Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdaniem Ćwiakały, brak czerwa dla Auby miał wpływ na mecz xD
0
@Janiama Nie oglądałem bo m eleven, ale Ćwiakała wiele razy o tym wspominał. Często po meczach Realu z Barca jest posądzany o stronniczość z obu stron, często w tym samym spotkaniu. Tak podobno się u niego dzieje na TT. Nie wiem ile w tym prawdy. Zobaczymy jaki filmik o tym meczy wrzuci na YT.
0
@Worny Najważniejsze, że nie ustał.
0
@adamt1996 Pokaż mi napastnika, co czasem nie spartoli. Nie ma takich.
1
@Lionel_Messi10 Niech lepiej wrzuca nowy odcinek o wczorajszym meczu :)
0
@Yiamuiaijahaima Chyba chodziło o to, że przy równej liczbie pkt mamy lepszy bilans bezpośredni.
0
@matirix20 Dokładnie. Poza.tym siła jest teraz zespół, nie indywidualności. Mieliśmy już zespół opierający się na Messim i wiemy jak się to kończy.
4
@bartekvisca No tylko Dembele raczej nie zostanie. Do tego koszt Adamy też może być zaporowy. Natomiast XAVI na pewno już ma listę pomysłów w głowie :)
4
7
Nie spodziewałem się tak szybkich efektów pracy Xaviego, ale muszę przyznać już dziś. Nie sądziłem, że zrobi taką ekipę w tak krótkim czasie! Przywrócił coś, w czym się zakochałem za małolata - piękna ofensywną grę i dominację nad przeciwnikiem. Do tego obrona jest coraz bardziej stabilna. Wielkie brawa, taka Barcelona ogląda się z wielką przyjemnością! Visca el Barca!
0
@Unikatowy Na eleven mają powtórki ważniejszych meczy w całości.
0
@MarioVeB! Znow zacząłem się łudzić, że Ousmane zostanie.
1
@GeneralXavi Nawet za Koemana?
0
@zmiter912576 Jeszcze się mecz nie skończył.
0
@Image Ćwiakała uważa, że Rodrygo top.
0
@Oskar00 Ostatnio jakoś Vini strzelił ;)
6
@dmcteam O ile wygra. Nie wiem skąd taka pewność u wielu kibiców. Klasyki się rządzą swoimi prawami.
0
@GeneralXavi Serio jesteś taki pewien?
2
@skakun95 6:2 na Bernabeu. To była totalna dominacja. Prowadząc z nimi 5:2 środkowy obrońca idzie sobie z akcją ofensywna bo chce strzelić też bramkę. Jak na orliku - jak idzie to każdy chce też sobie nabić statystykę :)
0
@Pstryk Życzę mu, aby wystawił sobie świetną laurkę podczas dzisiejszego meczu.
0
@dmcteam Chciałbym mieć zdrową dietę. Długoterminowo ma zapobiegać chorobom.
0
Czy są tutaj osoby, które są dłużej na keto? Polecacie? Ja teraz ciężko mam sobie wyobrazić taka dietę bo jem sporo węglowodanów - makarony, ryże, pieczywo pełnoziarniste czy owsiankę. Staram się jednak podnosić wiedzę z zakresu żywienia i keto jest ponoć jedną z najzdrowszych diet. Kolejna rzecz które mnie martwi - produkty na bazie mleka typu twaróg czy skyr też ponoć nie są zbyt korzystne przy częstym spożywaniu. Co o tym sądzicie?
0
@Emhyr Dzięki! Takie rzeczy to konkrety.
0
@ObiektywnyKibic121 Ja mam nadzieję, że Araujo zostanie i przyjdzie do tego Duńczyk. Pozbyć się Umtitiego, Lengleta i siadlby jeszcze lewonozny stoper.
1
@Emhyr To byłbym wdzięczny za jakieś porównanie statystyk. Opinie kibiców Chelsea to jednak kwestia subiektywna.
1
@mekston miało być do użytkownika @kuz
0
@ObiektywnyKibic121Wyjasnij proszę w czym Duńczyk jest słabszy od Araujo. Nie napisałeś. Nie jestem fanem Garcii więc nie wiem co on ma do dyskusji.
4
@Emhyr Na jakiej podstawie uważasz, że Duńczyk jest gorszy? W jakim aspekcie? Śledzisz wszystkie jego występy?
0
@mekston Pierwsze to trzeba wygrać.
3
@ObiektywnyKibic121 Na podstawie czego ta półka wyżej? Araujo też popełnia błędy z odpuszczeniem krycia - typu gol Benzemy z klasyku. Do tego słabiutko rozgrywa na ten moment. Doświadczenie dopiero zbiera. Plus do tego częste kontuzje. Bardzo go lubię, ale nie róbmy z niego VDD bo jeszcze mu brakuje. Topem jest pod kątem warunków fizycznych.