Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Swistus172 I to mięśniowych bez kontaktu. Ansu miał problemy przez ostre faule. To jest inna geneza. Dopiero teraz ma kontuzję bez kontaktu. Na spokojnie niech dojdzie do siebie. Gra adekwatna liczbę minut. Doktor Pruna i sztab popracują z Ansu to miejmy nadzieję będzie git.
4
@Worny Trener powinien poczytać La Ramlbe to już będzie wiedział, że Ter Stegen to 'recznik'.
2
@cinero1996 Osoby nazywające się kibicami wyśmiewają prawie cały skład Barcelony. Nic nowego. Osoby pełne frustracji, które niczego nie osiągnęły muszą dać upust swoim emocjom w komentarzach.
1
@jacobFCB Ego Ibry? Bardzo dobrze dogadywał się z piłkarzami. Na początku ładował prawie w każdym meczu. Potem Pep zaczął kombinować w ustawieniem. Później Zlatan poprosił Guardiolę, żeby wrócił do pierwotnej pozycji. Od tego momentu trener się obraził i Ibra zaliczył zjazd. Szwed zawsze.pochlebnie wypowiada się o kolegach z szatni, o klubie. Odnośnie Pepa to już inna kwestia.
1
@KrwawiaceoczyVEB A Linares Barcelona na TVP Sport
3
@waletpl Powstrzymajmy tę karuzelę beki.
9
" Zawsze byłem bardzo zżyty z siostrą. Mamy nawet trzy wspólne tatuaże. Jeden jest bardzo stary, drugi przedstawia naszego psa, a trzeci to zdanie. Zawsze będziemy trzymać się razem." Siedzą dwa gołębie na dachu - jeden grucha drugi jabłko - tak mi się przypomniało odnośnie historii z tatuażami. Ciekawy pomysł - wytatuować sobie psa razem z siostrą. Lepsze to niż Sane, który wytatuował sobie na plecach swoją podobiznę xD
11
Ja bym tak łatwo nie skreślał Depaya. Nawet Suarez potrzebował czasu na aklimatyzację. Może Xavi znajdzie dla niego miejsce. Choć koniec końców liczy się gra drużyny - niech Xavi decyduje co jest dla niej najlepsze.
4
@Estovsky Mimo, że widać ile dawał La Pulga to ja nie czuję po nim pustki. Miałem zaszczyt oglądać jego piękna przygodę w Barcelonie. Wygrał wszystkie możliwe trofea. Po prostu nadszedł czas pożegnan. Sposób odejścia mi się nie podobał, ale ciesze się, że nastała nowa era. Mam nadzieję, że jakieś dwa sezony znów będziemy mieć silną ekipę. Teraz mam przyjemność oglądać takich grajków jak Araujo, Nico, Gavi, Pedri czy Ansu. Mam nadzieję, że zdrowie im dopisze i będą w Dumie Katalonii wiele lat. Niezależnie, czy będziemy wygrywać trofea będę zawsze kibicował. Barca jest ponad każdym zawodnikiem. Była przed, jest i będzie po Messim. Życzę mu powodzenia, ale nawet nie śledzę jego występów w PSG.
1
@Kamil689 Z całego serca Ci życzę tylko ortograficznych :) Zdrówka i pozdro Byku.
5
@GeneralXavi Cała masa czyli ile? Warto rzucać liczbami. Plus odnieść je do ogółu pod tlenem. https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/zgony-z-covid-19-wsrod-osob-zaszczepionych-pierwsze-pelne-dane-dotyczace-polski,1087734.html tu masz jednoznacznie statystyki jeśli chodzi o zgony.
0
@slayer Spoko, od nowego sezonu pójdzie z górki. Będzie wyzszy limit i mam nadzieję, że uda się pozbyć kogoś z dwójki Umtiti - Coutinho. Dembele już nie będzie. Także drabinka płacowa będzie już w miarę dostosowana.
0
@Barcaa12 A gdzie napisałem, że jesteśmy odpowiedzialni?
0
@Gibbon_FCB Ile razy to City wygrali ligę zanim przyszli szejkowie? Ile razy wygrali Ligę mistrzów? Robicie z nich jakiś dream team. Z Barcelony robicie frajerów. W Manchesterze chcieliby tyle trofeów w gablocie. Teraz są chude lata, ale spokojnie.
0
@ElKamil Dla biednych emerytów. Mój tata od przyszłego roku ma mieć obniżoną emeryturę o chyba 200 zł. Także ktoś musi stracić, żeby elektorat mógł zyskać.
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, że w CL mu tak dobrze nie idzie.
9
@Kamil689 To tak jak posiadać słownik ortograficzny i autokorektę w telefonie i nie "muc" z nich korzystać. Też niezły cyrk.
1
Polski odpowiednik naukowca z "Nie patrz w górę": Rozbieramy fazy lotu skoczka narciarskiego, a nie rozumiemy zjawisk za oknem - ciekawy wywiad z profesorem Szymonem Malinowskim. Polecam. https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,124813,27965760,polski-odpowiednik-naukowca-z-nie-patrz-w-gore-rozbieramy.html
3
Siadlby taki napadzior. Pasował idealnie. Strzelał, asystował i pracował na boisku.
1
@VALERON City pokazało w finale LM, że dobra obrona i gra z kontry to dobra opcja ma nich. Plus brak 9 im doskwiera.
1
@Bykunn Spoko rozumiem :) Di Caprio jeden z moich ulubionych aktorów. Razem z Tomem Hardym, czy Edwardem Nortonem. Wśród polskich aktorów już gorzej - w mojej ocenie wyróżniający się jest Dorociński. Nie wliczam tutaj starszych aktorów bo tych na wysokim poziomie jest bardzo dużo.
0
@Bykunn To nie film dokumentalny, to jest pokazane w sposób przejaskrawiony. Natomiast rozumiem, że moze się nie podobać. Każdy ma swoje zdanie :)
1
@Rust_Cohle W mniejszym mieście za ok 20 zł trafisz już porządne burgerki :)
Edit: dobra jednak tylko w jednej miesjcowce w moim mieście jest cena 18 za classika i jest on znośny, dobre w miejscowości obok się zaczynają od ok 25.
0
@liberos35 Tak, najbardziej podobało mi się przedstawienie jak działają zasięgi, czym się ludzie interesują i czym kieruje się prezydent USA w swoich decyzjach (w zasadzie polityk, bo prezydent byłam tutaj tylko symbolem)
5
Jestem pozytywnie zaskoczony netflixowa produkcją - nie patrz w górę. Takie troszkę nasze społeczeństwo w pigułce - w krzywym zwierciadle. Polecam :)
0
@Arkon No dla biskupa muszą być dewastujące.
1
@amanter Pośmiewisko, a jakoś taki Ferran Torres chce tu grać kosztem City. Barca to marka, mimo że jest obecnie w trudniej sytuacji. Takie United nic nie wygrywa od lat, a piłkarze chcą tam grać. Również z tego powodu + kwestii finansowych. Przy dobrym zarządzaniu wróci projekt sportowy i finansowo też się można odbić. Troszkę to może potrwać, ale jest to wykonalne.
2
@GuerillaAthletic Też każdemu tego życzę! Oczywiście w pakiecie ze zdrowiem i ukochaną małżonka/małżonkiem u boku :)
0
@gaq Byłoby świetnie.
0
Życzę La Rambli na nowy rok wszystkim zdrowia i żebyście zaczeli używać zamienników na słowo Top. Choć wiem, że to pewnie za trudne :P