0

@Yoshi94 Kontuzjogenny jest Mandi. Wykosił nie tylko Fatiego.

1

@romekfcb Ronaldinho nie łapał kontuzji, a chyba królem zdrowego trybu życia nie był.

0

@XTobiX Do tego wrócił po kontuzji spowodowanej wyłącznie ostrym faulem i nienaturalną rotacją stawu kolanowego. Także teraz ma chyba pierwsza kontuzję mięśniową.

0

@Tiisso Sugerujesz, że ktoś z komentarzy ma większą wiedzę w tym zakresie niż zajmujące się t sztaby w jednym z najlepszych klubów świata.

0

@FC1899Barca Może antywirus blokuje. Spróbuj go zastopować na chwilę i odpal stronkę.

1

@Gomess Nowy impuls może by pomógł, ale fizycznie momentami wygląda bardzo słabo.

0

@Gomess Ja go nie skreślam. W Barcelonie jest bardzo trudno się zaadaptować. Mam nadzieję, że Xavi znajdzie na niego sposób.

1

@Gaz Di Maria też nic nie grał w MU. Za słaba psycha? Kto wtedy dobrze grał w Manesterze?

0

@Vintee nie oddało bo sie mu skończył kontrakt

1

@doc Przecież ten filmik z Ronaldinho to też fake xD

2

@KrwawiaceoczyVEB Rzeczywiście! Coś mi się pomieszało, że zremisowaliśmy u siebie.

0

@kewin Plus Bilbao.

2

@pyra92 Najlepsza.jego akcja to chyba w meczu z Atletico jak liniowy niechcący dotknął go chorągiewką. No i Jordi padll jak rażony piorunem. Leżał też po gwizdku sędziego na przerwę chyba w meczu z Milanem i nawet koledzy z zespołu patrzyli na niego z zażenowaniem i zbierali go z murawy.

0

@AbelKabel Nie oglądałem tego pod kątem logiki bo to serial akcji. Wiadomo, że można się doczepić do wielu apsektow, ale emocje były na najwyższym poziomie.

2

@Zoker Gooolazo!

0

@AbelKabel Próbowałem, po 3 odcinkach w ogóle mnie nie wciągnęło. Może wrócę do tego.

1

Skończyłem ostatni sezon Gomorry. Serial jako całokształt - arcydzieło. Klimat, aktorzy, akcja - wszystko się zgadzało. Chyba najlepszy serial jaki widziałem. Teraz niestety pustka. Nie ma nic, co by miało choć namiastkę klimatu mrocznej części Neapolu :(

1

@KrystianR Busi, Pique, Alves - kto jeszcze jest staruszkiem?

1

@DaPidejpi Moje ulubione trio. A największy sentyment do trio Rivaldo, Kluivert i Saviola xD

2

@Grubson06 Pewnie chciał na czas zawiązać buty.

0

@Baron77 Ich dupa ich sprawa. Na co drążyć temat? ;)

0

@Coutinho007 Jakby przybral na masie byłby jeszcze wolniejszy xD

0

@Erykulus Liczby ma lepsze niż gra. Ja bym go nie skreślał. Chyba, że napłynie dobra oferta, w co wątpię.

0

@mateusz1989VeB 70mai Dash Cam Lite D08. Mój tata ma 70 mai i pokazywał mi nagrania - dobry obraz. Ja mam viofo. Też nie ma źle.

2

@Nazio87 Jak jego źródła napiszą to wklei ;)

26

Pytanie jaka jest definicja transferu. Tutaj było to bardziej zakontraktowanie piłkarza bez kontraktu. Przy transferze między klubami trzeba się dogadywać na poziomie dwóch organizacji, w tym przypadku tylko z piłkarzem.

0

@ArturS Gra tak tragicznie i ma zdecydowanie najwięcej bramek.

0

@BulaKG Jedna rzecz nie siada na kuponie? Nowe, nie znałem :D

1

@michal26 No to wiadome, że młody utalentowany na początku kariery będzie dawał więcej niż Pique, który swoje lata ma i wygrał dosłownie wszystko co się da.

0

@michal26 No Pique w jego wieku chyba był lepszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?