na google nie znalazłem aktualnego artykułu.
15
@Kuba0723 Zobacz jak u nas żegnał się Messi i Suarez ;)
0
@Kgorecki2500 4500 tys ? Za tyle każdy pójdzie xD
0
@YouTuber PSG, City, Chelsea, Bayern, Legia
0
@KyngPyng Ty na poważnie? Wg Ciebie Beckham byłby lepszy niż był Ronaldinho?
0
@Mroziu Wystarczy posłuchać wypowiedzi prezydenta Barcy ;)
1
@J4no Do tego gra w pięknym mieście - Paryżu. Jest największą gwiazdą i mówi w swoim języku. Plusów jest kilka.
1
@FC1899Barca Sevilla i Liverpool też super. Hymn Barcelony mi się nie podoba (w sensie dźwięku, nie słów). Brzmi mi troszkę jak jakieś granie na odpuście xD
0
@Fan2005 Zgadza się. Natomiast w swoim najlepszym momencie był wręcz magiczny, zjawiskowy. Nie miał takich liczb, ale robił większy show moim zadaniem. Wyglądał jak dziecko grające dla zabawy na podwórku, cieszące się z każdej bramki, założonej siatki, miniętego rywala. Pamiętam dwumecz z Chelsea, gdzie momentami 4-5 graczy nie mogło mu odebrać piłki.
1
@Kacper1305 Mało zarobimy i możemy wydać 1/4 więc bez jakiś rozwiązań będzie biedne okno.
0
@Norbi2021 Piłkarze mogą grać do 30? Jakieś nowe ustalenie?
1
@Deviler Madrycie. Wszystko na to wskazuje.
4
@pawel_was Suarez wygląda momentami jak olboy. To jest obecnie kilka półek niżej niż Lewy.
1
@Litman Policz sobie jeszcze pensje plus bonusy za podpis. U Haalanda to są kosmiczne liczby.
0
@wilu9054 O Haalandzie też były bajki, a później udawanie, że to nigdy nie wchodziło w grę. W końcu po kilku takich akcjach każdy się polskie, że to gra, a nie realne możliwości pozyskania kogoś z ścisłej czołówki.
1
@HighestInTheRoom No też tak sądzę. Choć jeśli dla niektórych jest legendą, to nie można im odbierać prawa do takiej interpretacji.
0
@kuz Dembele w sumie miał odejść w zimie. Po prostu skończy mu się kontrakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziubarca A zobaczysz, że nie wygrają. Z Haalandem będą faworytem więc i presja inna.
1
@YouTuber Jak nie piszą głupot to nie mam nic przeciwko. Głupota nie nosi barw klubowych.
0
@FanBarcy22 Na poziomie tego klubu czyli jakim? Odpadania w grupie LM i bycia eliminowany w LE? Radzę zejść na ziemię.
0
@Essos Zależy jak definiować słowo legenda w tym kontekście.