0

Zdaniem Ćwiakały, brak czerwa dla Auby miał wpływ na mecz xD

0

@Janiama Nie oglądałem bo m eleven, ale Ćwiakała wiele razy o tym wspominał. Często po meczach Realu z Barca jest posądzany o stronniczość z obu stron, często w tym samym spotkaniu. Tak podobno się u niego dzieje na TT. Nie wiem ile w tym prawdy. Zobaczymy jaki filmik o tym meczy wrzuci na YT.

0

@Worny Najważniejsze, że nie ustał.

0

@adamt1996 Pokaż mi napastnika, co czasem nie spartoli. Nie ma takich.

1

@Lionel_Messi10 Niech lepiej wrzuca nowy odcinek o wczorajszym meczu :)

0

@Yiamuiaijahaima Chyba chodziło o to, że przy równej liczbie pkt mamy lepszy bilans bezpośredni.

0

@matirix20 Dokładnie. Poza.tym siła jest teraz zespół, nie indywidualności. Mieliśmy już zespół opierający się na Messim i wiemy jak się to kończy.

4

@bartekvisca No tylko Dembele raczej nie zostanie. Do tego koszt Adamy też może być zaporowy. Natomiast XAVI na pewno już ma listę pomysłów w głowie :)

4

miód na moje bordowo-granatowe serduszko :)

7

Nie spodziewałem się tak szybkich efektów pracy Xaviego, ale muszę przyznać już dziś. Nie sądziłem, że zrobi taką ekipę w tak krótkim czasie! Przywrócił coś, w czym się zakochałem za małolata - piękna ofensywną grę i dominację nad przeciwnikiem. Do tego obrona jest coraz bardziej stabilna. Wielkie brawa, taka Barcelona ogląda się z wielką przyjemnością! Visca el Barca!

0

@Unikatowy Na eleven mają powtórki ważniejszych meczy w całości.

0

@MarioVeB! Znow zacząłem się łudzić, że Ousmane zostanie.

1

@GeneralXavi Nawet za Koemana?

0

@zmiter912576 Jeszcze się mecz nie skończył.

0

@Image Ćwiakała uważa, że Rodrygo top.

0

@Oskar00 Ostatnio jakoś Vini strzelił ;)

6

@dmcteam O ile wygra. Nie wiem skąd taka pewność u wielu kibiców. Klasyki się rządzą swoimi prawami.

0

@GeneralXavi Serio jesteś taki pewien?

2

@skakun95 6:2 na Bernabeu. To była totalna dominacja. Prowadząc z nimi 5:2 środkowy obrońca idzie sobie z akcją ofensywna bo chce strzelić też bramkę. Jak na orliku - jak idzie to każdy chce też sobie nabić statystykę :)

0

@Pstryk Życzę mu, aby wystawił sobie świetną laurkę podczas dzisiejszego meczu.

0

@dmcteam Chciałbym mieć zdrową dietę. Długoterminowo ma zapobiegać chorobom.

0

Czy są tutaj osoby, które są dłużej na keto? Polecacie? Ja teraz ciężko mam sobie wyobrazić taka dietę bo jem sporo węglowodanów - makarony, ryże, pieczywo pełnoziarniste czy owsiankę. Staram się jednak podnosić wiedzę z zakresu żywienia i keto jest ponoć jedną z najzdrowszych diet. Kolejna rzecz które mnie martwi - produkty na bazie mleka typu twaróg czy skyr też ponoć nie są zbyt korzystne przy częstym spożywaniu. Co o tym sądzicie?

0

@Emhyr Dzięki! Takie rzeczy to konkrety.

0

@ObiektywnyKibic121 Ja mam nadzieję, że Araujo zostanie i przyjdzie do tego Duńczyk. Pozbyć się Umtitiego, Lengleta i siadlby jeszcze lewonozny stoper.

1

@Emhyr To byłbym wdzięczny za jakieś porównanie statystyk. Opinie kibiców Chelsea to jednak kwestia subiektywna.

1

@mekston miało być do użytkownika @kuz

0

@ObiektywnyKibic121Wyjasnij proszę w czym Duńczyk jest słabszy od Araujo. Nie napisałeś. Nie jestem fanem Garcii więc nie wiem co on ma do dyskusji.

4

@Emhyr Na jakiej podstawie uważasz, że Duńczyk jest gorszy? W jakim aspekcie? Śledzisz wszystkie jego występy?

0

@mekston Pierwsze to trzeba wygrać.

3

@ObiektywnyKibic121 Na podstawie czego ta półka wyżej? Araujo też popełnia błędy z odpuszczeniem krycia - typu gol Benzemy z klasyku. Do tego słabiutko rozgrywa na ten moment. Doświadczenie dopiero zbiera. Plus do tego częste kontuzje. Bardzo go lubię, ale nie róbmy z niego VDD bo jeszcze mu brakuje. Topem jest pod kątem warunków fizycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?