Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Bo nie poradził sobie w PSG? Jeśli tak to stałby jest też np Tuchel.
0
@Semafor80 Jak pokazuje Europejska piłka, poza Mbappe i Haalandem, którzy są pozna naszym zasięgiem, świetne osiągi strzelecki gwarantują właśnie "emeryci" typu Benzema czy Lewandowski. Mało tego - emeryci są wymieniani w gronie do złotych piłek. Chciałbym być takim emerytem.
0
@rav55 No, ale tacy VVD czy Becker, o których prosił to nie były ogory za grosze.
0
@Image Zależy. Jeśli pytasz o Lewadowskiego - nie będzie robił kwasów. To profesjonalista. W Borussi też grał do końca kontraktu.
8
@macio_944 Kogo niby zaorał? xD Ćwiakałę co podaje newsy czy kogo? No i pisanie o boisku treningowym po w końcu się udało wygrać z Realem bo bardzo słabej serii (która nagle poszła w zapomnienie) też niepoważne. Kto co lubi.
0
@Lukas82 Dziwnym trafem wszyscy trenerzy widzą go w jedenastce. Kogo byś widział na jego pozycji, skoro nie ma naturalnego zmiennika?
6
@Litman Średnia wieku w Barcelonie to 25,7. Rzeczywiście mega wypalony zespół. Filarami w przyszłości mają być przecież dziadkowie tacy jak Araujo, Pedri, Gavi, Nico, Fati czy Ferran.
0
@Firestone U nas grał solidnie na LO. Miło wspominam.
0
@bartekvisca Problem polega na tym, że Sergino właściwie niewiele się rozwinął, miał kilka dobrych spotkań. Przy Xavim coś ruszyło, ale on jest wiecznie kontuzjowany.
0
@JarekS Co masz na myśli pisząc o zmianach strukturalnych i tym, że idzie nowe?
0
@ViscaelBarca2007 Przypominam, że dzięki swojej polityce transferowej nie wydali na Lewandowskiego nic na sam transfer. Przyszedł jako wolny agent z Borussi. Bayern podkupuje najlepszych grajków w lidze. Nie wydaje astronomicznych kwot na transfery. Poza tym nie wiemy czy Lewy odejdzie, a jeśli tak to kto przyjdzie na jego miejsce. Bayern sobie poradzi. Poza tym mam wrażenie, że Lewy dogra ostatni sezon w Bayernie.
1
@Pilka_jest_okragla Fajna ta koszulka.
0
@PatrychoO W zeszłym sezonie z nim w składzie 3 miejsce w lidze. W lidze mistrzów - owszem awans z grupy i kompromitacja 1:4 u siebie z PSG. Oczywiście możesz mieć wrażenie, że Messi dawał nadzieję. Moim zdaniem pudrowal upadek drużyny (to nie zarzut w jego stronę). Wszystko oparte i uzależnionego od jego geniuszu. Wystarczyło wyłączyć go z gry i już nie mieliśmy nic do powiedzenia. Co z tego, że dawał nadzieję, jak zespół i tak ostatecznie dostawał baty. Podsumowując: Leo jest geniuszem, ale jak ma się słabo osadzony zespół to nawet on nie pomoże. Mam nadzieję, że w 2-3 sezony wrócimy do elity i będziemy mieć równy, konkurencyjny zespół, a nie geniusza + tło bo to nie działa.
1
@Pawel13sz Jaka to kategoria? Najlepsza subiektywna jedenastka ever z piłkarzy jakich się oglądało?
To lecimy
Valdes (Ter Stegen)
Alves (Zambrotta) Pique (Marquez) Puyol (Milito) Abidal (Alba)
Yaya Toure (Busi)
Xavi (Cesc) Iniesta (Deco)
Messi (Rivaldo) Eto'o (Kluivert) Ronaldinho (Neymar)
0
@BoRoWieC W instrukcji samochodu są podane oleje, jakie powinno się stosować do danego silnika.
2
@ShawnC To co powiedzieć o takim De Jongu, którego niektórzy wiedzą u nas na pozycji Busiego choć w Ajaxie grał w dwójce Dmów.
6
@Armandi To ciekawe bo razem z Pedrim jest najlepszym i najrówniejszym pomocnikiem tego seoznu. Dla porównania De Jong wciąż jest kwestionowany - mimo idealnego wieku nie jest regularny. Oczywiście ilość spotkań,.które rozgrywa pewnie jest za wysoka. Natomiast uwzględnij fakt, że nie ma u nas jego zamiennika, a tym bardziej z takim rozumieniem gry. Myślisz, że pochwały od Del Bosque, Pepa czy Xaviego to pompowanie dziadka? Bądźmy poważni. Wiadomo, że już wiek nie ten, ale mimo wszystko w większości spotkań prezentuje się dobrze i dlatego gra. Pisanie, że w prime "coś niecoś pokazał" to wielka ignorancja. Był najlepszy na swojej pozycji na świecie. Podstawowy gracz Barcy - jak na jego pozycję wchodził Mascherano to Barcelona grała dużo gorzej. Z reprezentacją sięgnął po mistrzostwo świata i Europy.
1
@FCB24 Mogę się mylić, ale Busquets grywał w finale każdej najważniejszej rozgrywki czy to klubowej czy reprezentacyjnej i wygrywał grając przy tym świetna piłkę. Chyba, że decydujące się kompromitacje w lidze mistrzów to dodaj też do nich Messiego czy Suareza bo w nich uczestniczyli :)
2
@okiemtypera_lucaxx95 No Bojan posadził Zlatana na ławce jakby nie było. Później niestety głowa nie dała rady. Talent, którego najbardziej było mi szkoda. Razem z Gio Dos Santosem.
0
@Herato A Barca dostosowana pod Leo. W Argentynie nie grał tak spektakularnie. W PSG też nie, choć dopiero minął jeden sezon więc to inna para kaloszy.
0
@PatrychoO Gościu nie zrozumiałeś mnie. Nie obwiniam Messiego tylko stwierdzam, że jeden geniusz nie jest w stanie sam pociągnąć drużyny jeśli reszta kolegów wyraźnie odstaje. Jakby był jakimś nadczłowiekiem to okiwalby pół drużyny Liverpoolu i strzelił bramkę. Niestety jest tylko człowiekiem i nawet taki piłkarski geniusz w pojedynkę nic nie ugra. Kiedy Barcelona świeciła największe sukcesy zespół miał świetnych piłkarzy na praktycznie wszystkich pozycjach. To nie było tak, że wszyscy stali a Leo wszystko wygrywał za nich. Owszem wybijał się dużo wyżej niż reszta, ale nawet on ma swoje limity. Z czasem poziom zespołu się obniżał,.a geniusz żadnego piłkarza (nawet Leo) nie załata wielu dziur w zespole.
1
@PatrychoO Jakby Leo strzelił w rewanżu to by awansowali;) Po prostu jeden zawodnik sam nic nie ugra. Leo sam też nam niczego nie wygrywał. W bardzo wielu meczach był decydujący, ale sam bez odpowiedniej jakości kolegów też nic nie skóra. Najlepsze liczby miał wtedy, kiedy Barca miała świetny zespół.
0
@Gappeq Nie kupuję w biedronkach i lidlach mięsa. Kiedy to robiłem i ilość wody szybko mnie zniechęciła. Obecnie kupuję na stoisku mięsnym w delikatesach. Jak jest taniej to mroże.
1
@LloretDeMar Rozpowszechnianiem jego treści pośrednio dają mu również pieniądze.
3
@FCB24 Otwiera się też sporo fryzjerów dla psów itp. Nie przeszkadza mi to, że ludzie wydają tak pieniądze. Zupełnie jednak nie rozumiem jednak wręcz konieczności posiadania psa u części osób. Poza tym jak widzę, czym się żywi część czworonogów, jak rzadko wychodzi na spacer lub jak nikt ich niczego nie nauczy to nie widzę tu sensu. Spory odsetek psów szczeka na przechodzącym sąsiadów, których widzi codziennie. Właściciele mają to gdzieś. O pozostawianiu kup w parkach nawet nie wspomnę.
0
@Endek1918 Sądzę, że Lewy nie będzie grał w Barcelonie.
0
@PatrychoO No i kiedy ostatni raz wygraliśmy LM? Jak z przodu był Suarez i Neymar. Leo nam tej ligi mistrzów nie wygrał. Z resztą ligi też nie wygraliśmy. Ostatni tytuł to puchar króla i do finału też nas Leo nie , sprowadził.
0
@lucca87 Można wrzucić zbiorczo ;)
0
@Kondzix To jest masakra. Nie dość, że oddaje duży procent to i od wysokiej kwoty. Trochę kradzież.
1
@Janiama Oby dalej szło jej tak doskonale.