Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Kontuzjogenny jest Mandi. Wykosił nie tylko Fatiego.
1
@romekfcb Ronaldinho nie łapał kontuzji, a chyba królem zdrowego trybu życia nie był.
0
@XTobiX Do tego wrócił po kontuzji spowodowanej wyłącznie ostrym faulem i nienaturalną rotacją stawu kolanowego. Także teraz ma chyba pierwsza kontuzję mięśniową.
0
@Tiisso Sugerujesz, że ktoś z komentarzy ma większą wiedzę w tym zakresie niż zajmujące się t sztaby w jednym z najlepszych klubów świata.
0
@FC1899Barca Może antywirus blokuje. Spróbuj go zastopować na chwilę i odpal stronkę.
1
@Gomess Nowy impuls może by pomógł, ale fizycznie momentami wygląda bardzo słabo.
0
@Gomess Ja go nie skreślam. W Barcelonie jest bardzo trudno się zaadaptować. Mam nadzieję, że Xavi znajdzie na niego sposób.
1
@Gaz Di Maria też nic nie grał w MU. Za słaba psycha? Kto wtedy dobrze grał w Manesterze?
0
@Vintee nie oddało bo sie mu skończył kontrakt
1
@doc Przecież ten filmik z Ronaldinho to też fake xD
2
@KrwawiaceoczyVEB Rzeczywiście! Coś mi się pomieszało, że zremisowaliśmy u siebie.
0
@kewin Plus Bilbao.
2
@pyra92 Najlepsza.jego akcja to chyba w meczu z Atletico jak liniowy niechcący dotknął go chorągiewką. No i Jordi padll jak rażony piorunem. Leżał też po gwizdku sędziego na przerwę chyba w meczu z Milanem i nawet koledzy z zespołu patrzyli na niego z zażenowaniem i zbierali go z murawy.
0
@AbelKabel Nie oglądałem tego pod kątem logiki bo to serial akcji. Wiadomo, że można się doczepić do wielu apsektow, ale emocje były na najwyższym poziomie.
2
@Zoker Gooolazo!
0
@AbelKabel Próbowałem, po 3 odcinkach w ogóle mnie nie wciągnęło. Może wrócę do tego.
1
Skończyłem ostatni sezon Gomorry. Serial jako całokształt - arcydzieło. Klimat, aktorzy, akcja - wszystko się zgadzało. Chyba najlepszy serial jaki widziałem. Teraz niestety pustka. Nie ma nic, co by miało choć namiastkę klimatu mrocznej części Neapolu :(
1
@KrystianR Busi, Pique, Alves - kto jeszcze jest staruszkiem?
1
@DaPidejpi Moje ulubione trio. A największy sentyment do trio Rivaldo, Kluivert i Saviola xD
2
@Grubson06 Pewnie chciał na czas zawiązać buty.
0
@Baron77 Ich dupa ich sprawa. Na co drążyć temat? ;)
0
@Coutinho007 Jakby przybral na masie byłby jeszcze wolniejszy xD
0
@Erykulus Liczby ma lepsze niż gra. Ja bym go nie skreślał. Chyba, że napłynie dobra oferta, w co wątpię.
0
@mateusz1989VeB 70mai Dash Cam Lite D08. Mój tata ma 70 mai i pokazywał mi nagrania - dobry obraz. Ja mam viofo. Też nie ma źle.
2
@Nazio87 Jak jego źródła napiszą to wklei ;)
26
Pytanie jaka jest definicja transferu. Tutaj było to bardziej zakontraktowanie piłkarza bez kontraktu. Przy transferze między klubami trzeba się dogadywać na poziomie dwóch organizacji, w tym przypadku tylko z piłkarzem.
0
@ArturS Gra tak tragicznie i ma zdecydowanie najwięcej bramek.
0
@BulaKG Jedna rzecz nie siada na kuponie? Nowe, nie znałem :D
1
@michal26 No to wiadome, że młody utalentowany na początku kariery będzie dawał więcej niż Pique, który swoje lata ma i wygrał dosłownie wszystko co się da.
0
@michal26 No Pique w jego wieku chyba był lepszy ;)